Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Biznesmen mający sieć produktów ze zdrową żywnością sponsoruje DRAG QUEEN.

 

Właściciel sieci marketów ze zdrową żywnością, który kiedyś promował produkty organiczne i zdrową i czysta jakościowo żywność, jest teraz nasycony absolutnym brudem, wykorzystując amerykańskie dzieci do indoktrynacji dla pedofilów i zboczeńców, którzy są wielokrotnie powiązani z imprezami drag queen w wielu miastach w całej Ameryce. Whole Foods sponsoruje teraz wydarzenie Drag Queen Story Hour, aby  dzieci zostały wprowadzone w pedofilię, transgenderizm i perwersję.

 

Burmistrz Atlanty popiera to pedofilskie uwodzenie małych dzieci.

 

Impreza zboczeńców  została zatwierdzona przez burmistrza Atlanty Keishę Lance Bottoms , która jest oczywiście cnotą sygnalizującą jej poparcie dla transgenderizmu i pedofilii w celu uspokojenia zboczeńców sprawiedliwością społeczną lewicy. Oto jej tweet z dumą ogłaszający wydarzenie i dziękujący Whole Foods za wsparcie:

 

 

 

 

Obycie dzieci z transseksualistami jest uwodzeniem, które przygotowuje dzieci do molestowania seksualnego przez dorosłych zboczeńców przebranych za kobiety. Drag Queen Story Hour jest frontem dla skrzydła pedofilii skrajnej transseksualnej społeczności zboczeńców.

Takim sodomitom miasta zezwalają na Marsz Równości. Ale my nie chcemy być z nimi równi.

 

 

Mike Adams z Naturalnews.com został zbanowany przez prawie wszystkie serwisy społecznościowe.  Mike został zbanowany przez FB, Twittera, youtube i wiele innych serwisów społecznościowych i obecnie organizowane sa dla niego zbiórki pieniędzy w USA.

 

“Dlatego wydał ich Bóg haniebnym namiętnościom, gdyż nawet ich kobiety zamieniły naturalne współżycie na przeciwne naturze. (27) Także mężczyźni, opuściwszy naturalne współżycie z kobietą, zapałali w swej pożądliwości jedni ku drugim, mężczyzna z mężczyzną, popełniając haniebne czyny i ponosząc na sobie samych należną za swój błąd zapłatę” Rzymian 1:26

 

 

( Natural News ) Chory, pokręcony program obłąkanej lewicy zatoczył koło dzisiaj, gdy Whole Foods sponsoruje teraz wydarzenie Drag Queen Story Hour , aby indoktrynować dzieci w pedofili , transgenderizmie i perwersji. Sprzedawca, który kiedyś promował produkty organiczne i czyste jedzenie, jest teraz nasycony absolutnym brudem, wykorzystując amerykańskie dzieci do „pielęgnacji” pedofilów i zboczeńców, którzy są wielokrotnie powiązani z imprezami drag queen w wielu miastach w całej Ameryce.

 

 

Warto tutaj także dodać, że Whole Foods  całkowicie odwróciło swoją obietnicę z 2013 r., Aby oznaczyć status GMO wszystkim, co sprzedaje, do końca 2018 r. Jak ujawniła Natural News, obietnica była pięcioletnim celowym kłamstwem nieuczciwej korporacji Whole Foods Market, która nadal sprzedaje zanieczyszczone produkty i olej rzepakowy GMO swoim klientom.

 

Oferta produktów Whole Foods jest nie tylko brudna z punktu widzenia nauki o żywności; jego programy kulturowej indoktrynacji są zakorzenione w brudzie i dziecięcym „uwodzeniu”, które przygotowuje dzieci do molestowania seksualnego przez dorosłych zboczeńców przebranych za kobiety. Drag Queen Story Hour to front dla pedofilskiego skrzydła skrajnej transseksualnej społeczności zboczeńców, która wykorzystuje dzieci do zaspokojenia seksualnego dorosłych, z których wielu  okazało się mieć kryminalną historię wykorzystywania seksualnego i wykorzystywania dzieci .

 

Via NewsTarget.com:

Według zapisów odkrytych przez MassResistance, William Travis Dees, dana drag queen, jest obecnie członkiem grupy drag queen grupy „Space City Sisters”. Wielokrotnie zgłosił się na ochotnika jako „witający”  małych dzieci podczas różnych imprez DQSH, a także przyjął inne role w tych wydarzeniach, które pozwoliły mu na bliski dostęp do nieletnich dzieci.

Jak się okazuje wg raportów  Dees ma na swoim koncie  haniebne  przestępstwa seksualne, które popełnił wobec dzieci mających cztery lata, które sięgają aż do 2004 roku. W tym samym roku Dees został skazany i osadzony w więzieniu za popełnienie przestępstw seksualnych przed nie tylko jednym, ale czterema różnymi dziećmi w wieku przedszkolnym, w wieku od czterech do ośmiu lat.

Dees podobno używał różnych pseudonimów dla swoich różnych „bohaterów” swoich   „osobowości”, nieustannie zmieniających się jak kameleon.

 

 

Pan Rabiej z Warszawy z poparciem PO, pani Zapała z Kielc z PO i nie żyjący ponoć p. Adamowicz popierali marsze równości takich właśnie dewiantów jak Ci opisywani.

Za pozycje i stołki poświęcają dzieci, ale Bóg jest Bogiem żywym i Jego Słowo jest jak miecz.

 

“Biada światu z powodu zgorszeń! Muszą wprawdzie przyjść zgorszenia, ale biada temu człowiekowi, przez którego przychodzi zgorszenie!” Mateusza 18.

 

Biada Wam wszyscy lewicowcy a zwłaszcza Wy, którzy pełnicie rozmaite funkcje społeczne od radnego do posła.

 

 

 

 

Zaktualizowane: 26 lipca 2019 - 18:26

2 komentarze

Dodaj komentarz
  1. Brzmi okropnie…i to jest okropne…

  2. Mnie zawsze zastanawia, gdzie są rodzice tych dzieci, gdzie ojcowie, którzy powinni co najmniej siłą zabrać WŁASNE dziecko z takiego spotkania. Czy w ogóle wiedzą co robią z ich dziećmi?
    W naszym kraju też się to dzieje, są już wprowadzone tak zwane ,,seksedukatorki” dla najmłodszych, GDZIE SĄ RODZICE?

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
pl_PLPolish