Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

KOD i ZNP nie pomogły KO, ale Sekielski pomógł. Koalicja na pierwszym miejscu w sondażu z 16 maja.

 

5 komentarzy

Add a Comment
 1. Łukasz 18.
  9 Powiedział też do niektórych, co ufali sobie, że są sprawiedliwi, a innymi gardzili, tę przypowieść: 10 «Dwóch ludzi przyszło do świątyni, żeby się modlić, jeden faryzeusz a drugi celnik. 11 Faryzeusz stanął i tak w duszy się modlił: “Boże, dziękuję Ci, że nie jestem jak inni ludzie, zdziercy, oszuści, cudzołożnicy, albo jak i ten celnik. 12 Zachowuję post dwa razy w tygodniu, daję dziesięcinę ze wszystkiego, co nabywam”. 13 Natomiast celnik stał z daleka i nie śmiał nawet oczu wznieść ku niebu, lecz bił się w piersi i mówił: “Boże, miej litość dla mnie, grzesznika!” 14 Powiadam wam: Ten odszedł do domu usprawiedliwiony, nie tamten1. Każdy bowiem, kto się wywyższa, będzie poniżony, a kto się uniża, będzie wywyższony.

  “Masakra, masakra. Od rana do wieczora media na siłę promują Nam idola” a Tusk na prezydenta. Pranie mózgów trwa a to dopiero tryb namaczania, jeszcze nawet nie prania wstępnego.

  Jednak co do ludzi, którzy nie idą na wybory to ich rozumiem.
  Świadomość tego teatru kukieł gdzie nasza rola została sprowadzona do zaznaczenia krzyżyka raz na 4 lata nie napawa optymizmem. Niech każdy postępuje według swojego sumienia. Tego pociągu nie zatrzymamy ale możemy (chyba?) lekko go przyhamować lub delikatnie zmienić jego tor. “Oni” i tak zrobią co mają zrobić ale będą musieli jednak skorygować tor pociągu a to daje czas lub nadrobić prędkość a w pośpiechu mogą się mylić i popełniać błędy. Ja jeszcze w to wierze.
  Mam dziś luz w robocie to se komentarze pisze 🙂

 2. Co do lgbt i filmu Sekielskiego. Jest jak mówiłeś. Wschodnia Europa jest raczej konserwatywna czyli nie po linii Watykanu. Może to być pretekst do podmiany co niektórych i pogrożenia paluszkiem reszcie. Podmienią oczywiście na swoich czyli popierających politykę papieża tj imigrantów, liberalne podejście do homoseksualizmu i całą resztę.
  Ps. Nie jest to komentarz w stylu: oj jak źle się stało, że pojawił się ten film. Czas i miejsce filmu było wycelowane od dawna. Chodzi mi o skutki poza główną sceną.

 3. Dziękuję Ci Piotr za ten film i za Twoją pracę na rzecz Królestwa Niebieskiego. Ja oczywiście pójdę na wybory. Wiem że to tylko jeden głos ale z drugiej strony aż jeden. Nie wyobrażam sobie by mój syn uczył się tych obrzydliwości, choć obserwuję zepsucie dzieci i przeraża mnie to. Straszne czasy, ale tak ma być. Niech Cię Pan Bóg błogosławi i Was wszystkich i niech ma w swojej opiece. O to się modlę każdego dnia.

 4. https://www.se.pl/wiadomosci/polityka/janusz-korwin-mikke-nie-odmowie-kaczynskiemu-aa-jGPM-dcJK-AkiZ.html , w razie gdyby na jesień Kaczyński miał problem z większością w parlamencie to Korwin przystaje do Kaczyńskiego

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: