Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Niebocentryzm dla zainteresowanych.

Zgodnie z moimi przewidywaniami spotkałem się z atakami kilku co prawda ale złośliwych ludzi o popsutym sercu. Takie ataki mnie tylko motywują.

Dlatego oszczędzając sobie czasu na samodzielne poszukiwania tego, co już jest dokonane, umieszczam serię filmików pewnego jak domniemam chrześcijanina.

Ludzie muszą mieć alternatywę tak jak w religiach i polityce.

 

Oto alternatywa do płaskiej ziemi i okrągłej:

 

 

 

 

 

 

 

Należy mięć także na uwadze, że niektórzy budują swoją wiarę na takich właśnie spiskach, a więc trzeba być ostrożnym. Materiały publikuję jako pluralizm idei, a nie jako element wiary. Mam nadzieję, że moi bezmyślni hejterzy to zrozumieją.

 

Osobiście nie mam zamiaru głosić niebocentryzmu co kilka dni czy wałkować ten temat jak płaskoziemcy na swoich stronach.

Nie będę publikował komentarzy osób o zepsutym sercu, nienarodzonych na nowo.

Możecie polemizować z autorem kanału. On dopuszcza nawet hejt.

 

 

 

Zaktualizowane: 15 listopada 2019 - 09:00

21 komentarze

Dodaj komentarz
 1. Dzięki za linki (i za wcześniejszą notkę z nimi powiązaną), cieszę się że mogę poznać inne spojrzenie na ten temat…

 2. 1* Niebocentryzm to jest okultyzm;
  2* Niebocentryzm nie ma żadnych korzeni historycznych;
  3* Jedyne korzenie historyczne ma koncepcja wydrążonej ziemi, która ewoluowała od czasów wczesnego średniowiecza do gdzieś 18 wieku kiedy to wewnątrz pustej ziemi w końcu ktoś (Euler) postanowił umieścić drugie słońce;
  4* Niebocentryzm jaki propaguje nasz p.Szczytyński został podyktowany niejakiemu Cyrusowi Redd Teed (Koresh). Podczas wizji ujrzał jakąś kobietę, która przekazała mu ideę “nowej kosmologii”. Facet wszystko opisał w swojej książce.
  Wg. zjawy miał stać się apostołem nowego wieku i “nowej kosmologii”;
  5* Czy nikt uważnie nie czytał bloga pana Mariusza? Czy nikt uważnie nie słuchał jego filmów na yt?
  Czy nikomu w pewnych momentach nie zapaliła się czerwona lampka jak w pewnych filmach traktujących o tzw. słowach pierwotnych zaczęło się ględzenie o smokach, ich prawdziwym znaczeniu, ich prawdziwym pochodzeniu i jak to katolicy zdemonizowali smoki.
  Co ciekawe akurat wtedy została wyłączona możliwość komentowania filmów w wyniku rzekomych ataków.
  Przecież praktycznie to samo głosi p.Popko;
  6* Czy nikt nie zwrócił uwagi jak towarzyszka pana Mariusza p.Wiola opisuje swoje barwne wizje w tym cytuje: “pałac ojca”. Czy nikt nie zwrócił uwagi jak do niebotycznych rozmiarów naciągają wierzenia choćby sumerów tak abyidealnie pasowały do ich koncepcji;
  7* Czy nikt nie zwrócił uwagę na słynna deklarację woli stanowiącą role modlitwy do “niebocentrycznego ojca”;
  7* I najważniejszy punkt, czy nikt ale naprawdę nikt już nie pamięta jak w jednym z filmów publicznie, do kamery pan Szczytyński odpowiadając na pytanie widza odnoście Biblii z rozbrajającym uśmiechem i butą w głosie odpowiedział, cytat dosłowny “Biblię wysadziliśmy już dawno temu”. W domyśle “obaliliśmy”;

  P.S od czasu przepychanki z Adamowiczem nie udzielam się (blog czytam, jak najbardziej) ale tym razem postanowiłem zabrać głos.

  P.P.S Niebocentryzm Koresha przywędrował do nas zza wschodniej granicy i tam rozwija się w najlepsze. Podobnie jak ruchy quasi-lgbt, które powstały już za czasów Trockiego i Lenina. Podobnie jak utopia, że człowieka pewnego dnia zastąpią maszyny a ten będzie leżał brzuchem do góry i całymi dniami sączył piwko. I tak samo stamtąd przywędrował do nas trans-humanizm jak i post-humanizm. I ze względu na to również powinno zapalić się czerwone światełko.

  1. Fxx, co do M. Szczytńskiego mam podobne zdanie, ale to, że on rozpoczął temat niebocentryzmu, nie oznacza, że takiej budowy świata nie ma. Mariusz Szczytyński interesuje się także słowiaństwem. Czy to oznacza, że to co on tam napisał jest w 100% kłamstwem? Nie.
   Mało tego, uważam, że prawdopodobnie jest współpracownikiem systemu. Dlatego umieściłem filmy nie jego a kanału ponoć chrześcijanihna Telewizja Wolność.

   Ad1.
   Teza bez pokrycia. W ten sposób każdego można nazwać okultystą.

   ad2.

   Ma: geocetryzm. Zblizony bardzo.

   ad 5.

   Nie czytam blogów z którymi się nie zgadzam. Wyjątkiem są rezulttaty moich poszukiwań w google na dany temat, kiedy z raz dwa razy w roku natrafiam na blogf, stronę przeciwna do mojej wiary…

   ad7.
   Możesz rozwinąć?

   ad8.
   Nie wiedziałem..Ale pytanie co obaliliśmy? Czy zwiedzenie czy sama biblie jako taką?

   1 tes 5
   “19 Ducha nie gaście, 20 proroctwa nie lekceważcie! 21 Wszystko badajcie, a co szlachetne – zachowujcie! ”

   Zbadałeś i chwała Bogu za to że się tym podzieliłeś by ostrzec przed M. Szczytńskim.

 3. Ad1. Tak jak najbardziej niebocentyzm w wydaniu Koresha jaki głosi pan Szczytyński jest formą okultyzmu (moje zdanie);
  Ad2. Niebocentryzm Koresha nie ma żadnych korzeni historycznych. Ta koncepcja pojawiła się nagle w formie “objawienia”. Jedyne korzenie co może mieć to koncepcja wydrążonej ziemi, która ewoluowała na przestrzeni stuleci oraz oczywiście geocentryzm;
  Ad7. W największym skrócie chodzi tutaj o to aby za pomocą pewnych słów, wizualizacji oraz pewnej formy medytacji odbiorca (widz) podpiął się do wibracji “pałacu ojca”. To była akcja, która została ogłoszona przez p.Szczytyńskiego. Ok. Tylko problem polega na tym, komu widz deklaruje swoją wolę, wolę współpracy z “energią pałacu ojca”. Kim jest ten “ojciec niebocentryczny”.
  Ad8. Niestety to jest fakt.

  I oczywiście w pełni zgadzam się z “19 Ducha nie gaście, 20 proroctwa nie lekceważcie! 21 Wszystko badajcie, a co szlachetne – zachowujcie! ”.
  Tylko problem polega na tym, że przeciętny odbiorca nie filtruje informacji i kupuje produkt, który ukradkiem jest mu sprzedawany choćby w postaci dobrotliwych (tak zdemonizowanych przez watykanistów) smoków niosących wiedzę ludzkości.

  P.S regularnie modlę się za ludzi pokroju pana Szczytyńskiego, Popko, Moskalik i innych dlatego oglądam ich filmy, czytam ich blogi.

  1. ” regularnie modlę się za ludzi pokroju pana Szczytyńskiego, Popko, Moskalik i innych dlatego oglądam ich filmy, czytam ich blogi.”

   Piękna postawa.

  2. Siemka

   Myślałem że temat pana mariusza jest tak jakby w śmietniku naszych dociekań , którz by sie bowiem nie zoriętował że to pewna nad-interpretacja , zwykła ściema podobnie jak kulka zawieszona w próżni bezkresnego kosmosu , współczesna kosmologia została wymyślona po to by zaprzeczyć komu ……..???

   thanks all of Us

 4. Pamiętajcie kto jest twórcą iluzji.
  Atak jest wtedy kiedy ktoś ujawnia tajniki iluzji.
  To chyba oczywiste.

 5. Zainteresujcie się fenomenem “czarnego Słońca” nad Antarktydą:
  https://www.youtube.com/watch?v=sPtdBjl0YlU

  Możliwe wyjaśnienie:
  https://www.youtube.com/watch?v=DFQNI7xLkXk

  1 List do Koryntian
  13:12 Teraz widzimy jakby w ZWIERCIADLE, NIEJASNO; wtedy zaś [zobaczymy] twarzą w twarz: Teraz poznaję po części, wtedy zaś poznam tak, jak i zostałem poznany.

  Żeby nie było, że jestem fanatykiem płaskiej to poniżej wklejam filmik, który daje wiele do myślenia ale on jeszcze wszystkiego nie przesądza:
  https://www.youtube.com/watch?v=_-HGWh4O5gY

 6. Ten, który zasiada nad kręgiem ziemi i nad jej mieszkańcami, podobnymi do szarańczy; który rozpościera niebiosa jak tkaninę i rozpina je do mieszkania jak namiot
  Księga Izajasza 40:22 NBG
  https://bible.com/bible/319/isa.40.22.NBG

 7. Było to, gdy Adam razem ze swą żoną opuścił Raj. Na wschód od Edenu zbudowali sobie szałas i zamieszkali w nim. Przelewali łzy nieustannie i spędzali dni jednomyślnie w płaczu i żałobie.

  (2) Mówili nawzajem do siebie: „Oddaliliśmy się od życia!”. A po siedmiu dniach poczuli głód i zaczęli szukać pożywienia.

  (3) Ewa rzekła do Adama: „Panie mój, odczuwam głód. Chodź, poszukajmy pożywienia, byśmy ocaleli i poznali, że Bóg wkrótce przyjdzie zabrać nas do Raju na nasze miejsce”.

  (4) Powstali więc i udali się na okrąg ziemi. Nie znaleźli jednak pokarmu podobnego temu, jakim byli żywieni w Raju.

  1. Marcin, A ten fragment o Adamie i o Ewie to skąd jest?

 8. Wtedy, spośród orkanu, WIEKUISTY odpowiedział Ijobowi, mówiąc: Któż to jest, co zaciemnia Mój plan bezmyślnymi słowami? Jako mąż przepasz swe biodra, a Ja się ciebie zapytam, abyś Mi zdał sprawę. Gdzie byłeś, gdy utwierdzałem ziemię? Powiedz, jeśli posiadłeś mądrość. Kto ustanowił jej rozmiary, jeśli to znasz? Albo kto rozpiął nad nią sznur mierniczy? Na czym są ugruntowane jej podstawy? Albo, kto rzucił jej kamień węgielny, gdy razem zaśpiewały poranne gwiazdy i radośnie zagrzmiały wszystkie istoty Boże? Kto zastawił wrotami morze, kiedy się wytoczyło, gdy wystąpiło jak z matczynego łona? Gdy obłoki uczyniłem jego szatą, a tumany jego powłoką? Gdy wyznaczyłem mu granicę, ustanowiłem zawory oraz wrota. I powiedziałem: Dotąd wolno ci dojść, ale nie dalej, bo tu jest położona tama wzdęciu twoich fal. Czy kiedyś, za swoich dni, powołałeś świt, albo wyznaczyłeś zorzy jej miejsce? By ogarnęła kraje ziemi oraz zostali z niej strąceni niegodziwi; aby się odmieniała jak glina pod pieczęcią, a wszystko stanęło jakby w świeżym przebraniu; by niegodziwym zostało zabrane ich światło i było pokruszone ramię, które jest podniesione. Czy dotarłeś do źródeł morza i przechadzałeś się po dnie otchłani? Czy odsłoniły się przed tobą bramy Krainy Umarłych, albo czy oglądałeś wrota śmiertelnej pomroki? Czy ogarnąłeś rozumem przestworza ziemi? Powiedz, jeśli to wszystko wiesz. Która jest droga tam, gdzie przebywa światło, a mrok – gdzie jego miejsce, byś je sprowadził do swej granicy, jeżeli zrozumiałeś ścieżki do ich domu? Ty je znasz, na to wygląda; bo już wtedy się urodziłeś i wielka jest liczba twoich dni. Czy dotarłeś do składów śniegu? Czy widziałeś spichlerze gradu, które przechowuję na czas ucisku, na dzień zapasów i boju? Która jest droga tam, gdzie się dzieli światło, a po ziemi roztacza wschodni wicher? Kto oddzielił ulewie stoki oraz wyznaczył drogę błyskom gromów; by zrosić deszczem ziemię przez nikogo nie zamieszkałą; pustynię, na której nie ma człowieka? By orzeźwić opuszczone i puste rozłogi oraz rozkrzewić świeżą ruń. Czy deszcz ma ojca, albo kto płodzi krople rosy? Z czyjego łona wychodzi mróz i kto zrodził szron nieba? Jak kamieniem nakrywają się wody i tężeją powierzchnie fal. Potrafisz związać więzy plejad, czy rozerwać okowy Oriona? Zdołasz wyprowadzić gwiazdy zodiaku w swojej porze i poprowadzić Niedźwiedzicę wraz z jej młodymi? Czy znasz porządek niebios, albo czy ustanawiasz jego panowanie na ziemi? Czy podniesiesz swój głos ku chmurom, by pokryła cię obfitość wód? Czy możesz rozpętać błyskawice, aby przyszły i powiedziały do ciebie: Oto jesteśmy? Kto złożył w ukrytym miejscu mądrość, kto udzielił rozumowi bystrości? Kto obliczył w Swojej mądrości pył? A składy nieba – kto je wypróżnia; kiedy proch zlewa się w odlew i do siebie przylegają skiby? Czy łowisz zdobycz dla lwicy? Czy zaspakajasz żądzę lwiąt; gdy czają się w jaskiniach, lub w gęstwinie rozkładają się na czatach? Kto krukowi przygotowuje jego pokarm, kiedy jego pisklęta wołają do Boga, tułając się bez pożywienia?
  Księga Ijoba 38:1‭-‬41 NBG
  https://bible.com/bible/319/job.38.1-41.NBG

 9. Ujrzałem spichlerze wszystkich wiatrów. Zobaczyłem, jak nimi ozdobione jest całe stworzenie oraz [zobaczyłem] fundamenty ziemi.
  2 Ujrzałem kamień węgielny ziemi i zobaczyłem cztery wiatry, które podtrzymują ziemię i firmament nieba.
  3 Zobaczyłem, jak wiatry nadymają wysokość nieba i jak ustawiają się pomiędzy niebem a ziemią. Są one kolumnami nieba.
  4 Zobaczyłem wiatry, które obracają niebem i powodują, że okrąg słońca i wszelkie gwiazdy zachodzą.
  5 Zobaczyłem wiatry na ziemi, które podtrzymują obłoki, i ujrzałem drogi aniołów. Na krańcu ziemi ujrzałem u góry firmament nieba.

 10. Halleluja. Chwalcie Pana na niebiosach; chwalcież go na wysokościach. Chwalcie go wszyscy Aniołowie jego; chwalcie go wszystkie wojska jego. Chwalcie go niebiosa nad niebiosami, i wody, które są nad niebem. Chwalcie imię Pańskie; albowiem on rozkazał, a stworzone są. I wystawił je na wieki wieczne; założył im kres, którego nie przestępują.
  Psalmy 148:1‭-‬2‭, ‬4‭-‬6 PBG
  https://bible.com/bible/132/psa.148.1-6.PBG

 11. Powiadajcie między poganami: Pan króluje, a że i krąg świata utwierdzony będzie, tak, aby się nie poruszył, a iż będzie sądził ludzi w sprawiedliwości.
  Psalmy 96:10 PBG
  https://bible.com/bible/132/psa.96.10.PBG

  1. To jest fikcja, przenośnia literacka w Biblii. Dziwne że nie dostałeś bana za inny punkt widzenia.

   Ma byc NASA, WĄŻ i jego aniołowie jako “Planety” no i czarne dziury, kosmos który sie rozszerza 😉

   1. Marcin nie dostał bana,
    ponieważ z ust mu nie idzie jak niektórym ze wściekłości piana 🙂

    Marcin jest na poziomie,
    choćby na płaskiej ale stoi po miłości stronie.

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
pl_PLPolish