Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Chrześcijanie ryzykują aresztowanie, jeśli pokażą Biblię w Arabii Saudyjskiej.

 

W Polscy biblia służy katolikom jako element wyposażenia wnętrz a w Arabii idzie się do wiezienia za posiadanie biblii.
chrześcijanie podróżujący do Arabii Saudyjskiej są ostrzegani, aby nie pokazywać publicznie swojej Biblii podczas pobytu w kraju lub podróżować z więcej niż jedną kopią tekstu, pomimo niedawnej otwartości królestwa na turystykę. Chrześcijańska grupa nadzorująca prześladowania Barnabus Fund opublikowała w poniedziałek oświadczenie ostrzegające osoby, że posiadanie Biblii może nadal narażać ich na areszt.

„Chrześcijańscy goście powinni być świadomi, że publiczne pokazywanie Biblii lub zabieranie do kraju więcej niż jednej Biblii może narazić ich na areszt” – ostrzegła grupa. „Nowe przepisy dla turystów przewidują, że Biblię można przywieźć do kraju, pod warunkiem, że jest ona wyłącznie do użytku osobistego. Biblii nie wolno wystawiać publicznie, a każdy, kto przyniesie dużą liczbę Biblii, spotka się z „surowymi karami”

Interesujące ….prawda?
Oni mogą nosić i powielać w krajach chrześcijańskich koran ale my nie możemy biblii. i to tychże uchodźców nakazuje sprowadzić Franciszek i z tą religia wchodzi w komitywę nie tylko p Bergoglio ale polscy pseudo protestanci.

 

 

 

 

 

 

 

 

Updated: 17 października 2019 — 18:56

1 Comment

Add a Comment
  1. Proszę niech mi ktoś wyjaśni, jeśli załóżmy czasy końca zaczynają się to będzie najpierw 3,5 roku czasu dobrobytu, a następnie 3,5 roku gniewu Bożego czy tylko 3,5 roku i po nim już ten “konkretny” gniew Boży?

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: