Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

“Będę błogosławił tym, którzy ciebie błogosławić będą, a tym, którzy tobie będą złorzeczyli, i ja będę złorzeczył.”

Wielu dyspensjonalistów (pastorów syjonistycznych) posługuje się tym wersetem celem błogosławienia Żydom, którzy Judejczykami nie są.

Oprę się w tym rozważaniu na tekście, który umieszczałem kilka lat temu.

 

 

“Będę błogosławił tym, którzy ciebie błogosławić będą, a tym, którzy tobie będą złorzeczyli, i ja będę złorzeczył. Przez ciebie będą otrzymywały błogosławieństwo ludy całej ziemi”.

 

 

W wersecie tym jest warunek Boży dotyczący błogosławieństw.

Wynika z niego, że osoby życzące szczęścia Abrahamitom będą miały powodzenie od Boga. Jednak nie ma tu KOMPLETNIE  mowy o Żydach a jedynie potomkach Abrahama, którzy nie byli Żydami, ale Izraelitami. W Apokalipsie jak to dzisiaj cytowałem zresztą nie pierwszy raz Pan Jezus mówi o Żydach, którzy Judejczykami nie są, tylko wprost – SYNAGOGĄ SZATANA.

 

Nigdzie w biblii nie znajdziecie mowy o tym, że Jakub był Żydem.

 

Wyraz “Żyd” jest nowoczesnym wymysłem, co po prostu nie znaczy ani “Juda”, ani “Izrael”, ani “Abraham”. Wszystkie te twierdzenia są oszustwem wymyślonym przez rabinów w wyraźnym celu oszukania chrześcijan.
Spójrzmy na całe błogosławieństwo (wersety 1-3) Które Bóg nałożył na Abrahama i zobaczmy czy można je stosować wobec ludu żydowskiego:
1Pan rzekł do Abrama: “Wyjdź z twojej ziemi rodzinnej i z domu twego ojca do kraju, który ci ukażę.
2 Uczynię bowiem z ciebie wielki naród, będę ci błogosławił i twoje imię rozsławię: staniesz się błogosławieństwem. 3 Będę błogosławił tym, którzy ciebie błogosławić będą, a tym, którzy tobie będą złorzeczyli, i ja będę złorzeczył. Przez ciebie będą otrzymywały błogosławieństwo ludy całej ziemi”. – Rdz 12:1-3.

 

1.

Werset 2 mówi że Bóg uczyni z Abrahama “wielki naród”. Na pewno imię Abrahama stało się “wielkie”, ale naród żydowski zawsze był bardzo POGARDZANYM ludem, w całych dziejach. To udowodnione jest ich własnym przyznaniem się. Oni zawsze wyliczają jak byli “prześladowani” przez każdy naród wśród którego żyli.

 

2.  Abraham miał w sumie ośmiu synów po trzech żonach. Miał Iszmaela po Hagar, Izaaka po Sarze, i sześciu synów po Keturah po śmierci Sary. Imiona tych sześciu synów: Zimran, Jokszan, Medan, Midian, Jiszbak i Szuach (Rdz 25:1). Każdy z tych synów był Abrahamitą, ale żaden nie był Żydem! Żydowskie twierdzenie, że błogosławieństwa w Rdz 12 odnoszą się do nich jest oszustwem. Biblia nic takiego nie mówi!

Paweł każe nam wystrzegać się żydowskich baśni (Tt 1:14); a ich częściowe cytowanie Rdz 12:3, w której nie ma nic o Żydach, jest początkiem największej żydowskiej baśni ze wszystkich: Wielka Personifikacja Izraela przez Żydów.

 

3.

Werset 2 mówi o bezwarunkowym błogosławieństwie: “staniesz się błogosławieństwem”. Ale ponieważ Żydzi przyznają się, że są narodem względem którego każdy inny naród zawsze był wrogi, to jak mogą być “błogosławieństwem” dla tych narodów, które gardzą nimi i ich wyrzucają! Jest coś poważnie nie tak z tymi żydowskimi twierdzeniami!

Jeśli sa błogosławieństwem to w takim razie winniśmy uznać żydowskie banki Rotchildów, Kwasniewskiego, Tuska, Kaczyńskiego za błogosławieństwo.

Edomitów (Żydów)  podobnie jak jezuitów wykopywano z całej Europy. Polacy za to że ich przyjęli stali się gośćmi w swym kraju.

Jeśli więc wracacie z zagranicy do kraju, to możecie śmiało powiedzieć “wszędzie dobrze, ale w Polinie najlepiej”….

 

4.

Werset 3 mówi: “Przez ciebie będą otrzymywały błogosławieństwo ludy całej ziemi”. To kolejna rażąco oczywista sprzeczność między tym co jest powiedziane o Abrahamie i żydowskich doświadczeniach. Faktem jest, że naród żydowski zawsze był pogardzany dokąd tylko się udał!

Wręcz przeciwnie, nie byliby wypędzani z ponad 100 krajów (Hiszpania, Francja, Niemcy, Anglia itd.) i miast-państw, gdyby mieszkańcy uważali ich za błogosławieństwo. Żydów (Edomitów)  raczej zawsze uważano za przekleństwo i zarazę wszędzie tam gdzie tylko wybrali by zamieszkać.

I ten fakt historyczny perfekcyjnie zgadza się z Klątwa Kaina: “tułacze i zbiedzy” (Rdz 4:12), wędrujący z miejsca na miejsce dlatego że ich obecność tak irytuje narody-gospodarzy. Oczywiście Żydzi nigdy nie cytują tego wersetu w odniesieniu do własnego ludu, mimo że on idealnie pasuje do żydowskich doświadczeń historycznych. Te widoczne rozbieżności między żydowską historią i błogosławieństwem Abrahama mówią nam, że coś tu jest źle!
Żydzi albo kłamią o tym kim są, albo opowiadana przez nich historia jest zła.

Punkt 5: za prezydenta Harry S Trumana Ameryka była pierwszym krajem na świecie, który uznał bandyckie  państwo Oszustów. Minęło ponad 70 lat od powstania tego państwa. Ameryka jako pierwsza pobłogosławiła Izraelczyków, i Ameryka błogosławiła im hojniej niż jakikolwiek inny kraj. PYTANIE: Jakie błogosławieństwa otrzymaliśmy w zamian za błogosławieństwo Żydów? ODPOWIEDZ: Chaos, zamęt, długi, matactwo, zdrada, wojna, wojna, wojna i więcej wojen. Nasze społeczeństwo gwałtownie stoczyło się pod względem moralnym, duchowym, gospodarczym, religijnym, a nawet intelektualnym, w wyniku tego, że błogosławimy ZŁEMU NARODOWI.
Są tylko dwie możliwości, albo Żydzi kłamią o tym kim są, albo błogosławieństwa w Rdz 12:3 są fałszywe.

 

Zastanówcie się nad tym tekstem, jakie błogosławieństwo mamy od Żydów? I nie mówcie panowie Edomici, że biblię, bo ewangelię rozprowadzali Judejczycy i Beniamici (Mateusz, Jan byli Judejczykami a Paweł Beniamitą). Za czasów Jezusa rządził Edomita Herod ścigający chrześcijan, tak jak niebawem nas będą ścigali.

 

Mamy niedziedziczny ZUS jako ukryty podatek ponieważ komuniści edomskiego i chazarskiego pochodzenia przejedli pieniądze naszych dziadków i rodziców i my teraz musimy płacić na bieżące a nie swoje emerytury.

Mamy dzień wolności podatkowej w połowie czerwca, choć oni nie liczą ZUSu i parapodatków.

 

Mamy przymus szczepionek, państwo fotoradarów, Hartmana, Biedronia, upadające rolnictwo, 80% podatków w paliwie, poddaństwo UE, Rosji i USA i Niemcom.

Kiedyś znany Żyd Michał Piróg powiedział, że aby osiagnąć sukces w Holywood dobrze jest być Żydem a jeszcze lepiej Żydem homoseksualistą.

 

Oto błogosławieństwo od Żydów którzy Judejczykami nie są.

 

Gdzie jest więc owo błogosławieństwo?

Jest ono dla duchowego potomstwa Abrahama poprzez poznanie i stosowanie się do Prawa Boga. To jest spełniona obietnica błogosławieństwa. Dzięki poznaniu Prawa Bożego (Prawo swoje włożę w Wasze serca) nie dajemy przystępu diabłu.

Nie są to błogosławieństwa stanowiskami politycznymi czy samochodem Lamborghini jak u Pana Vegi czy tytułami naukowymi. Jest to błogosławieństwo Prawego życia, mimo ucisku od fałszywych Judejczyków.

Musimy w końcu poważnie traktować biblię. Nie pastorów i księdza ale Biblię – Słowo Jezusa.

Owi Żydzi, którzy Judejczykami nie są, nie są dla nas błogosławieństwem. Stali się dla nas przekleństwem a Polski nie ma już oficjalnie od 1944 roku. Polska jest tylko  DYSTRYKTEM Edomo-Chazaro Izraela.

 

Jeśli się ze mną nie zgadzasz, to proszę o wskazanie jakie mamy my Polacy błogosławieństwa w Polinie wynikające z przyjęcia Żydów (Edomitów i Chazarów) do Polski.

 

Podkreślam raz jeszcze, że szanuję potomków Judejczyków, gdziekolwiek by mieszkali. Mimo wszystko  miłością Bożą, niezasłużoną szanuję i Chazarów.

Po prostu tylko godzę się z niewolą w tym kraju pokazując, że jedynym naszym wybawcą w tej sytuacji jest Jezus Chrystus a nie żadna partia.

Ci, którzy uważają, że można odzyskać Polskę są albo agentami, albo nie stąpają twardo po ziemi.

 

 

 

 

 

 

 

Zaktualizowane: 26 września 2019 - 23:27

6 komentarze

Dodaj komentarz
  1. Pięknie wyjaśnione…trafnie dostrzeżone…
    Dużo zdrowia i wszystkiego dobrego!

    1. Dziekuję i Tobie Asiu niech Bóg Błogosławi i chroni ode złego

  2. W końcu Piotruś jest napisana wprost prawda prawdziwa. Oszuści i kłamcy podszywajacy się pod każdą organizacje denominacje. Przejmujący podstępem nazwiska, ziemię, historię. Nie mając żadnych skrupułów okradli Polskę ze wszystkiego. Odarli nasz dobry naród w pełni nieświadomy co się dzieje z resztek godności Jadąc na koniu zwanym Watykan zdeptali naszą niewinność wprowadzając tabuny demoniczne do naszej czystej słowiańskiej kultury.

  3. Witam. Czegoś nie rozumiem. Dlaczego przytoczyłeś tu klątwę Kaina, skoro była to klątwa dla niego i jego potomków, a przecież jego potomkowie zginęli w potopie? Wiec jakby klątwa się skończyła ? Pytam z ciekawości ?

    1. Ale synowie buntu spełniający pożądliwości ojca swego pozostali. Sprawa jest duchowa, a diabeł nie utonął i wybiera sobie ludzi do buntu, patrząc i wykorzystując ich słabości. Wybral Chama i dalej jego buntownicy kroczą przez historię, zabójcy zaczelu podbijac okoliczne ludy i popełniać przedpotopowe grzechy

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
pl_PLPolish