Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Myślo-zbrodnia już wkrótce.

Ich filmy są ich proroctwami. Raport mniejszości staje się rzeczywistością.

Tekst jest transkrypcja i tłumaczeniem filmu:

 

Około miesiąca temu  Trump powiedział, że istnieje konieczność wykrywania przestępstw jeszcze zanim zostaną popełnione. Wszystko dla dobra społeczeństwa oczywiście. Bo przestępczość wzrasta. Dlatego władze muszą mieć oko na obywateli, w związku z czym policja i FBI mają mieć dostęp do wszystkich danych, które ludzie mają na swoich mediach społecznościowych jak Facebook czy Twitter. Wtedy będzie możliwość aby kogoś aresztować zanim coś złego się wydarzy. W związku z tym użytkownicy fb (w USA) będą musieli mocno uważać co piszą, np. gdy będą sobie żartować.

 

Oczywiście wszelkie żarty z chrześcijan i Jezusa są jak najbardziej na miejscu. Z tym nie ma obaw. Wszelkie inne treści jednak mogą stanowić pretekst do aresztowania za przed-przestępstwo! Przytomni ludzie wiedzą że Facebook został stworzony przez agencje, której nazwa zaczyna się na literką „C”. W dzisiejszym świecie ludzie tak oszaleli, że obwieszczają na FB swoje myśli non stop całą dobę. Cokolwiek się stanie w ich życiu zamieszczają to na FB, łącznie ze swoimi przemyśleniami. Tadam!

 

Mamy więc policje myśli ! Orwell się kłania szanowni Państwo. Zachęcam wszystkich do lektury książki „1984” Georga Orwella. Dane z youtuba też będą monitorowane pod kątem przyszłych przestępstw. Już są algorytmy, które wychwytują słowa odpowiednie, które nie podobają się „systemowi”. Oczywiście pretekstem do wypowiedzi prezydenta Trumpa były kolejne strzelaniny, w związku z czym musiał apelować do social-mediów o wykrywanie potencjalnych przestępców.

 

 

Od 27 sierpnia 2019 ma być to wprowadzone w USA. Sprawy toczą się niesamowicie szybko. A ludzie nadal nie potrafią się oprzeć mediom społecznościowym i pokazują co jedzą na śniadanie, co właśnie robią na kanapie itp. Kochani,  inwigilacja jest już w waszych domach. I sami im  pomagacie. Mamy też lokalizacje za pomocą GPS. Państwo tworzy problemy, które później chce rozwiązać zabierając Wam Waszą prywatność. Po to oczywiście aby Was „ochronić” przed potencjalnym zagrożeniem. Przypomnijcie sobie Patriot Act wprowadzone po burzeniu WTC.

 

 

A teraz zobaczmy jak mydli nam oczy na naszym podwórku kwestia RODO – mamy czuć, że nikt niepowołany nie będzie miał dostepu do naszych danych, podczas gdy wybrane służby kolekcjonują wszelkie dane na nasz temat. Spójrzmy na to co się dzieje obecnie w Chinach. Jak monitoring mediów społecznościowych wpływa na prawa obywateli, jak mogą być na tej podstawie wprowadzane restrykcje. Tak więc i Chiny i USA podążają w tym samym kierunku. Ludzie teraz w większości komunikują się przez tego typu platformy, więc wystarczy to śledzić aby mieć monitoring na życie danej osoby. Tak więc oficjalnie media społecznościowe mają być wykorzystywane do wykrywania i śledzenia potencjalnych działań kryminalnych. Pewnie do nas też to dotrze niebawem. Oczywiście wiemy, że „ONI” już mają nasze dane. Ale teraz stworzono w USA wydarzenia po których ludzie domagają się interwencji, ochrony w myśl dobrej zasady PROBLEM, REAKCJA, ROZWIĄZANIE. Teraz ludzie chcą by coś zrobiono, aby zapobiec śmierci, która się szerzy poprzez coraz częstsze ataki z bronią w ręku. Do tego dochodzi temat pozbawienia ludzi broni w USA, co mają zagwarantowane w ich konstytucji. Trzeba ich przecież rozbroić. Nowymi wrogami publicznymi mogą stać się tzw. teoretycy spisku, a dalej być może nienawistni chrześcijanie, którzy zamiast kochać wszystkich nazywają grzech po imieniu.

 

 

 

Tak więc postępować będzie odbieranie prywatności w imię bezpieczeństwa. A ludzie oddają to dobrowolnie ! Nie widzą w tym problemu.

Najpierw była strzelanina w EL PASO. Później reakcja publiki. Następnie rozwiązanie problemu przez prezydenta w postaci zaproponowania monitoringu social-mediów. Wcześniej wiele innych strzelanin, o których pisano wiele – że były z inspiracji służb. Lub nawet mogły być inscenizacją. Patrz – kryzysowi aktorzy.

https://www.rmf24.pl/fakty/swiat/news-strzelanina-w-el-paso-20-osob-zginelo-sprawca-pisal-o-latyno,nId,3130831

Oto co napisali u nas w tej sprawie. Jakoś pominęli kwestie monitorowania FB i Tweetera.

https://www.tvn24.pl/wiadomosci-ze-swiata,2/usa-strzelanina-w-el-paso-sprawca-oskarzony-grozi-mu-kara-smierci,958501.html

 

Prezydent powiedział, że nie ma miejsca w USA na nienawiść, na rasizm itp. Powiedział, że internet dostarcza możliwości do radykalizacji, niszczenia umysłów, itp. itd. Dlatego musimy zastopować masowe mordy zanim się wydarzą. Musimy wykonać dobrą robotę w identyfikacji wczesnych sygnałów ostrzegawczych. Będzie nad tym pracował departament sprawiedliwości. Będzie tez współpracował z social-mediami i z lokalną policją oraz władzami lokalnymi w tym temacie. Będą pracować nad rozwinięciem narzędzi pozwalających wykryć masowych morderców zanim popełnią zbrodnię.

 

Kolejna rzecz to reforma praw psychicznych? ,,,,by lepiej identyfikować psychicznie zaburzone osoby które mogą popełnić akty przemocy. Tacy ludzie będą mogli być leczeni. Zostanie stwierdzone ze są chorzy psychicznie. Wypowiedz zakończył błogosławieństwem dla ofiar i dla usa.

Wow! Pamiętacie film Raport mniejszości z Tomem Cruisem?
Pojawia się tu z ang. pre-crime. Czyli ludzie o innym myśleniu mogą być osadzeni. Uznani za zagrożenie.

Z drugiej strony spójrzmy jak ich to przeraza że są tacy ludzie jak my. Oni muszą coś z tym zrobić, z ludźmi którzy nie kupują ich narracji. Uwaga, oni idą po naszą wolność wypowiedzi. I można zostać kryminalistą zanim cokolwiek człowiek zrobi albo zanim by zaplanował zrobić. Ludzie się przenoszą z youtuba na inne platformy w obawie przed cenzurą itp. ale wiemy ze wcześniej czy później internet wyłączą całkowicie. Wolność wypowiedzi w necie umrze. Masz niczego nie kwestionować. Masz słuchać tego jak oni objaśniają interpretują wydarzenia. Masz spać.

Wskazują na ciebie – bigoteryjnego, nienawistnego, chrześcijanina.

Czyli wiemy ze chcą zabrać w USA broń ale tez wolność wypowiedzi.

Źródło :

 

 

 

Tłumaczyła  i komentowała Agnieszka.

 

___________

Mój komentarz.

 

Kiedy marionetkowe zespoły śpiewają o miłości albo o buncie wobec Boga, Patrycje Markowskie objeżdżają Polskę, a pastorzy unikają mowy o sytuacji na świecie i w tle wyrasta nowoczesne niewolnictwo i komunizm.

 

Z drugiej strony PiS w swoim programie wyborczym zapowiedział ustawowe uregulowanie zawodu dziennikarza, które zakładałoby m.in. utworzenie samorządu dziennikarskiego, który “dbałby o standardy etyczne i zawodowe”

 

Prawda będzie uciszana przez kłamców.

 

 

Ten namaszczony przez charyzmatyków prezydent albo będzie antychrystem, albo tak jak napisałem będzie to jego zięć.

fot. reuters

 

To tylko typy antychrysta i póki co nie jest istotne na tym etapie kto nim będzie. Ważne abyśmy wiedzieli, kto nie jest od Jezusa. Jacy pastorzy, jacy politycy itd.

 

 

 

 

 

Updated: 26 września 2019 — 12:33

3 komentarze

Add a Comment
  1. Tak myślę sobie i analizuje, że to właśnie w USA może dojść do największego sprzeciwu ludności. Przecież to kraj który gwarantuje wolność i wszelkie swobody. Dlatego tam powstały obozy FEMA. Nie zapominajmy o takich rzeczach, wskazują one na znakomite przygotowanie na chyba wszystkie scenariusze. Szkoda mi tych ludzi bo nie wiedzą jak się mylą i że na końcu i tak przegraną…

  2. To wszystko brzmi tak strasznie… ?

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: