Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Mark Zuckerberg: nadchodzą urządzenia czytające mózg, ale niektóre funkcje mogą wymagać wszczepionych urządzeń.

To teraz powoli wychodzi a nawet czasem dosyć szybko, jaki był i jest naprawdę sens przymusu szczepionek. Jedna wielka szajka ludzi określona w liście Jana:

 

 

Wiemy, że jesteśmy z Boga, a cały świat pogrążony jest w Złym“. 1 Jana.

 

 

Zuckerberg powiedział w czwartek, że myśli coraz więcej o kontrolowanej przez mózg technologii noszenia i implantacji.

 

 

 

„Celem jest, aby w końcu móc coś myśleć i kontrolować coś w rzeczywistości wirtualnej lub rozszerzonej” – powiedział.

 

Pan Mark  powiedział w tym tygodniu, że chce pracować nad technologią kontrolującą mózg noszoną i wszczepialną technologię, a niedawne przejęcie CTRL-labs na Facebooku było krokiem w tym kierunku.

 

„Celem jest, aby w końcu móc coś myśleć i kontrolować coś w wirtualnej lub rozszerzonej rzeczywistości”, powiedział Zuckerberg w rozmowie z dr Joe DeRisi i dr Steve Quake z Chan Zuckerberg BioHub, Bay Area centrum badawcze wspierane przez prezesa Facebooka i jego żonę Priscillę Chan.

 

Dlatego jestem pewien niemal w 100%, że oddanie pokłonu bestii będzie związane z nowoczesną technologią.

Facebook zgodził się na przejęcie CTRL-Labs w zeszłym miesiącu za od 500 milionów do 1 miliarda dolarów, co czyni go jednym z największych kupców  w sieci społecznościowej. Firma pracuje nad opaską, która pozwoli ludziom kontrolować urządzenia w oparciu o sygnały z ich rdzenia kręgowego. Po sfinalizowaniu umowy CTRL-labs dołączy do Facebook Reality Labs, który pracuje nad opracowaniem inteligentnych okularów w rozszerzonej rzeczywistości .

 

Co ciekawe, to jak wyobrażam sobie czas Wielkiego Ucisku i scenę z Apokalipsy 13, doskonale pokrywa się z wyobrażeniem reżysera filmu Objawienie, niestety niedostępnym na rynku polskim.

 

 

Natomiast p.  Quake powiedział, że istnieją zagrożenia dla zdrowia związane z technologią wszczepialną, podczas gdy DeRisi zwrócił uwagę, że implanty mogą dekodować wewnętrzną mowę w czasie rzeczywistym, co może pomóc na przykład osobom z ograniczonymi zdolnościami fizycznymi lub mową po udarze…

 

Zło nigdy nie przedstawi się jako dobro. Popatrzcie, mamy pralki automatyczne, samochody, którymi możemy jeździć po autostradach 140km/h, co roku przybywa dróg ekspresowych, zmywarki, ale i tak nie mamy czasu.

Mamy smartphony, dzięki, którym oglądamy filmy nie przed telewizorem, ale tam gdzie chcemy, a jednak coraz więcej osób choruje na raka, coraz więcej małżeństw się rozwodzi, zagląda nam LGBT do łóżka i zmusza nasze dzieci do seksualizacji.

Technologia staje się bożkiem.

 

Więcej w filmiku jak w temacie.

 

 

 

Zaktualizowane: 15 listopada 2019 - 17:03

6 komentarze

Dodaj komentarz
 1. Szkoda że technologia która mogłaby pomóc (jak właśnie przy osobach z ograniczonymi zdolnościami fizycznymi czy po udarze itp.) jest wykorzystywana w tak okropny sposób… ☹️

 2. Jest taki serial na netflixe “The 100” i w nim jest motyw technologii wszczepialnej jako bożka.
  Jak dla mnie można spokojnie podpiąć ten film pod objawienie jana.

  1. Dzięki i Tobie Boro też. Wykorzystałem Wasze informacje do filmu:

   https://www.youtube.com/watch?v=xP29n4IiUko

   To naprawdę bardzo daleko poszło…

   1. Super 🙂 Miłego Świętego Dnia życzę wszystkim 🙂

 3. Uważam, że Facebook w większym stopniu przyczynia się do rozprzestrzeniania się grzechu, naprzyklad grzechu szyderstwa czy grzechu pogardy, przed powstaniem Facebooka ludzie nie byli aż tak podatni na ten grzech, teraz na większości stron czy to prawicowych czy lewicowych, czy na każdej innej można spotkać coraz więcej ludzi skłonnych do tego typu grzechów

  1. Bardzo trafne spostrzeżenie. Nigdy na to nie patrzyłem w ten sposób…

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
pl_PLPolish