Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Kościół w USA dawał pieniądze na dystrykt szkolny, a ten na LGBT.

Austin Independent School District (AISD) zdecydował się wziąć część funduszy otrzymanych od lokalnego kościoła i skierować je na działania związane z LGBT, w tym coroczną paradę Pride Austina. Decyzja przyszła po miesiącach protestów zwolenników praw gejów, którzy chcą, aby okręg przestał wynajmować swoje obiekty organizacjom, które nie wspierają małżeństw homoseksualnych.

 

 

Pomijam fakt nacisku funkcjonariuszy LGBT, ale jak naiwne są kościoły?

 

Ale w jaki sposób do tego doszło?

 

AISD przeznaczył 10 000 $ tych środków na opłacenie działań i materiałów związanych z dumą, a także na pomoc uczniom w paradzie Pride, która odbędzie się 10 sierpnia.

Swoją drogą jak widać na czerwcowej dumie homoseksualistów, lesbijek, i osób przebranych w płeć przeciwna się nie skończy.

Już każdy miesiąc jest gejowski.

 

Teraz popatrzcie na politykę:

 

Działacze na rzecz praw gejów protestowali na zewnątrz podczas nabożeństw od czasu, gdy Kościół zaczął wynajmować przestrzeń od okręgu szkolnego.

Jeden z protestujących powiedział mężowi stanu, że decyzja AISD o wykorzystaniu pieniędzy na wynajem kościoła na paradę Dumy jest pomocna, ale niewystarczająca, by poważnie zająć się homofobią i transfobią. Zeszłej jesieni okręg rozważał ograniczenie korzystania przez kościół z jego obiektów.

 

Trudno nie zauważyć, że państwo powoli łączy się z satanizmem. Na razie w USA i zapewne niebawem dojdzie do tego, że to, o co ja wałczę od kilku lat, czyli o gorliwość kościołów ewangelicznych, aby sprzeciwiały się ekumenii rozwiąże się w sposób naturalny przez zabranie im subwencji jako związkom wyznaniowym, jeśli nie będą aprobowali ruchu LGBT.

 

Na razie w owym dystrykcie biuro prokuratora generalnego w Teksasie ostrzegło okręg, że takie postępowanie naruszyłoby konstytucję i prawo stanowe, więc AISD nie podjęło w tym czasie żadnych działań.

 

Niestety, ale zasób pieniędzy jaki mają ewangelicy jest niewspółmierny do puli systemu szatana,

 

Ja sam mam dylemat, gdyż albo tak jak rok temu przymierzałem się   do umieszczenia reklam, albo ku radości wrogów bloga będę musiał go zamknąć. Ludzie czytują regularnie, ale…

No cóż geje mają swoją dumę dlaczego mam nie mieć i ja…

Natomiast dziękuję wszystkim dotychczas mnie wspomagającym.

 

W lipcu sierpniu sytuacja się wyjaśni. To, co robię nie jest popularne, jest pod prąd i jeszcze niekatolickie i krytyczne wobec ekumenii, w której jest cały niemal protestantyzm….

 

 

Taki los czeka ten kościół:

 

Jeden z użytkowników skomentował wyrażając uznanie dla wsparcia dystryktu: „Jeśli chcesz być naprawdę wspierający, musisz przestać wynajmować centrum  AISD w Mueller do nienawistnej, bardzo głośnej grupy anty LGBTQ: Celebration Church. Mamy ludzi, którzy protestują w każdą niedzielę i już prawie od roku ignorujesz nasze obawy ”.

 

Chrześcijanie sprzeciwiający się Sodomii w swoich kościołach, czy raczej eklezjach są nienawistni… Dobre…

 

Coraz częściej uważam, że poniższe słowa apokalipsy tyczą się właśnie odizolowania Chrześcijan:

 

“I dano niewieście dwa skrzydła wielkiego orła, aby poleciała na pustynię na miejsce swoje, gdzie ją żywią przez czas i czasy, i pół czasu, z dala od węża.”

 

 

Odizolowania w sensie życia poza społecznością. Może się mylę, ale  może w taki sposób tylko eklezja Jezusa przetrwa Wielki Ucisk.

Szkolny dystrykt w służbie Sodomy:

 

Updated: 13 czerwca 2019 — 09:10

3 komentarze

Add a Comment
  1. To trochę tak jak u nas. PIS jest niby antygejowski, ale daje kasę np. JP Morgan 20 mln zł, a potem ta firma jest jednym ze sponsorów parady homo w Warszawie.
    I nie ważne co tam wykrzykują z mównicy. PO OWOCACH ICH POZNACIE.
    I tak jak mówią bankierzy. Zawsze podążaj za pieniędzmi. W tv krzyczą, nienawidzą, a potem się okazuje, że grube biznesy ze sobą robią. Tak jak niby antyrosyjski PIS a wagony węgla z Rosji aż furczą na granicy i biją kolejne rekordy.

      1. Rzeczywiście, bardzo interesujący przykład…

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: