Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Kobieto-mężczyzna złożyła pozew przeciwko szpitalowi rzymsko-katolickiemu za odmowę wykonania histerektomi.

Kobieta, która identyfikuje się jako mężczyzna, złożyła pozew przeciwko szpitalowi rzymsko-katolickiemu za odmowę zezwolenia chirurgowi na wykonanie histerektomii w związku z żądaną operacją „zmiany płci”.

„Z informacji i przekonań wynika, że ​​oskarżonemu w związku z polityką religijną zabrania się dbania o płeć, że sklasyfikował histerektomię Knighta jako„ sterylizację ”i odmówił udzielenia medycznie koniecznego leczenia”  czytamy w pozwie .

 

Histerektomia to zabieg usunięcia macicy.

 

Kobieta o imieniu Oliver Knight rozpoczęła leczenie hormonalne w 2015 roku i przeszła podwójną mastektomię w następnym roku. Jej lekarz zalecił następnie wykonanie histerektomii z obustronnym usunięciem jajowodu w celu dalszego „leczenia”, co oznacza, że ​​wszystkie macice, jajowody i jajniki zostaną usunięte.

Knight zaplanował procedurę w szpitalu św. Józefa w Eurece i przeszedł protokół pro-op. Kilka minut przed rozpoczęciem operacji została poinformowana przez chirurga, że ​​operacja została anulowana.

 

 

W pozwie stwierdzono, że Knight zaczął płakać i drżeć, i otrzymał lekarstwo na atak lęku. Zadzwoniła do swojej współlokatorki, żeby pojechać do domu.

Knight przeszedł operację w innym zakładzie, ale zaraził się infekcją po operacji, a teraz złożył pozew, twierdząc, że szpital św. Józefa dyskryminował ją i naruszył ustawę California Unruh.

„Dokumentacja medyczna Knighta pokazuje, że decyzja o odwołaniu… niezbędnej medycznie opieki Knighta została zainicjowana przez„ Ocenę etyczną ”wypełnioną przez Davida Groe”, stwierdza skarga. „Oskarżony nie zabrania lekarzom w swoich szpitalach wykonywania histerektomii na cisgenderach z diagnozami innymi niż dysforia płci”.

 

„Domniemane zachowanie oskarżonego jest ekstremalne i oburzające i wykracza poza granice tego, co toleruje się w przyzwoitym społeczeństwie” – uważa. „Działania, o których tu mowa, zostały dokonane ze złośliwością, oszustwem, uciskiem i lekkomyślnym lekceważeniem… praw Knighta”.

Knight szuka zarówno odszkodowania pieniężnego, jak i nakazu zakazującego szpitalowi odrzucania takich procedur w przyszłości.

St. Joseph Health Northern California mówi, że dokonuje przeglądu pozwu i bada zarzuty.

„W St. Joseph Health uważamy, że opieka zdrowotna jest podstawowym prawem człowieka i że każda osoba poszukująca opieki powinna zawsze być traktowana ze współczuciem i szacunkiem”, powiedziała rzeczniczka Elizabeth Brophy w oświadczeniu podzielonym z Los Angeles Times . „Dokładamy wszelkich starań, aby zbadać tę sprawę”.

Jak wcześniej informowaliśmy , w 2017 r. Inna kalifornijska kobieta, która identyfikuje się jako mężczyzna, również pozwała katolicki szpital za odmowę zezwolenia na wykonanie operacji histerektomii w zakładzie. Dignity Health, która jest spółką dominującą dla Centrum Medycznego Mercy San Juan, przeważyła w sporze prawnym. Sprawa jest obecnie przedmiotem odwołania.

 

Podczas gdy niektórzy postrzegają transgenderizm jako chorobę, chrześcijanie postrzegają tę sprawę jako kwestię duchową – taką, która wynika z tego samego położenia, z którym zmagają się wszyscy ludzie bez Chrystusa.

Biblia uczy, że wszyscy rodzą się z naturą grzechu Adamowego, mając różne wrodzone skłonności, które są sprzeczne z prawem Bożym, będąc całkowicie niezdolnymi do zmiany siebie.

Jezus nakreślił w Ewangelii Jana 3: 5-7, że ludzie muszą być odrodzeni przez drugie narodziny i zostać przemienieni z bycia w Adamie do nowego stworzenia w Chrystusie gdyż bez tego  nie mogą zobaczyć królestwa niebieskiego……

 

Ludzie!!! co się dzieje. W tym tekście będącym tłumaczeniem spotkałem się aż z kilkoma nowymi pojęciami:

 

  1. Histerektomia.
  2. Cisgender
  3. Dysforia płci.

 

System szatana specjalizuje się w nadawaniu pojęć intelektualnych wszelkim zboczeniom.

Zapewne niebawem mogą wprowadzić takie pojęcia jak thieffobia – chorobliwy lęk przed złodziejami, czy pedofobia – irracjonalny strach przed pedofilami…

Ludzie, obudźcie się, bo to co się dzieje na świecie to jedno wielkie pranie mózgów gojów i rządy neoSodomitów.

Niestety większość pokłada większe nadzieje w telewizorze 55 cali niż w prawdzie… Będzie coraz gorzej, ale my musimy wytrwać w wierze i prawdzie.

Chwała Jezusowi Chrystusowi.

 

 

Czas łaski się kończy. Jeśli nie jesteś pewien, że jesteś zbawiony, możesz teraz przyjąć Chrystusa do swojego życia, modląc się:

 

„Panie Jezu, wierzę, że jesteś Synem Bożym. Dziękuję, że umarłeś na krzyżu za moje grzechy. Przebacz mi moje grzechy i daj mi dar życia wiecznego. Zapraszam Cię do mojego życia i serca, abyś był moim Panem i Zbawicielem ”.

 

 

 

 

 

Updated: 17 kwietnia 2019 — 20:04

1 Comment

Add a Comment
  1. Już samo to “kobieto-mężczyzna” stanowi ogromną sprzeczność wg mnie…

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: