Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

50 metrów pychy matki boskiej na Filipinach.

Od dzisiaj nie będę umieszczał na blogu filmików z serii 7 minut. Będę dzielił tematy na teksty, a film osobno na kanale YT. Czynię tak z kilku powodów:

 

 1. Archiwizacja argumentów w postaci tekstów
 2. Nie każdy woli oglądać film. Niektórzy wolą czytać.
 3. Dyskusje częściej są na blogu niż na YT.

 

 

 

Na Filipinach powstaje najwyższy posąg Matki Boskiej na świecie.

 

Figura ma zostać ukończona w 2021 r., na 500. rocznicę obecności chrześcijaństwa na Filipinach. Posąg Matki Azji będzie najwyższą figurą Matki Boskiej na świecie (obecnie prym wiedzie niespełna 50-metrowy posąg Matki Bożej Pokoju w Wenezueli, zbudowany w 1983 r.).

 

Na Filipinach powstaje najwyższy posąg Matki Boskiej na świecie

 

Strach się bać. Wszę dzie tam gdzie króluje tzw Matka boska jest bieda a wspomniany przykład Wenezueli to jak najbardziej niechlubny przypadek.

 

Problem w tym, że kult tzw matki boskiej nie tylko nie jest biblijny, ale na wskroś satanistyczny. Kult matki boskiej to odbieranie chwały Bogu, ale i oddawanie czci istocie z pod znaku pentagramu.
Owa matka boska to kolejne wcielenie Isis, Izydy, no i Astarte. Dlaczego tak bardzo jest ważna Astarte? Ponieważ Edomici ją czcili. Ci sami Edomici władają kościołem Rzymu. Ta kananejska bogini sprowadza przekleństwo na narody i zniewala je.
Od kiedy Polska przyjęła królową niebios na swą zwierzchność wpadliśmy w zabory. Najpierw pierwszy później drugi i trzeci, a naste pnie 1 wojna światowa i druga i jesteśmy gośćmi we własnym kraju.
Biedne filipiny. Juz po nich. To będzie gwoźdź do trumny ich kraju.

 

 

Zaktualizowane: 17 października 2019 - 10:16

5 komentarze

Dodaj komentarz
 1. Dzięki Piotrze za takie podejście ponieważ ja głównie czytam twoje teksty. W pracy nie za bardzo wolno mi oglądać filmiki w przerwie, A jest to czas kiedy zaglądam na twój blog ?
  Niech Bóg Cię Błogosławi

 2. Tak jak na youtube jakaś żydówka mówi; …”was Polaków nie będzie”… A to co się w Polsce dzieje do tego zmierza.

  1. Istotnie…
   A co do posągu – niezbyt dobry pomysł… ??‍♀️??‍♀️??‍♀️

 3. Pewien ks.prof. powiedział z radością, że Polaków z matką boską zapoznano już na pierwszym kazaniu przy chrzcie Polski. No i ciągnie się za nami niedola…

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
pl_PLPolish