Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Prawdziwa tożsamość słynnej na całym świecie Mary w grze Mary Stelker.

Biblia mówi, że jest TYLKO jeden pośrednik między Bogiem a ludźmi – Jezus Chrystus. Niestety są takie religie, a wśród nich najbardziej demoniczne, które uważają, że jest ktoś jeszcze kto może zbawiać i doprowadzać do Boga. Tą postacią jest z angielskiego słynna Mary.

 

Do napisania tego tekstu zainspirowały mnie poszukiwania świadectwa czytelnika Michała, a właściwie jego rozmówcy i myślę, że nie jest to przypadek.

Zacząłem szukać w necie o zjawie utożsamiającej się z rzekomą Marią a nazywaną potocznie Maryją. Pomyślałem w żartach Mary – mara…

Ale to nie żarty i już to wyjaśniam.

 

W swych poszukiwaniach natknąłem się na postać z gry komputerowej Mary Skelter. Byłaby to zwykła zbieżność gdyby nie opis tej gry.

Więzienie” pojawiło się nagle kilka lat temu, zatapiając miasto głęboko w ziemi. Tam, to nieprzeniknione żywe więzienie 666 metrów pod powierzchnią, utrzymywało władzę nad dziwnymi stworzeniami zwanymi „Marchens”. W więzieniu był chłopiec o imieniu Jack – żyjący cierpieniem “

 

Biblia mówi o miejscu potępienia gdzie jest płacz i zgrzytanie zębów. Pan Jezus mówiąc o braku przebaczenia wspomina o wydaniu katom. W opisie czytamy o więzieniu gdzie chłopiec żył cierpieniem. Czyż nie układa się to wszystko w całość?

 

 

Oto masoneria, iluminaci pokazują prawdziwe oblicze Mary:

 

 

Na obrazach i figurach Mary przedstawiana jest z księżycem…

 

 

Jedna ze scen gry dla…dzieci:

 

 

Pewnie niektórych z Was gorszy, a w grę grają dzieci…

Pomijając demoralizację kłania się typowy dla ducha religijności duch Jezebel.

 

W innej grze Merry Nightmare to kobiecy bohater Yumekui Merry . Jest demonem snów, który jest strażnikiem drzwi łączących Świat Marzeń ze Światem Rzeczywistym. W przeciwieństwie do innych demonów snów, nie musi posiadać człowieka, aby wejść do prawdziwego świata, ponieważ ma własne ciało. Szukając drzwi, by wrócić do Dreamworld, pewnego dnia upada na Yumeji , która chce pomóc jej odnaleźć drogę powrotną do domu. Początkowo niechętnie, gdy marzy sen i kiedy ratuje życie Yumeji, przyjmuje jego pomoc.

 

Ciekawostka:

 

Jako demon snów Merry ma zdolność infiltracji marzeń i koszmarów. Pod względem fizycznym Merry jest niezwykle wykwalifikowanym wojownikiem i jedyną postacią, jaką do tej pory widział w walce wręcz. Merry jest zaskakująco potężna pomimo swojego wyglądu, zdolna do pokonania wrogów i kruszenia kamienia jednym uderzeniem, a także posiadająca niesamowitą zwinność widoczną w wielu dotychczasowych bitwach.”

 

 

To sa bardzo ciekawe informacje przekazywane przez masonów. Niestety dzieciom…

 

 

 

 

Zaktualizowane: 10 kwietnia 2019 - 11:00

5 komentarze

Dodaj komentarz
 1. Mogę poprosić o modlitwę za mnie? Mam pewne porachunki ze złym. Biegnę- Padam- Wstaję
  Bez końca gnam…
  Dziękuje

  1. Oczywiście. Wytrwałości w biegu!

  2. Bracie Wojtku takie Słowo z Jakuba 5,13-16
   13 Spotkało kogoś z was nieszczęście? Niech się modli! Jest ktoś radośnie usposobiony? Niech śpiewa hymny! 14 Choruje ktoś wśród was? Niech sprowadzi kapłanów Kościoła, by się modlili nad nim i namaścili go olejem w imię Pana. 15 A modlitwa pełna wiary będzie dla chorego ratunkiem i Pan go podźwignie, a jeśliby popełnił grzechy, będą mu odpuszczone.
   16 Wyznawajcie zatem sobie nawzajem grzechy, módlcie się jeden za drugiego, byście odzyskali zdrowie. Wielką moc posiada wytrwała modlitwa sprawiedliwego.

 2. Okropność, dzięki za ostrzeżenie…

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
pl_PLPolish