Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Kiedy umierasz „wiesz, że jesteś martwy, ponieważ twój mózg nadal działa”, twierdzi naukowiec

Czołowi eksperci medyczni zawsze kłócą się o to, co się dzieje, gdy ludzie umierają, z anegdotycznymi dowodami na temat jasnych świateł i błysków zgłaszanych przez ludzi, którzy „wrócili” są przyczyną wielu debat.

 

Jednak nowe badania sugerują, że wiemy, że umieramy, gdy umieramy, ponieważ nasze mózgi pracują nad tym, aby uświadomić sobie, co się dzieje wokół nas,  że nasza świadomość działa dalej po tym, jak twoje serce przestaje bić i ruchy twojego ciała zawodzą.

 

 

Oznacza to, że jesteś w zasadzie „uwięziony” w swoim martwym ciele, a mózg nadal działa, choćby przez krótki czas.

 

 

 

Ci, którzy przeżyli zatrzymanie akcji serca, byli świadomi tego, co dzieje się wokół nich, gdy byli „martwi”, zanim zostali „przywróceni do życia”, ujawniły badania.

Co jeszcze bardziej zaskakujące, istnieją dowody sugerujące, że zmarli mogą nawet słyszeć, że lekarze mówią o ich śmierci.

Dr Sam Parnia studiuje świadomość po śmierci i bada przypadki zatrzymania krążenia w Europie i USA.

Mówi, że ludzie w pierwszej fazie śmierci mogą nadal doświadczać jakiejś formy świadomości.

 

Ekspert odważył się, że ludzie, którzy przeżyli zatrzymanie akcji serca, później dokładnie opisali, co dzieje się wokół nich, gdy ich serca przestały bić.

Powiedział: „Będą opisywać oglądanie pracy lekarzy i pielęgniarek, będą opisywać świadomość pełnych rozmów, rzeczy wizualnych, które miały miejsce, które inaczej nie byłyby im znane”.

Wyjaśniając, kiedy pacjent został oficjalnie uznany za zmarłego, powiedział: „Wszystko zależy od momentu, w którym serce się zatrzymuje.

„Technicznie rzecz biorąc, w ten sposób otrzymujesz czas śmierci”.

Jego badanie bada, co dzieje się z mózgiem po zatrzymaniu serca – i czy świadomość utrzymuje się po śmierci i przez jak długi czas – w celu poprawy jakości resuscytacji i zapobiegania urazom mózgu podczas ponownego uruchamiania serca.

Jednak w przeciwieństwie do fabuły w Flatliners, kiedy osoba jest reanimowana, nie wraca z „magicznym wzmocnieniem” swoich wspomnień, powiedziała dr Parnia.

 

źródło: foxnews.

 

 

Według mojej oceny ma to niebagatelny wydźwięk. Daje bowiem naukowy dowód do zastanowienia niedowiarkom , uważającym, że po śmierci nic nie ma. Owa świadomość to nic innego jak świadoma dusza widząca swoją śmierć.

Przypomina  mi się scena z filmu “Duch” z Patrykiem Swayze.

 

Nie chce się wgłębiać w tym tekście w temat miejsca po śmierci, ale sam uważam, że zbawieni idą do specjalnej poczekalni spać, kiedy niezbawieni idą od razu do Hadesu pełnego demonów. To jest moje wyobrażenie tego, co się dzieje po śmierci.

 

Pomijając tę dywagację o miejscu spoczynku, powyższe badania są mocnym dowodem na życie po życiu. Jedno ku zbawieniu a inni ku potępieniu.,

 

Czas łaski się kończy. Jeśli nie jesteś pewien, że jesteś zbawiony, możesz teraz przyjąć Chrystusa do swojego życia, modląc się:

 

„Panie Jezu, wierzę, że jesteś Synem Bożym. Dziękuję, że umarłeś na krzyżu za moje grzechy. Przebacz mi moje grzechy i daj mi dar życia wiecznego. Zapraszam Cię do mojego życia i serca, abyś był moim Panem i Zbawicielem ”.

 

 

 

Zaktualizowane: 18 kwietnia 2019 - 08:28

13 komentarze

Dodaj komentarz
 1. Coś w tym jest. Moja mama przeżyła śmierć kliniczną i odpowiadała mi, że podczas całej sytuacji widziała wszystko z góry, było tam cialo jakiejś kobiety, jakby jej oraz lekarza mówiącego do pielęgniarek słowa w stylu: “tracimy ją”.

 2. Skojarzyła mi się przypowieść o bogaczu i Łazarzu Łk 16.19

 3. Potwierdzam. Znam osobę która również przyzyla śmierć kliniczna i widziała wszystko z góry. Np. Swojego brata który był w poczekalni w szpitalu itp

 4. Panie Piotrze a ja myślę że chyba raczej wszyscy którzy umierają śpią bo jak osoby nie zbawione mogą już być w Hadesie skoro nie było jeszcze sądu ostatecznego to taka moja myśl pozdrawiam

  1. wszyscy śpia , ale wg mnie nie wszyscy w tym samym miejscu

   1. Ja myślę że po sądzie ostatecznym będzie rozdzielenie zbawionych i tych potępionych bo gdyby już potępieni byli w piekle to jak jest w Apokalipsie Jana wers 20 to potępieńcy po co mieli by wychodzić z otchłani jak już zostali potępieni to tylko taka moja myśl pozdrawiam

    1. Niezbawionygrzesznik

     Są potepieni i karani do dnia sądu kiedy wszystko zostanie wrzucone w jezioro ogniste. To śmierć druga

 5. Jeśli po śmierci człowiek śpi i jest nieświadomy to co z przypowiescią o Łazarzu i bogaczu z Łk16?

  1. Maciek,

   przypowieść to nie to samo co fakty, real, Prawda,
   to pewne porównania, sugestie, symbole

   Jana 16:25 BW
   To powiedziałem wam w przypowieściach; nadchodzi godzina, gdy już nie w przypowieściach będę do was mówił, lecz wyraźnie o Ojcu oznajmię wam.

   Ezechiela 16:44 BW
   Oto każdy mówiący w przypowieściach wypowie o tobie tę przypowieść: Jaka matka – taka córka.

 6. Uczucie śmierci każdy umierający rozpozna bez wątpienia. 🙂

  “uważam, że zbawieni idą do specjalnej poczekalni spać, kiedy niezbawieni idą od razu do Hadesu pełnego demonów.”v
  Pytanie czy to byłoby sprawiedliwe? Nie trzeba czekać na sąd?

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
pl_PLPolish