Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Świadectwo z duchami pewnego Niemca.

Owo świadectwo przesłał mi Michał, stały czytelnik bloga, który grywał z nim kiedyś i jest to tłumaczenie zapisu rozmowy z 30 letnim Niemcem.

 

Pozwoliłem sobie trochę zredagować jedynie i umieścić foto. Tekst poniżej:

__________

Ja: Więc, kim byłeś zanim uwierzyłeś?
(…)
1: Tak właściwie jeden z powodów, dla których wierzę w Boga jest to, że miałem rzeczywisty kontakt z demonami. To coś jest prawdziwe, nie wszystko, ale wiekszość.
1: Ja i moi przyjaciele graliśmy w “Ouija board” w 2001. Po 30 minutach duch powiedział nam, że umrę z jego rąk. Cały pokój stał się zimny jak lód, nie żartuję. Potem rzuciłem się do okna, otworzyłem je i wyrzuciłem grę, która wylądowała w trawie do góry nogami, z jednym końcem wbijającym się w ziemię. Najdziwniejsza rzecz, jaką kiedykolwiek widziałem. Potem duch zniknął. Nigdy więcej nie dotknąłem tej gry.

1: To nie wszystko, są inne szalone rzeczy, które działy się z moją mamą. W 1997 nie żyła przez 5 minut, a potem powiedziała, że wyszła z ciała i mówiła do Boga przez myśli, że to nie jej czas. Potem Bóg pokazał jej mnie mówiącego: “my wciąż cię potrzebujemy mamo”. Potem myślała(?): o tak, moje dzieci mnie potrzebują, ale tutaj jest tak miło, nie chcę wracać na ziemię. Ale Bóg to wiedział i jeszcze raz pokazał jej, jak mówię “potrzebujemy cię” i wróciła.
Szalona rzecz, jej gorączka zniknęła natychmiast, doktor nie mógł uwierzyć. Moja mama wstała i poszła do łazienki i pomyślała “co się właśnie stało?” dotykając swojej twarzy. To wszystko co pamiętam. Od tamtej pory wierzy w życie po życiu i w Jezusa.

Ja: Słyszałem o podobnych dziwnych historiach, ale nigdy nie rozmawiałem z kimś takim jak Ty.

1: Tak

1: Jeszcze jedno, kiedy moja babcia zmarła w szpitalu, to była najstraszniejsza rzecz kiedykolwiek. Nie było mnie tam, ale mama mi powiedziała. Myślę, że moja mama miała taki dar od Boga, aby inni ludzie akceptowali Jezusa. Moja babcia zasadniczo była katoliczką, więc to znaczy, że nie jest zbawiona, ponieważ wierzą w pogańskie uwielbienie, Maryja itp.
Więc, moja mama zauważyła czarną figurę, stojącą w pokoju, która chciała ją zdobyć kiedy umrze. Nie żartuję. Do rzeczy. Po pierwsze, ona wogóle tego nie rozumiała. Tygodnie później płakała i nie rozumiała, dlaczego tak się bała w tym pokoju. Bóg wyjawił jej, co tak naprawdę działo się w tym pokoju. Kiedy widziała czarną postać tam stojącą (…) moja matka była w pokoju szpitalnym sama a babcia była bardzo słaba i w ogóle nie mogła mówić, ale mogła gestykulować i wydawać proste dźwięki.

 

 

Więc moja mama zapytała ją “Czy naprawdę chcesz zaakceptować Jezusa?”. Moja babcia odepchneła ją i robiła dziwne ruchy, jakby walczyła z demonem i mówiła dziwne rzeczy. I moja mama zapytała znowu “Ale chcesz zaakceptować Jezusa, prawda?” Po kilku minutach w końcu powiedziała “tak”. Stała się trochę szczęśliwsza. Po dwóch dniach zmarła. Moja mama była smutna i nie rozumiała co musiała tam zrobić. Modliła się tygodniami. a potem Bóg powtórzył scenę w jej głowie. a potem zrozumiała i zobaczyła ciemną postać w rogu, a także zobaczyła co się z nim stało, gdy moja babcia zaakceptowała Jezusa. Nagle biały miecz przeciął postać na pół. To dość szalone, ale to właśnie zobaczyła, nie można tego wymyślić. To byłby koniec anyway 🙂

 

________________

 

Co do gry “Ouija board” to często w necie ocierałem się o bardzo złe konsekwencje świadectwa uczestnictwa w tej grze.

Jeśli to świadectwo jest prawdą, a na czuja uważam, że tak, to rola istoty kryjącej się za MARYją ma o wiele poważniejszy cel i w konsekwencji skutki aniżeli myślałem, myśleliśmy..

Maryja ma odseparować od Jezusa zabierając zbawienie. Jeśli tak jest, to mój tekst o tym, że część katolików będzie zbawiona musiałby trafić do kosza.

Pojawiają się zatem pytania:

 

 1. Czy Maryja ma tylko odebrać chwałę Jezusowi czy ma spowodować coś więcej? Na przykład nie dopuścić do zbawienia?
 2. Czy katolicy mogą być zbawieni?
 3. Czy pastorzy wchodzący w ekumenię mając tę wiedzę są po prostu lucyferianami? Jestem przekonany, że mają o wiele większa wiedzę niż my w kwestiach świata duchowego.

 

Biblia mówi, że jest TYLKO jeden pośrednik między Bogiem a ludźmi, a więc stawka jest kolosalna.

Doszedłem w tym do pewnego odkrycia, ale o tym  następnym tekście a Michałowi raz jeszcze dziękuję.

 

 

 

Updated: 10 kwietnia 2019 — 10:02

6 komentarzy

Add a Comment
 1. Módlmy się za nas i naszych bliskich zwłaszcza o to aby Jezus im pokazał prawdę, według Jego planu dla każdego z członków naszej niezbawionej rodziny. Niech kult bogini astarte, maryjny będzie obnażony do naga i jej byli członkowie przepraszali Ojca za ten kult.

 2. “Maryja ma odseparować od Jezusa zabierając zbawienie. Jeśli tak jest, to mój tekst o tym, że część katolików będzie zbawiona musiałby trafić do kosza.”

  Chcesz powiedzieć, że żaden katolik nie zostanie zbawiony z powodu tej czarnej postaci (Maryja)? Czy na odwrót, że jednak się ponawracają.

  1. co mówi wikipedia pod hasłem:
   “kto i kiedy zainicjował kult maryjny”

   [1] https://pl.wikipedia.org/wiki/Kult_maryjny

   [2] https://pl.wikipedia.org/wiki/Kult_maryjny#Apologetyka_wczesnochrześcijańska
   ___________

   tradycję “kultu maryjnego” można porównać do “tradycji talmudycznej”, z tym że oprócz różnego nazewnictwa i/lub pozornej różnicy,
   jest to TEN SAM kult demona/demonów sprytnie
   zapodany zwiedzionym, którym widać to pasuje,

   tylko nielicznym “zapala szie czerwona lampka”,
   a skąd to wiem ?
   mieszkam w mieście “świętej wieży”…
   7-04-2019 była motocyklowa “pielgrzymka” na jasną górę z całej Polski, mieszkam na trasie tego cyrku,

   seler

   p.s. – “Żydzi w kosmosie! Izraelski lądownik podejmie próbę lądowania na Księżycu”
   https://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/zydzi-w-kosmosie-izraelski-ladownik-podejmie-probe-ladowania-na-ksiezycu

 3. Prowadziłem, z nim później luźną pogadankę. Ma takie samo uważanie co do papieża i czyta biblię, dlatego nie sądzę, żeby mówił nieprawdę, chodziaż dziwi mnie to co w gierce robił taki człowiek, po takich przejściach.
  Przez jakiś czas grałem w prostą grę przeglądarkową, nabrałem w niej wprawy i się zwyczajnie wciągnąłem. Po jej upadku, znalazłem forum, a w nim zakładkę “spiski”. No to mówię coś dla mnie ? Ktoś wrzucił film poruszający temat lądowania na księżycu i biblii, więc dorzuciłem swoje dwa grosze i znalazł się on- “1”
  Byłem zszokowany, że ten człowiek, którego znałem jedynie z pseudonimu ma taką historię. Od kiedy do mnie napisał, czułem żeby to przetłumaczyć, mogłem nie zwlekać.

 4. Szokująca historia, ale też i ostrzegająca (wiadomo, z powodu jakiej postaci…) :/

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: