Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Jezus pojawiał się muzułmanom z Bliskiego Wschodu każdej nocy, recytując całą Ewangelię Jana.

 

Założyciel kościoła działający na Bliskim Wschodzie podzielił się cudownymi drogami Ewangelii w prześladowanym regionie, w tym tym, jak Jezus co tydzień pojawiał się muzułmaninowi przez całe tygodnie, recytując mu całą Ewangelię Jana.

 

David Platt, autor i pastor McLean Bible Church, przeprowadził wywiad z misjonarzem zidentyfikowanym tylko jako Yazim.

„Mieszka i pracuje w części Bliskiego Wschodu, gdzie nie tylko dzielenie się Ewangelią jest nielegalne, ale mówienie o postępach Ewangelii zagraża życiu” – powiedział Platt.

 

 

Mówiąc przez symulcast z ukrytym głosem, Yazim zaczął od stwierdzenia: „Bóg porusza się na Bliskim Wschodzie z marzeniami, wizjami i osobistymi wizytami”.

Opowiedział historię człowieka, który mieszkał około 50 kilometrów poza nieznanym na Bliskim Wschodzie miastem znanym z szerokiego użycia opium.

„Ten człowiek powiedział nam to, gdy go odwiedziliśmy:„ Mężczyzna w białej bieliźnie zapukał do moich drzwi każdej nocy i nie mogłem na niego patrzeć, ponieważ jego twarz była tak błyszcząca i jasna ”- wspomina Yazim. „Kiedy wszedł do środka, poprosił mnie, abym spisał to, co powiedział. Jak pisałem, zasnąłem. Następnej nocy przyjedzie ponownie na następny miesiąc. ”

 

 

 

Yazim zapytał mężczyznę: „Co napisałeś? Czy mogę zobaczyć twój notatnik?

 

Mężczyzna pokazał Yazimowi zeszyt. Napisano w nim: „Na początku było Słowo, a Słowo było u Boga, a Bogiem było Słowo. To samo było na początku u Boga. Wszystkie rzeczy zostały stworzone przez Niego, a bez Niego nic się nie stało powstał „początkowa część księgi Jana w Nowym Testamencie .

 

 

„Miał całą księgę Jana dosłownie w swoim zeszycie” – ujawnił Yazim. „Jezus odwiedzał go każdej nocy, dopóki nie skończył książki. Niesamowite jest to, że mężczyzna zapytał nas: „kim był ten człowiek, który mnie odwiedził?”

„Nauczyłem się cennej lekcji: Bóg wykona swoją część, ale nadal musimy zrobić swoją”, dodał.

 

 

Platt ujawnił, że własna historia nawrócenia Yazim jest cudowna: jego żona była pobożną muzułmanką, która głęboko przygnębiona żądaniami islamu postanowiła odebrać sobie życie. Jednak tej samej nocy po raz pierwszy usłyszała Ewangelię i poświęciła swoje życie Jezusowi.

Po tym wydarzeniu ona i jej mąż postanowili zostać w swojej ojczyźnie i poświęcić swoje życie dzieleniu się Ewangelią pomimo ryzyka.

„Naszym celem jest tworzenie uczniów, którzy tworzą uczniów, którzy następnie zakładają nowe kościoły” – powiedział Yazim. „Wierzymy, że to, co Bóg nam nakazał, to Mateusz 28. Wierzymy, że jeśli uczynisz uczniów, kościoły będą rosły”.

 

 

Yazim i jego żona ujawnili, że mają nadzieję na założenie dziesięciu kolejnych kościołów, ale znalezienie uczniów wymaga czasu i funduszy, ponieważ nowi chrześcijanie muszą być zabrani do tajnych miejsc, aby się szkolić.

 

„Szkolenie to, wraz ze wsparciem liderów, będzie kosztować 25 000 USD na budowę dziesięciu kościołów” – powiedział.

 

Platt, który wcześniej wieczorem ogłosił, że wpływy z jego najnowszej książki zostaną przeznaczone na „pilne potrzeby świata”, powiedział: „Cóż, Yazim, chwalimy Boga za to, co robisz na linii frontu na Bliskim Wschodzie. Chcemy, abyście wiedzieli od waszych braci i sióstr, którzy stoją za wami na tych liniach, że nie jesteście sami. ”

„Policz nas na te 25 000 $, aby założyć dziesięć kościołów na Bliskim Wschodzie”, oświadczył Platt.

 

Takie historie o Jezusie pojawiającym się w wizjach dla muzułmanów w całym świecie islamskim nie są niczym niezwykłym. Według magazynu Mission Frontiers spośród 600 muzułmanów nawróconych 25 procent doświadczyło snu, który doprowadził do ich nawrócenia.

W ubiegłym roku były pastor muzułmanów, który został pastorem, który założył setki kościołów w Pakistanie, powiedział , że wielu muzułmanów podejmuje decyzję o nawróceniu po tym, jak sam Jezus odwiedził ich w snach i wizjach.

„Bardzo niebezpieczne jest, aby każdy głosił Słowo Boże twarzą w twarz w krajach niezachodnich” – powiedział pastor CP. „Bóg objawia rzeczy poprzez sny ewangelistom / pastorom. Ludzie na Wschodzie są bardziej niewykształceni i nie potrafią czytać Biblii, więc Bóg używa tej metody, aby do nich dotrzeć ”.

„[Ludzie] są bardzo wierni na Wschodzie, stawiając się w pozycji, aby zobaczyć znaki Boga poprzez studiowanie Słowa Bożego” – dodał. „Ludzie Wschodu obserwują znaki i cuda, aby pokazać, że Słowo Boże żyje. To przywilej, w którym nie każdy może się dzielić – posiadać Biblię na Wschodzie. Na Zachodzie ludzie bardziej szukają mądrości, jak dawni Grecy. Nie zawsze polegają na wierze, której nie można zobaczyć ”.

 

Jak widzimy dla Boga nie ma żadnych granic ani barier w prześladowaniach do ewangelizowania. Gdzie człowiek nie może, tam sam Jezus się pojawia.

 

_______________

 

 

Bóg jest wszędzie – nawet w wiadomościach. Dlatego każdą historię interpretuję przez pryzmat wiary.

Umieszczam interesujące materiały pomagające zrozumieć ten świat w kontekście Pisma.

Ale aby robić to co robię wymaga dużo pracy i czasu.

Jeśli więc chcesz możesz mi pomóc być  głosem prawdy w oceanie mainstremowych mediów i katolickich  wspierając mnie:

 

Odbiorca: Piotr

 

w tytule: “bezinteresowna darowizna dla admina detektywprawdy.pl”

 

 

PKO

 

nr konta: 03102026290000910204005278

 

Dziękuję wszystkim w imię Jezusa.

 

__________________

 

 

 

 

Updated: 26 września 2019 — 12:52

2 komentarze

Add a Comment
  1. https://youtu.be/oUpcSWyaDhs
    Poruszające świadectwo gdy tylko do Jezusa możemy zawołać. Gdy już nikt nie jest w stanie nas uratować. Ale tylko Jezus.

  2. Gdzie człowiek nie może, tam Bóg dotrze…

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: