Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Przeciętni ludzie w służbie znaku bestii.

Dzisiaj natknąłem się na ogłoszenie sprzedaży auta na stronie głównej OLX.pl Postanowiłem wejść na ten anons, a dlaczego to sami zobaczcie:

 

 

Nikt mi nie powie, że to przypadek. Żaden człowiek nie sprzedaje auta z końcówka ceny inna niż zero. Wszyscy zaokrąglają.

Ktos powie, że „sprzedający zażartował”.

Nawet jeśli trafi się taki naiwny to już pokazuje inna prawidłowość:

 

 

Foteliki dziecięce w modnych satanistycznych kolorach czarno czerwonych, które to wielokrotnie opisywałem, choćby wczoraj na koncercie Pink Floyd.

 

 

Napisałem także skąd jest ta kolorystyka:

 

 

 

Zapytacie: dlaczego o tym piszesz?

Ponieważ satanizm jest już na dolnych warstwach objawiany. Nie tylko na poziomie gwiazd estrady, dziennikarzy, aktorów itp, ale wśród zwykłych ludzi.

Jeżdżę do rodziny nad morze, a tam pewien użytkownik sieci, mieszkaniec bloku nazwał sobie sieć wifi 666. Jest tego sporo już na co dzień.

 

Podobnie jest z autobusem lini nr 666 na Hel i Meleksach tam jeżdżących z rejestracją Go Hel (gra słów Hel – hell).

 

Nadchodzi godzina lucyferian ale i wraz z nia nadchodzi gniew Bozy i…. KONIEC ŁASKI.  Koniec możliwości nawrócenia. Drzwi się niedługo zamkną.

 

„Pośle On swoich aniołów z trąbą o głosie potężnym, i zgromadzą Jego wybranych z czterech stron świata, od jednego krańca nieba aż do drugiego. „

 

 

Czas spalenia nadchodzi.

«Królestwo niebieskie podobne jest do człowieka, który posiał dobre nasienie na swej roli. 25 Lecz gdy ludzie spali, przyszedł jego nieprzyjaciel, nasiał chwastu między pszenicę i odszedł. 26 A gdy zboże wyrosło i wypuściło kłosy, wtedy pojawił się i chwast. 27 Słudzy gospodarza przyszli i zapytali go: „Panie, czy nie posiałeś dobrego nasienia na swej roli? Skąd więc wziął się na niej chwast?” 28 Odpowiedział im: „Nieprzyjazny człowiek to sprawił”. Rzekli mu słudzy: „Chcesz więc, żebyśmy poszli i zebrali go?” 29 A on im odrzekł: „Nie, byście zbierając chwast nie wyrwali razem z nim i pszenicy. 30 Pozwólcie obojgu róść aż do żniwa; a w czasie żniwa powiem żeńcom: Zbierzcie najpierw chwast i powiążcie go w snopki na spalenie; pszenicę zaś zwieźcie do mego spichlerza”». 

 

 

 

 

Updated: 6 sierpnia 2019 — 12:20

15 komentarzy

Add a Comment
 1. Wiecie co jest w tym najśmieszniejsze (tragiczne) że wiele osób które używają szóstek czy to w nickach czy nazwach, twierdzi zgodnie że oni nie wyznają szatana. Lucyperianizm traktują ateistycznie jak filozofię rozwoju wiedzy i gnozy. Tak jak ci wyznawcy potwora spaghetti. Czyli diabeł oszukuje nawet swoje sługi bo nie wiedzą komu służą i po co.

  1. Tak ojciec kłamstwa jest w tym najlepszy. Zwodzi i zwodzi. Dlatego mamy ostrzeżenie o wilkach w owczej skórze. Czysty satanizm to jest jakiś mały ułamek procenta, natomiast większość jest zwiedziona i oszukana.
   Tak jak pisałem wcześniej, Bóg dopuszcza na nich działanie kłamstwa, ponieważ sami postępują niegodziwie. Niestety zaostrza się to z roku na rok. Sodoma, Gomora i czasy Noego… Tak miało być i tak jest.

  1. ooo czyli jeszcze dalej to poszło…szok!

  2. Szok. Fotel diabeł.

 2. W sklepie sportowym decathlon jest kilkanaście kas samoobsługowych, gdzie można płacić tylko kartą. Ostatnio odkryłam, że w każdej kasie każdy paragon, który jest drukowany zawiera takie słowa „kasjer: 666”. Kasjerami w kasie samoobsługowej są oczywiście klienci. Przypadek? Dla żartów?
  Taki werset na pocieszenie:Hebr. 9,28 „Tak tez Chrystus raz ofiarowany na zgładzenie grzechów wielu, drugi raz ukaże się bez grzechu tym, którzy go oczekują dla zbawienia”

  1. Sprawdziłem paragon i potwierdzam, kasjer 666 przy stoiskach samoobsługowych, które same sumują towary z metek z chipem RFID. Nawet nie trzeba skanować…
   Tak się zaaferowałem tymi metkami, że nie zwróciłem wogóle uwagi na tego kasjera…

 3. Każda liczbę cyfry litery itd stworzył Bóg nawet w dniach stworzenia i 6go dnia Bog stworzył itd oraz psalmy ,księgi .Nie ma nic złego w 6 ale jeśli dodamy do tego kolejne 6 oraz kolory itp klimaty to nawet jeśli niektórzy mysla że to przecież tylko zabawa to nie spodzieja się kiedy aż będą w sidłach złego . Natomiast 7 to dobra cyfra ale i to diabeł wie gdy np modne ostatnio zdrapki mające liczbę 777 czyli już nawet w mamonę obróci tych co z każdej cyfry dojrza zysk 🙂 Trzeba być po prostu ostrożnym

 4. U siebie znalazłam kiedyś nazwę sieci WiFi SzatanNetwork… (to było któregoś z sąsiadów)
  Co więcej, trzy szóstki często się też pojawiają w numerach telefonów (czasem dwukrotnie powtórzone, np. 666 123 666) albo w rejestracjach aut…

  1. o i sami widzicie jakie to popularne

 5. Moja myszka ma hebrajskie waw razy trzy, czyli 666. Wciskane to jest wszędzie, satano-pop moda, głupota raczej niż aktywny satanizm.

  1. Nie moda, a satanizm pod przykrywką mody. Ludzie świadomie i nieświadomie w to wchodzą.

 6. Zobaczcie co mi wyskoczyło na stronie głównej YouTube…
  To polski kanał, który robi głupie animacje, zazwyczaj ”parodiuje” YTberów czy innych celebrytów, a teraz zrobił animację o Jezusie…

  A ile łapek w górę…

 7. "666" liczba czlowieka

  Tez zauwazylem niedawno ile ludzi zaczęło mieć w nickack 666 tak samo jak wszedzie pokazywane sa znak szatana i okultystyczne symbole. To znaki czasów a ludzie nieswiadomie chyba sie utozsamiaja z tym, po ktorej stronie barykady są.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: