Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Postać podobna do Chrystusa pojawia się w chmurach nad Argentyną, wywołując religijny szał.

 

Gazety nazywają tę postać MES-SKY-IAH. Anagram: Mesjasz – sky – niebo.

 

 

 

Katolicy lubią mieć coś namacalnego, ale Bóg jest Duchem, a nie figurą, czy obrazem.

 

“Albowiem już działa tajemnica bezbożności. Niech tylko ten, co teraz powstrzymuje, ustąpi miejsca, wówczas ukaże się Niegodziwiec, którego Pan Jezus zgładzi tchnieniem swoich ust5 i wniwecz obróci [samym] objawieniem swego przyjścia. Pojawieniu się jego towarzyszyć będzie działanie szatana, z całą mocą, wśród znaków i fałszywych cudów”

 

 

Pan Jezus nie może zaprzeczać swojemu Prawu z dekalogu:

 

“Nie uczynisz sobie obrazu rytego ani żadnej podobizny tego, co jest na niebie w górze i co na ziemi nisko, ani z tych rzeczy, które są w wodach pod ziemią. 5Nie będziesz się im kłaniał ani służył. Ja jestem Pan, Bóg twój, mocny, zawistny, karzący nieprawość ojców na synach do trzeciego i czwartego pokolenia tych, którzy mnie nienawidzą; 6a czyniący miłosierdzie tysiącom tych, którzy mię miłują i strzegą przykazań moich.” Wyjścia 20

 

 

 

Updated: 17 maja 2019 — 13:32

5 komentarzy

Add a Comment
 1. “postać podobna do Chrystusa”….

  Wszystko dlatego ze ludzi nie obchodzi Słowo Boże. Przecież Pan Jezus mowil wyraźnie, ze jak będą mówić ze jest tam lub tam, to to, będzie kłamstwo. Czy to ambona, czy niebo, czy sam antychryst.

  1. Dobry przykład. Może dla wzmocnienia efektu taki np. hologram pojawi się w każdym kraju i będzie mówił ludziom co mają robić.
   Ludzie uwierzą we wszystko…
   I tak jak Admin wielokrotnie cytował: Lud mój ginie bo brak mu poznania.
   Niestety.

   1. I wiesz co jest w tym wszystkim najgorsze? Że gdy próbuje się jakąś osobę uświadomić i to w najmniejszym procencie, najprostrzej sprawie, w kropli morza, to zazwyczaj każe popukać się w głowę. Pycha jest zbyt duża u większości ludzi, aby chcieli w ogóle coś dostrzec, mimo iż sytuacja na świecie, w kraju jest tak absurdalna, że sami na nią psioczą ze wszystek sił…! Jednakże, nie chcą przyjąć do wiadomości, że mogli się pomylić… A może w rzeczywistości taki świat im jak najbardziej odpowiada i pałają do takowego systemu sympatią? Mojżesz chodził po pustynii lat 40 by ówczesne pokolenie się przemieniło – i nic to nie dało – musiało narodzić się nowe by mogło wejść do Ziemi Obiecanej, gdyż tamto było za bardzo skażone systemem niewoli egipskiej.

 2. Wali tym całym Blue Beam na kilometry, niestety…może to coś podobnego???

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: