Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Poznańska podstawówka organizuje “Dzień spódniczki” także dla chłopców.

|Jak donosi portal, we wtorek rodzice uczniów uczęszczających do Szkoły Podstawowej nr 7 w Poznaniu dostali poprzez e-dziennik informację o organizowanym 24 października “Dniu spódniczki”. – 24 października będzie w naszej szkole “Dzień spódniczki”. W tym dniu przychodzimy do szkoły w spódniczkach (CHŁOPCY RÓWNIEŻ) góra mundurek. Uczeń w spódniczce nie będzie pytany. Miłej zabawy i pięknych spódniczek – napisano w komunikacie. Z relacji portalu wynika, że nie wszystkim spodobał się pomysł, by chłopcy przychodzili do szkoły w spódnicach.

– Jesteśmy szkołą otwartą. Jeśli uczniowie przychodzą do nas z propozycją, która nikogo nie obraża, nie widzimy powodu, by się na nią nie godzić

 

 

https://epoznan.pl/news-news-99258-poznanska_podstawowka_organizuje_dzien_spodniczki_takze_dla_chlopcow

 

 

Gdybyście spojrzeli na mapę wyborców poszczególnych partii, to przekonalibyście się, ze największy elektorat KO i wiosny jest na zachodzie a zwłaszcza w Poznaniu, Wrocławiu i Szczecinie i to tam będą szczególne naciski na zbałamucenie umysłów młodych ludzi.
Homoseksualny brain wash napiera. Oni nie chcą równości, oni chcą naszej zmiany myślenia. Oni walczą z biblią.

Nauczycielka będąca opiekunką samorządu powiedziala:

Jesteśmy szkołą otwartą.

 

Wolność i otwartość jest wtedy, kiedy szkoła jest poza modą tego świata. Zaczyna się od zabawy a kończy jak Conchita. Oczywiście nie jest to jakaś reguła, ale tak to działa. Wciągają dzieci w idee lewicowe, czyli idee kozła.

To jest trucizna i jeśli wierzyć w fakt inicjatywy uczniowskiej to jak to wchodzi przez medialny szum jaki robi wokół siebie LGBT?

Szkoda dzieci. Idą w stronę satanizmu. Nieświadomie ale idą.

 

Kobieta nie będzie nosiła ubioru mężczyzny ani mężczyzna ubioru kobiety; gdyż każdy, kto tak postępuje, obrzydły jest dla Pana, Boga swego. Pwt Prawa. 

 

Takie jest Prawo Boże.

 

 

 

Updated: 17 października 2019 — 10:33

17 komentarzy

Add a Comment
 1. tego jest pełno!!! pełno na yttransgender zwyrodnialców i ich ohydy , naprawdę nie trzeba dużo szukać…Polska jest jeszcze całkiem grzeczna ale i na nas mają haka, główne zwiedzenie u nas to KRK.
  jednak MYŚLĘ że długo Polska grzeczna nie będzie!:(:( wystarczy spojrzeć na nowe trendy świąteczne u nas, które KWITNĄ! mianowicie walę-tynki -sex orgie i hallo- wen czyli “witaj szatanie” oczywiście w formie zaaabaaawy:0
  ostatnio przeglądając dział dziecięcy w H&M zobaczyłam wdzianka dla dzieci na halołin w okultnej symbolice, tak , tak już jest! rozkwit demonologii w polsze, nawet dla takich maluszków mają demoniczne ubranka na nowe święta złego!
  Ludzie budźcie się!!!! demony w akcji i idą po współczesne dzieci

 2. bardzo ważny temat Piotr poruszyłeś tu jeszcze jeden film przykładu i zaaabawy.
  Jezu chroń nas.
  I przepraszam już więcej nie wklejam…temat jest szeroki i głęboki jak ocean

 3. Zastanawiające jest to jaki system temu towarzyszy a mianowicie znika coś takiego jak równość albowiem decyzja o założeniu spódniczki przez chłopców tudzież złamanie prawa Bożego będzie skutkowało nagrodą w postaci braku odpytywania w szkole na zajęciach a tym samym osoby, które tego nie uczynią czyli Ci, którzy Prawu Bożemu się nie przeciwstawią poniosą ,,karę” w postaci osób które na pewno będą odpytywane. System szatana w związku z przyszłością i tym co niesie za sobą pójście za Bogiem będąc na tym świecie.
  Bycie Chrystusowcem będzie wiązało się z trudniejszym życiem spolecznym. Tym samym strach puścić dziecko do szkoły przez wzgląd na parcie psychologiczne, z którym samotnie dziecko nie zawsze sobie z tym poradzi a rodzic nie zawsze może być obok. Choć jakby nie było puszczając dzieci do szkoły w tych czasach trzeba je pierw przygotować na trudności jakie tam napotka niczym szkolenie GROM w drodze na wojnę za granicą kraju. 🙁

 4. Czytałem gdzieś że przez wszechobecną chemię zmieniaja sie męskie cechy charakteru. Mężczyźni niewieścieją.

 5. Co za beznadziejny pomysł…spódnice dla chłopaków??? ??‍♀️

 6. Nasi przodkowie nosili sukna, podobne jak noszą Arabowie – ( GALABIJA ) te sukna były szyte z jednego materiału.
  Dlaczego jak kobieta nosi spodnie nikogo to nie gorszy nawet wśród niektórych chrześcijan, a jak chłopak założy spódniczkę to robi się wielkie halo.

  1. “Kobieta nie będzie nosiła ubioru mężczyzny ani mężczyzna ubioru kobiety; gdyż każdy, kto tak postępuje, obrzydły jest dla Pana, Boga swego. Pwt Prawa. : Pwt Pr.

   To nie jest kwestia poglądu, ale Prawa Bożego. Albo ktoś chce żyć zgodnie z Prawem Bożym, albo chce upodabniać się do płci przeciwnej co jest obrzydliwe Bogu.

   Bóg jest przeciwny Gender.

  2. Czyli powinnam nosić spódniczkę, bo nie będę zbawiona wg Ciebie? Nawet jak będzie bardzo zimno? A kobiety z pana rodziny noszą codziennie luz z otoczenia?

   1. Rozumiem, że wystąpiła pomyłka i to miało być do mnie..
    Jeśli tak, to po co ten sarkazm?

    Jeśli ktoś kocha Boga, to Duch Boży poprowadzi, ale trzeba chcieć Go słuchać i pytać Boga o wszystko. Tak jak np z szabatem itp
    Jedni świętują inni nie.
    Zbawieni będą (mam nadzieję) ci nieświętujący szabatu ponieważ żyją w zwiedzeniu jak i ci, którzy świętują szabat. Z drugiej strony mogą nie być zbawieni Ci, którzy świętują szabat ale nie mają w sobie milości tylko polegają na uczynkach. Sucha litera prawa.
    W Nowym Przymierzu nic nie musisz, ale chcesz.
    Pozdrawiam.

    1. Przepraszam to miało być do Rafała… nie lubię jak mi ktoś inny coś narzuca.
     Pytałam sie o to już dawno Boga i dostałam odpowiedz. Tak masz racje, ważne żeby mieć w sobie miłość. Nie chciałam żeby to zabrzmiało jak sarkazm

      1. Dostałam jeszcze odpowiedz, ze mężczyzna na poziomie podświadomym uznaje kobietę w spodniach za mężczyznę (?)
       To by miało sens…

       1. Bardzo możliwe. Gros kobiet w spodniach to kobiety tzw niezależne.
        Może coś w tym jest…

        1. W sumie tak naprawdę wszyscy sa zależni od Boga albo od szatana

 7. Gdy chodzilem do podstawowki w Kolobrzegu (4-5 kl. – jakies 15 lat temu) to tam tez byl taki dzien, lub podobny z nazwy (dzien spodniczki).
  Faktycznie, kto mial cos z kobiecych ciuchow nie byl pytany, a dla “wybitnie” przebranych chlopcow nawet i plusy do dziennika.
  Pamietam, ze nie podobalo mi sie to, ale ze nie bylem dobrym uczniem z kilku przedmiotow, to pozyczylem od siostry spodniczke. Zakladalem ja na spodnie (meskie zaznacze :D) TYLKO przed wejsciem do sali, by nauczyciel widzial, ze mam i nie spytal mnie. Po lekcji sciagalem ja, bo wstyd…
  Dzis nadal uwazam ze to glupota i nie powinno sie to odbywac pod przymusem (nie przebierzesz sie to pytanie i jedynka do dziennika). To juz brak wolnosci w szkole, musisz robic co ci karza.

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: