Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Ponad 200 listów podpisanych przez rabinów z podziękowaniami za “wypełnienie proroctwa”.

Ponad 200 rabinów, w tym naczelni rabini Izraela, wysłało list do prezydenta Trumpa, dziękując mu za uznanie prawa Izraela do Judei i Samarii. List został skomponowany przez naczelnego rabina Tzfata, rabina Szmuela Elijahu i opublikowany w Srugim  porównał ruch polityczny do proroctwa Jeremiasza.

 

 

Znowu zasadzicie winnice na wzgórzach  Shomron ; Ludzie będą sadzić i żyć, aby się nimi cieszyć. Jeremiasz 31: 4

 

 

Według rabinów „Ponad 2500 lat temu prorok Jeremiasz twierdził, że naród Izraela powróci na wzgórza Samarii i zasadzi tam swoje winnice”.

 

„Jesteśmy wdzięczni za błogosławieństwo pokoju, wzgórza Izraela, które wydają owoce, a gospodarka Izraela nabiera siły” – czytamy w liście. „Jesteśmy wdzięczni, że świat uznaje misję Izraela, aby nieść światu radość i nadzieję, wzmocnić sprawiedliwość i przynieść wieczny pokój. Dwa lata temu dostaliśmy wasze uznanie dla centralnej pozycji Jeruzalem w naszym kraju, a następnie uznanie Wzgórz Golan – a teraz jesteśmy błogosławieni waszym uznaniem legalności osad żydowskich w Judei i Samarii ”.

 

 

„Stany Zjednoczone były jednym z pierwszych krajów, które wsparły powstanie państwa Izrael. Prezydenci USA byli zaszczyceni, aby wspierać Izrael i uczestniczyć w wypełnianiu się proroctw dotyczących powrotu Syjonu i założenia państwa Izrael. To rzadki zaszczyt, że jesteś pierwszym prezydentem, który poprowadził to uznanie ”.

 

https://www.breakingisraelnews.com/140420/over-200-israeli-rabbis-sign-letter-thanking-trump-for-fulfilling-prophecy-of-jeremiah/

 

Tymczasem w tymże samym portalu dowiadujemy się, że

 

154 Narody odrzucają biblijne połączenie Izraela z Wzgórzem Świątynnym

 

Organizacja Narodów Zjednoczonych wstępnie zatwierdziła rezolucję, która nazywa Wzgórze Świątynne wyłącznie swoją muzułmańską nazwą: Haram al-Sharif informuje JPost .

 

 

Rezolucja została podjęta w Czwartym Komitecie ONZ w Nowym Jorku w przeważającej liczbie 154–8 osób. W głosowaniu wzięło udział 14 wstrzymujących się, a także 17 nieobecnych. Była to jedna z ośmiu rezolucji antyizraelskich zatwierdzonych w zeszłym tygodniu. Oczekiwane 15 kolejnych rezolucji antyizraelskich również oczekuje akceptacji. Zgromadzenie Ogólne ONZ rozpocznie ostateczne głosowanie nad rezolucją w przyszłym miesiącu.

Rezolucja potwierdziła „szczególne znaczenie świętych miejsc i znaczenie miasta Jeruzalem dla trzech religii monoteistycznych”.

Chociaż tylko Izrael i Stany Zjednoczone były jedynymi głosującymi przeciwko wszystkim ośmiu rezolucjom, Australia, Kanada, Gwatemala, Wyspy Marshalla, Mikronezja i Nauru przyłączyły się do nich, głosując przeciwko tekstom jerozolimskim.

Wszystkie dwadzieścia osiem państw członkowskich UE poparło rezolucję…a to oznacza walkę Nierządnicy, którą reprezentuje UE z bestią, reprezentowaną przez USA. Musi dojść do zgrzytu.

Grudzień i styczeń mogą się okazać bardzo ciekawymi politycznie miesiącami….

 

 

 

Updated: 22 listopada 2019 — 18:24

10 komentarzy

Add a Comment
 1. https://www.eska.pl/hotplota/news/kanye-west-poprowadzi-nabozenstwo-w-klubie-ze-striptizem-idealne-polaczenie-aa-dKqV-Bqq3-LNG6.html

  Ciekawe, że ten człowiek chce odprawiać różne dziwne msze, nabożeństwa w różnych miejscach pełnych grzechu, ,,nawracać” ludzi, a od swojej rodziny nie zacznie. Tutaj widać ich owoce…

  1. Widzę w tym artykule również, że chce on kandydować na prezydenta 2020…

 2. Około 7,6mld ludzi na Ziemii, w tym 144 tysiące wybranych i nie wiem ile będzie tych pozostałych po odjęciu narodu wybranego, ale myślę że na tysiącach się skończy patrząc na to co się dzieje na świecie…
  Czy to nie przykre? Tak wielu ludzi żyjących ma szanse na życie wieczne, ale przez te powszechne popsucie zmarnują swoją szanse.

 3. Cokolwiek bedzie ważne by rosła liczba wyznawcow Jezusa w Izraelu bo jak masz w poprzednim artykule na temat sondy wśród Żydów widać że ludzie odpowiednio nakierunkowani ewangelizowani mogą przyjąć (to już się dzieje) Pana Jezusa . Argumentów na to jest kilka a dla braci Zydów bardzo ważny jest ten że Jezus nie przyszedł by znieść zakon i proroków ale by wypełnić Pisma

 4. https://youtu.be/z_KHcIUqDZQ
  Podziemne miasto.
  Szykują sobie miejsca schronienia przed nadchodzącym gniewem Bożym. 🙂
  Reset 667. Trzeba obserwować pogodę.

  1. Jeśli ten twój reset 667 przypadałby na rok 2024, to w połowie przyszłego roku zacząłby się Wielki Ucisk. Kto to wie?

   1. Pogłoski takie krążą, że w 2020 rozpocznie się WU, z drugiej strony pojawiają się też dobre proroctwa dla Kościoła. Na ile się to wszystko sprawdzi, czas pokaże. Tak czy inaczej, trzeba się umacniać, bo atmosfera się zagęszcza… a jeśli ciemność się wzmaga, to i światło będzie bardziej widoczne 🙂

    1. Tak, to bardzo mozliwe. Można w internatach dużo informacji o 2020 i 2024, ale nie wiem; zobaczymy.
     Tez ponoć maja być 3 dni ciemności

     1. Ciekawe… co prawda nie ma co brać sobie proroctw tej Pani za bardzo do serca, jednak proroctwa Bożych ludzi, których obserwuję rezonują z tym, co sama osobiście czuję w duchu od około pół roku, może trochę ponad. W skrócie – Bóg wkracza z mocą. Może duch antychrysta przybiera na sile z dnia na dzień, ale Bóg również swoich ludzi przygotowuje do swoich dzieł. Finał coraz bliżej.

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: