Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Czolowi przywódcy Adwentystów na międzyreligijnym spotkaniu zorganizowanym przez Jezuitów.

Adwentyści nazywający się resztką Jezusa w komitywie z Jezuitami, muzułmanami i ekumenicznymi ewangelikami – czyli większością – spotkali się w  dniach 7-9 czerwca 2019 r. W Chiba w Japonii, gdzie  odbyło się forum złożone z przywódców ponad 300 wyznań.

Meritum dotyczyło koncentracji  na wdrażaniu celów zrównoważonego rozwoju Organizacji Narodów Zjednoczonych. Ten świecki  i  humanistyczny program socjotechniczny ONZ wspierały wszystkie religie głównego nurtu.

 

 

Od lewej do prawej: biskup Gunnar Stalsett; siostra jezuicka Denise Coghlan; Mohammed Abu-Nimer; Adwentysta (ten czarnoskóry)  Ganoune Diop i adwentysta Jonathan Duffy na Forum G20 Interfaith 2019 w Chiba w Japonii w sobotę, 8 czerwca 2019 r.

 

Dr Ganoune Diop jest dyrektorem ds. Publicznych i wolności religijnej w całym Kościele Adwentystów Dnia Siódmego.  Jest także oficjalnym członkiem komitetu organizacyjnego forum międzywyznaniowego G20 i pomaga w organizacji tych wydarzeń międzyreligijnych. 

Johnathan Duffy jest prezesem Międzynarodowej Agencji Rozwoju i Pomocy Adwentystów (ADRA) International, organizacji humanitarnej Światowego Kościoła Adwentystów Dnia Siódmego.

 

 

Szanowni czytelnicy, adwentyści niczym nie różnią się w światowym spisku przeciw Bogu od jakiejkolwiek innej denominacji.

 

 

Przywódcy adwentystów dnia siódmego nawiązują współpracę z rządami, organizacjami międzynarodowymi i innymi grupami wyznaniowymi w celu promowania inicjatyw społecznych, świeckich, politycznych i rewolucyjnych. Objawione słowo Boże nie jest już podstawą jedności adwentystów.

Sięgamy po linie wyznaniowe, aby solidaryzować się ze wszystkimi innymi kościołami; ale jaka jest podstawa tej jedności? Lewicowe, liberalne przyczyny?

Orędzia Trzech Aniołów zostaną wykreślone przez liberalny program. Właśnie tego chce Rzym. Jak jest napisane na stronie źródłowej: Chcą okaleczyć lud Boży, zmuszając go do zastąpienia ostrzeżeń z Objawienia 14: 6-12 „liberalnymi ideami”.

 

 

Jezus nigdy nie współpracował z żadnym rządem ani z żadną pogańską, fałszywą religią, aby wypełnić swoją misję. Apostołowie nigdy nie współpracowali z nikim innym niż Bogiem

 

źródło:

 

adventmessenger.org/top-adventist-leaders-share-religious-panel-with-jesuit-pioneer-inter-religious-muslim-and-ecumenical-evangelical/

 

Szatan stworzył każda organizację religijną i dlatego własnie w Chinach można chodzić do kościoła, ale podporządkowanego rządowi. U nas jest podobnie choć póki co bez prześladowań.

Kościoły są zinfiltrowane. Nie ma ani jednego kościoła niezależnego od jezuickiego systemu. Co najwyżej mogą się zdarzać pastorzy nieświadomi tego wszystkiego.

 

Adwentysta współpracujący z jezuitami i ONZ:

 

 

 

Oto Międzynarodowa siedziba Towarzystwa Jezusowego (jezuitów) znajduje się w Borgo w Rzymie.

 

 

Ta lokalizacja stała się nowym miejscem zamieszkania przywódców adwentystów dnia siódmego.

 

W dniach 16-19 października 2018 r. Jezuici zorganizowali konferencję dla swoich „Globalnych partnerów” w siedzibie głównej w Rzymie. Tematem przewodnim było opowiadanie się za prawami dzieci imigrantów. Przybyli adwentyści dnia siódmego, ponieważ zostali „globalnymi partnerami” z protestantami, katolikami, a nawet z jezuickim zakonem.

 

 

Jednym z największych oszustw jezuitów jest subtelny, skryty sposób, w jaki promują swój liberalny program. Nigdy oszustwa Szatana nie wydają się wrogie lub złe; raczej zawsze przedstawiają się jako wysoce pożądane i tak wypełnieni duchową integralnością, że gdyby to było możliwe, oszukaliby wybranych (Mat. 24:24).

 

Jezuici walczą o liberalną / społeczną sprawiedliwość w tym doczesnym świecie, ignorując wielkie „kwestie moralne” życia wiecznego zawarte w wiecznej ewangelii. Ich program społeczny koncentruje się na uchwalaniu ustawodawstwa dotyczącego zewnętrznych środków, ignorując Ewangelię Jezusa Chrystusa i nie pracując na rzecz nawrócenia serca lub odwrócenia się od grzechu – czego nie można ustanowić na mocy prawa.

Dlatego jezuici tworzą komunizm, który nazywany jest delikatnie jako zrównoważony rozwój prawidłowa redystrybucja dóbr…

 

Adwentyści w siedzibie szatana:

 

 

Niebawem nastąpi podział w zborach i dowiecie się kto jest kto. Póki co jest pranie mózgów i zwiedzenie po jezuicku – subtelne.

 

Ganoune Diop siedział dokładnie w tym samym miejscu co papież.

 

 

Niektórzy adwentyści powiedzą: „Nie jednoczymy się z jezuitami. Po prostu staramy się spojrzeć na te kwestie z perspektywy adwentystów dnia siódmego. ”Prawda jest taka, że ​​są oni globalnymi partnerami ”. Nie wpuścili by  ich do tego budynku ani nie przyznali im preferencyjnego traktowania, gdyby nie byli współpracownikami Rzymu. Jest to oczywiste. Każdy, kto mówi inaczej, jest po prostu kłamcą.

 

 

 

Ganoune Diop (czerwona strzałka), reprezentujący Kościół Adwentystów Dnia Siódmego, siedzi w tym samym pokoju, w którym przysięga jezuicka jest składana najwyższym jezuitom i gdzie uczestniczą w ćwiczeniach spirytystycznych. To jest siedziba szatana. 

 

Chyba pismo, o tytule inspiracje (nie jestem pewien tłumaczenia) ostrzega nas:

 

 

„Jezuityzm zainspirował swoich wyznawców fanatyzmem, który pozwolił im przetrwać wszelkie  niebezpieczeństwa i przeciwstawić się potędze prawdy, wszelkiej broni oszukiwania. Nie było dla nich zbrodni zbyt wielkiej do popełnienia, żadnego oszustwa bez podstawy, by mogli ćwiczyć, żadnego przebrania zbyt trudnego do przyjęcia … Kiedy pojawiali się jako członkowie zakonu, nosili strój świętości, odwiedzali więzienia i szpitale, usługiwali chorym i biednym, wyznającym wyrzeczenie się świata i noszącym święte imię Jezusa, który czynił dobro. Ale pod tą nienaganną powierzchownością często ukrywano najbardziej zbrodnicze i śmiertelne cele. Podstawową zasadą porządku było to, że cel uświęca środki. Zgodnie z tym kodeksem kłamstwo, kradzież, krzywoprzysięstwo, zabójstwo były nie tylko wybaczalne, ale godne pochwały, gdy służyły interesom Kościoła.

 

Kiedy pisywałem o pastorach zwodzących pojawiały się głosy krytyki. Ale sami niedowiarkowie będą się przekonywać, że miałem rację. Nie licząc głosów agentów.

 

Dochodzimy do czasów wyjścia robaków z kryjówki i ten tekst jest tego dowodem.

Z drugiej strony bardzo mnie to ciekawi, że to ja tylko piszę o takich sprawach…

 

Niebawem chrześcijanie z denominacji będą musieli pokazać nie mnie a Bogu, kto jest dla nich ważniejszy: Bóg czy kościół?

 

 

15 komentarzy

Add a Comment
 1. Czy ktoś mógłby polecić jakiś kościół w Gdańsku, gdzie nie promują LGBT

  1. Polecam jednak Biblie i modlitwy do Boga o mądrość, Ducha Świętego i siłę wiary. Działa i daje przejrzysty obraz rzeczywistosci. A kościoły idą niestety w kierunku złego. W tych czasach szkoda chyba czasu na poszukiwanie Jezusowego kościoła. Ja nie znalazłem. Każdy gdzieś zbacza. Nie wchodzą na pewno w Tą Bramę jaką jest Jezus.

  2. Polecam zbór Adwentystów Dnia Siódmego.

 2. Przykro mi, ponieważ wcześniej właśnie celowałam w adwentystów (chciałam dołączyć) bo wydawali mi się najbliżsi temu co mówi Biblia.

 3. https://gdansk.adwentysci.org

  A moze tutaj? Nigdy jeszcze tam nie bylem, ale mam zamiar pójść. Wiem, ze czasami mowi z kazalnicy Jaroslaw Jarosz, którego kiedys sluchalem nauczania na YT i wydaje sie wporzadku

  1. Hahahaha. Wydaje się. A może to on pisze?

 4. Nawet ten ‘kościół’ odpłynął… 🙁
  A jest ktoś z czytelników z okolic Bydgoszczy? Szukamy ludzi poszukujących, wierzących w Jezusa, nawróconych do Jezusa w tamtym rejonie 🙂

 5. Adwentyści już dawno upadli. Po pierwsze zaczęli okrajać Wielki Bój z rozdziałów, że katolicyzm to Wielka Nierządnica. Po drugie zgodzili się na wdrożenie do Biblii ideologii gender to znaczy zastępowania słów w Biblii mężczyźni, niewiasty na formy takie by nie sugerowały płci. Po trzecie Ellen White wyraźnie pisała, że ten kościół zostanie zwiedziony. Polecam poczytać jej książkę Wydarzenia czasów końca. To się wypełnia na naszych oczach.

  1. Może kiedyś zrozumiesz zasady działające ku zwiedzeniu. Co z tego że wielki bój jest okrajano itd skoro u podstaw tego wszystkiego leży zwiedzenie. Dzisiaj 99%adwentystów ma tak wyprane mózgi że nawet na najbardziej oczywiste fakty przeczące szczególnej roli E.White szczerzą zęby z nienawiści. Są gotowi za Helenę(jak katolicy za Maryje) pociąć się na kawałki. Ot kopia bestii. Ale do tego tematu trzeba po prostu przysiąść z pokorą a nie walić na prawo i lewo. Apokalipsa mówi wprost o czasach końca i KTO będzie zwiedziony i przez kogo. System jezuicki to czasami występowanie dwóch zakonników przeciwko sobie gdzie jeden na przykład broni zboczeńców w Szwecji a drugi w Polsce piętnuje związki jednopłciowe. Jednak za kulisami grają w tej samej firmie. Bo dlaczego kościół nie reaguje na dwa totalnie sprzeczne poglądy głoszona przez swoich wyznawców? To samo w adwentyźmie. Dlaczego nikt nie reaguje na patologiczne( zdaniem niektórych pastorów oczywiście) zachowania innych pastorów? Pomyśl!!!! Dlaczego na przykład taki Micyk Kluska Maikowski Harasim Siciński i można by mnożyć tych wszystkich ciągnących ludzi do demonicznych związków są nadal ”liderami” pomimo krytyki ich zachowań przez tzw.”starą gwardię” ? O co w tym wszystkim chodzi? Czy nie o to aby mimo wszystko utrzymać tłuszczę która loży na ich utrzymanie w jednym miejscu? Dlatego tak będzie zawsze i we WSZYSTKICH grupach wyznaniowych żeby kto nie pomyślał sobie że ci adwentyści to jakiś wyjątkowy twór jest. Jednak resztka. Ta o której mówi Pismo Święte to ci którzy opuścili…..babilon. Czyli pomieszanie poplątanie prawdy z fałszem. To są wierne Bogu dzieci NIE skupione wokół jakiejkolwiek instytucji religijnej. Przecież to takie proste!!!!

 6. Ewangeliczni i inni np adwentyści są naiwni, że w sprawach “moralnych” chcą współpracować z KRK. KRK przybrało szatki “ewangeliczne” (vide co nasz biskup Ryś mówił o usprawiedliwieniu przez wiarę), nie dlatego że powrócili do ewangelii, ale aby zwodzić i przyciągać, a ostatecznie katolicyzować ludzi. Obejrzyjcie “Ewangeliczni chrześcijanie i katolicy RAZEM???” – tam już to wszystko wyłożono, cały ten podstęp ekumeniczny, gdzie jeszcze papiestwo robi sobie public realtions jak odobry gospodarz “zgody międzychrześcijańskiej”. Wielkei zwiedzenie.

 7. Czy kogoś to dziwi? Skoro biblia mówi o kopii bestii z wody to kto to kopie stworzy? Jo kto? Ja? Ty? Sąsiad? Czy raczej te wszystkie instytucje ”kościelne” które mają swoją matkę tzw.bestię z ziemi!!! Czy to nie ze Stanów wywodzą się te wszystkie ruchy zmierzające do pocałunku z bestią z wody? Pomyślcie!!!! Czytajcie Słowo Boże. Tam jest odpowiedź!!! Pan Bóg nie zostawia nas bezradnymi i żadnymi na ”polecenia” i sugestie jakiś paranoicznych liderów!!! Obj.13 CAŁY ROZDZIAŁ. To tak jak oglądać to na własne oczy. ”kościoły” to diabelstwo mające skupić ponownie ludzkość wokół pomnika na ”równinie Dura”. Zastanówcie się!!!

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: