Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Rząd chce podwyższyć wiek rezerwistów do 60 lat. Czy wojna z Rosją jest realna?

 

 

Updated: 17 maja 2019 — 08:10

2 komentarze

Add a Comment
 1. Czy jest realna to nie wiem, ale coś niepokojącego się szykuje…

 2. Ewidentnie coś nam szykują. Projekt polin w realizacji. Od jakiegoś czasu mam wrażenie, że zależy to od płacenia roszczeń.
  Plan A – płacimy.
  Jeżeli będziemy płacić to do puki nas nie wyssają do golasa będziemy na pasku USA i Izraela. Potem zrealizują polin. Choć ten wariant powoli się sypie.
  Plan B – nie płacimy.
  Wersja B.1 – wojna z Rosją.
  Elektorat PISu to ludzie nieprzychylnie nastawieni do Rosji i w większości w starszym wieku. Może stąd ci seniorzy rezerwiści (jako wyższa kadra oficerska). Pokrywa się to z zabraniem byłym żołnierzom jednostek Straży Granicznej emerytur. Nie bronię sb-ków, agentów obcych wywiadów itd. ale ci byli tylko małym procentem. Ludzie przyklasnęli bo to sprawiedliwe zabrać sb-kom. Pod płaszczykiem dezubekizacji zabrali wszystkim 🙂 (napomnę, że każdy wojskowy był weryfikowany z osobna). Ale to jeszcze nie wszystko. Poszło gładko więc idą dalej. Teraz biorą się za wszystkich pozostałych żołnierzy
  https://www.money.pl/gospodarka/wiadomosci/artykul/mon-emerytury-wojskowe-ustawa-degradacyjna,182,0,2353334.html
  Możliwe efekty: spadnie patriotyzm i jednocześnie wykoszą ewentualne struktury podziemia.
  Czyli plan B.1 przewiduje wojnę z Rosją (Polska+Ukraina kontra Rosja). Jak ją wywołają – możliwości jest ogrom. Finalnie powstanie polin (wschodnia Polska i zachodnia Ukraina). Reszta dla Niemiec i Rosji.
  Plan B.2 – wojna wewnętrzna.
  Tu na scenie mamy konfederację, którą mogą wykorzystać. Konfederaci nie chcą wojny z Rosją i nie zamykają drzwi dyplomacji a i elektorat też inny. Czyli wojenka odpada. No to prowokacja. Jak? Np. za pomocą Ukraińców. Kilka fałszywych flag a to z jednej a to z drugiej strony i się zacznie. Retoryka tej strony elektoratu w temacie ukraińskim jest raczej ostra. Strona ukraińska też nie odpuszcza a nawet przeciwnie – gloryfikuje UPA a to nie pomaga nawiązać dialogu (bo brak dialogu jest tu celem). Elektorat konfederatów to ludzie młodzi, dumni, głodni szacunku, patriotyczni, wychowani w tradycji. Efekt – mordobicie. Wynik – polin.
  Takie ‘Dziel i rządź’ albo ‘Porządek z haosu’ w praktyce.
  Spontaniczny komentarz w stylu “co by było gdyby…” natchniony filmem.

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: