Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Słynny kanał TV dla dzieci Cartoon Network promuje „miesiąc dumy LGBT”.

Czerwiec jest rzekomym miesiącem “Dumy LGBT i wiele korporacji jest zaangażowanych w promocję tych dewiacji.

 

 

 

Funkcjonariusze  LGBT wyznaczyli czerwiec jako „miesiąc dumy”, aby uczcić alternatywny styl życia seksualnego i tożsamość płciową, a Cartoon Network umieściło  na Twitterze w zeszłym tygodniu swoją solidarność z ruchem, ponieważ tysiące ludzi bierze udział w wydarzeniach w całym kraju.

 

„Chcemy życzyć wszystkim szczęśliwej DUMY  i zachęcamy wszystkich naszych fanów do + LGBTQ  przez cały rok!”

Sieć, która jest własnością Warner Bros.,umieściła tęczową flagę, serce i jednorożca

 

Jednak Twitter nie jest jedynym miejscem, w którym Cartoon Network promuje dumę LGBT. Cartoon Network również robi to za pośrednictwem swojego sklepu internetowego i niektórych postaci z kreskówek.

 

Dodatkowo seria Cartoon Time „Adventure Time” wyemitowała scenę z finału serii w zeszłym roku, gdzie pokazała, że ​​dwie postacie kobiece całują się w usta. Scena potwierdziła lata spekulacji, że oboje są lesbijkami.

Na swojej stronie internetowej Cartoon Network świętuje tydzień dumy, promując kolekcję „made of love” Steven Universe. Kolekcja obejmuje odzież i pamiątki o tematyce LGBT.

 

 

 

Cartoon Network nie jest jedyną siecią dla dzieci, która wykorzystuje swój program, aby rzucić światło na relacje LGBT.

W 2016 roku Nickelodeon włączył  parę osób tej samej płci do jednego ze swoich programów zatytułowanych „The Loud House”.

 

Nie wiem co będzie jak się skończy ten miesiąc dumy homoseksualnej, ale wiem, że satanizm wychodzi na światło dzienne i będzie tego niestety progres.

Szkoda tylko dzieci, gdyż moda napędzi grzech….

 

Proponuje co konsekwentnym rodzicom zakazać dzieciom oglądania tych kanałów.

Zresztą i tak żadne ze wszystkich kanałów dla dzieci nie służą rozwojowi pociech.

 

 

Updated: 12 czerwca 2019 — 20:16

7 komentarzy

Add a Comment
 1. Porażka, ten motyw jest już teraz dosłownie wszędzie. Nawet taką oto reklamę uparcie przez kilka dni algorytm youtube’a wciskał mi do rekomendowanych filmów https://youtu.be/CMDRDKqp1gE Już patrzeć się nie da, poprawność polityczna pełną parą 😉 jak ktoś zresztą napisał w komentarzu…

  1. To nie poprawność polityczna tylko poprawność satanistyczna.

 2. Kiedyś byli tam m.in. Tom i Jerry…nawet kreskówki uznawane za “dziwne i pokręcone” (vide Chojrak tchórzliwy pies z mnóstwem nawiązań do różnorakich horrorów itp. filmów, Atomówki – w starszej wersji, bo reboot z 2016, do stylu animacji którego zresztą nawiązuje wygląd postaci na obrazku w artykule, o ile dobrze widzę- jest nie do oglądania, zresztą przy okazji premiery tej nowej wersji widzowie nieźle zjechali tą nowość…że nie wspomnę o kilku innych tytułach, które powodowały kontrowersje i konsternację) były nawet ciekawsze niż teraz Pora na przygodę (Adventure Time), Steven Universe, Gumball i inne tego typu twory…a przynajmniej nie było tak jawnego pchania LGBTQRTVAGD+ gdzie się da :/ (te starsze animacje też pewnie miały jakieś swoje różne podteksty, ale chyba nie w aż takiej ilości jak to teraz jest…)
  Jeszcze jedna kontrowersja w którymś odcinku właśnie tych niby odnowionych Atomówek wrzucono, nawet nie wiem po co, coś takiego (a oberwało się stacji za tą scenę, i to dość mocno): https://www.youtube.com/watch?v=zfj3oOUViQs
  (niestety nie mam tego fragmentu w polskiej wersji językowej, ale pewnie i tak ta scena wyglądałaby beznadziejnie)
  Jeszcze słyszałam że istnieje jakiś serial dla nastolatków (zagraniczny, nieemitowany jeszcze w Polsce, ma kilka sezonów) z którejś z większych stacji niby “młodzieżowych”, gdzie kumpel głównej bohaterki (więc dość mocno eksponowana postać) najpierw niby nie chce, ale potem jednak przyznaje się że jest gejem – co jeszcze ciekawsze 😀 , tenże kumpel pochodzi z rodziny o korzeniach żydowskich (czy jakoś tak), czyli jest 2w1 :/ Stety-niestety, ale zapomniałam jak się ten serial nazywa więc nie podam tytułu, tylko o tej postaci to zapamiętałam więc podaję…

 3. Zamieściłam tutaj swój komentarz z linkiem, który miał niby zawierać kontrowersyjną scenę z jednego z “nowych” seriali, a tu się okazuje, że tak naprawdę to po prostu krótki urywek – czyli właśnie ta scena z tańcem – połączony z dołożonymi “reakcjami” różnych postaci na tą scenę…
  “właściwy” moment jest w tym linku: https://www.youtube.com/watch?v=-fYBXJp-9gs – między 3:16 a 3:19

 4. Widziałem na yt taką reklamę(filmik) na górze strony głównej i na miniaturce był tekst w ten sposób napisany :
  “Czy Prokop
  Jest homo
  Wiatorem?”
  Ludzie popadają w ostry obłęd tak jak napisano, że popadną weń żeby uwierzyć antychrystowi. I z powodu swojej bezbożności. Mam nadzieję, że jak najwięcej osób się nawroci zanim będzie za późno. Myślę, że ludzie nie zglupieja od razu z dnia na dzień tylko to jest proces który ostatnio nota bene bardzo w moim odczuciu przyspieszył. W ciągu ostatnich kilku miesięcy propaganda lgbt tak nabrała na sile że widzimy i jesteśmy teraz świadkami rzeczy i wydarzeń które rok temu raczej ciężko było sobie wyobrazić. To jest frustrujące kiedy pokazujesz znajomym że to co się teraz dzieje jest zapisane w Biblii i do czego to zmierza a oni tak lekko to traktują.

 5. Chciałbym zaprotestować przeciwko tej akcji, ale nie mam twittera.

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: