Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Cel meksykańskiego Bank of Mexico dodać około 30 milionów ludzi do bezgotówkowego systemu finansowego.

 

Zaangażowanie rządu Andrés Manuela Lópeza Obradora w zmniejszenie zużycia gotówki i zwiększenie liczby osób korzystających z konta bankowego koncentruje się na platformie Digital Collection (CoDi), która umożliwi płacenie za pomocą smartfonów i kodów QR. Wątpliwości dotyczą tego, czy będzie to prosta i skuteczna broń integracji finansowej z tradycyjnymi instytucjami na czele.

Bank of Mexico (Banxico) jak wszytskie inne należący tak naprawdę do Rotchildów ma wyraźny cel: dodać około 30 milionów ludzi do systemu finansowego, dwa razy więcej, niż banki zdołały przyciągnąć w ciągu sześciu lat od 2012 do 2018 roku.

„Jesteśmy przekonani, że CoDi może być elementem transformacyjnym w kraju, umożliwiając milionom Meksykanów , którzy mają smartfony, i nie mają konta bankowego, aby zbliżyć się do systemu bankowego w sposób bardziej szczery i pełny”, powiedział Alejandro Díaz de León, gubernator Banxico.

 

 

Jednak liczby nie są po jego stronie. Z 54 milionów osób włączonych do systemu finansowego tylko połowa korzystała z aplikacji płatniczych w sklepach fizycznych, a jedna czwarta ogółu zapłaciła komuś innemu za pośrednictwem smartfona, zgodnie z raportem dotyczącym trendów płatności Minsait.. Ponadto 9 na 10 Meksykanów ma gotówkę jako preferowany środek płatniczy.

 

Uruchomienie CoDi, które rozpoczyna testy pilotażowe w tym miesiącu, budzi oczekiwania w perspektywie średnioterminowej, aby zakończyć sześciolecie trendem sprzecznym z obecnym. Jednak nowi uczestnicy sektora finansowego dostrzegają niewielkie prawdopodobieństwo osiągnięcia wyników, jeśli organy regulacyjne opuszczą je w fazie pilotażowej i nie zapewnią jasności co do zachęt do przyjęcia CoDi.

 

„Myślę, że powinniśmy być nieco bardziej zaangażowani we wdrażanie CoDi” – powiedział Hector Cárdenas, dyrektor generalny Conekta w wywiadzie, fintech, który koncentruje się na przetwarzaniu płatności cyfrowych.

 

 

W Meksyku system płatności ma niewielką penetrację, a organ antymonopolowy prowadzi nawet dochodzenie w celu ustalenia, czy istnieją bariery dla konkurencji.

„Niezwykle ważne jest umożliwienie otwartych globalnych standardów, które pozwolą wszystkim uczestnikom na dostęp do tej technologii, ponieważ w przeciwnym razie nie będzie masowej adopcji” – powiedział Eder Almeraz, dyrektor ds. Rozwoju produktów i innowacji w Meksyku i Ameryce Środkowej w Mastercard.

 

 

 

Na razie bank centralny określa mechanizmy dla gigantów technologicznych, takich jak Amazon, Uber i inne firmy, do udziału w platformie płatniczej za pośrednictwem QR, zgodnie z Reuters.

Instytucje bankowe muszą włączyć płatność za pośrednictwem QR nie później niż w przyszłym wrześniu. Według danych ze Stowarzyszenia Banków Meksyku prawie trzydzieści banków przeprowadza testy pilotażowe na platformie.

Obecnie w Meksyku jest 64 miliony aktywnych smartfonów, wynika z danych uzyskanych od jednostki konkurencyjnej inteligencji (CIU). Bankowość mobilna zmniejszyła lukę włączenia finansowego w krajach takich jak Chiny, Indie i Kenia – sukcesem tego ostatniego kraju jest M-Pesa. W Meksyku okaże się, czy CoDi będzie zwinny i dostępny dla całej populacji.

 

Biblia mówi, że cały świat tkwi w Złym. Cały świat pracuje na system bezgotówkowy aby ludzie nie mogli kupować ani sprzedawać bez znaku bestii na czole lub ręce.

Żyjemy w czasach ostatecznych.

 

Jeśli nie jesteś pewien, że jesteś zbawiony, możesz teraz przyjąć Chrystusa do swojego życia, modląc się:

 

„Panie Jezu, wierzę, że jesteś Synem Bożym. Dziękuję, że umarłeś na krzyżu za moje grzechy. Przebacz mi moje grzechy i daj mi dar życia wiecznego. Zapraszam Cię do mojego życia i serca, abyś był moim Panem i Zbawicielem ”.

 

 

 

Updated: 17 kwietnia 2019 — 20:34

5 komentarzy

Add a Comment
  1. Ucisk trwa, a czeka nas jeszcze gorszy…

    1. Też mi się tak wydaje. Biblia jest jedna dla całego świata. To, że my akurat sobie siedzimy przed komputerami w miarę spokojnie to nie zapominajmy, że na świecie są mordowani ludzie za wiarę w Jezusa…
      Jak wyjdzie Bestia, a nas nie pochwycą, również nas to czeka.
      Zachowajmy wiarę do końca!

  2. I kolejny kraj to bierze…brrrrrr :/

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: