Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

8 marca pogańskim dniem rzymskim i świętem kobiet zasłużonych dla komunizmu.

Większość świąt w ciągu roku ma podłoże pogańskie, w tym wywodzące się z Rzymu. Tak jest i w tym przypadku.

 

Źródłem Święta Kobiet są Matronalia:

 

“Rzymskie święto obchodzone przez zamężne kobiety (matrony) 1 marca. Podczas Matronaliów kobiety udawały się do gaju przy świątyni Junony na Eskwilinie. Składały bogini w ofierze kwiaty i modliły się o szczęście w życiu małżeńskim, zaś w domu wyprawiały poczęstunek dla swoich niewolników. Tego dnia mężczyźni obdarowywali swoje żony prezentami.”.

 

Pierwszy raz święto to w czasach współczesnych zostało ustawione a jakże przez Socjalistyczną Partię Ameryki, po zamieszkach i strajkach w Nowym Jorku. Z tym że pierwszy raz obchodzone było 28 lutego 1909 roku.

W 1910 roku Międzynarodówka Socjalistyczna w Kopenhadze ustanowiła obchodzony na całym świecie Dzień Kobiet, który służyć miał krzewieniu idei praw kobiet oraz budowaniu społecznego wsparcia dla powszechnych praw wyborczych dla kobiet. W konferencji udział wzięło ponad 100 uczestniczek z 17 krajów, w tym trzy kobiety po raz pierwszy wybrane do Parlamentu Fińskiego. Ustanowienie Dnia Kobiet zostało przyjęte w drodze anonimowego głosowania, bez ustalania dokładnej daty jego obchodów

 

Jest to miłe święto, aczkolwiek podszyte ideologią mającą na celu zapoczątkowanie emancypacji kobiet.

 

 

8 marca został ustanowiony przez komunistów, którzy mordowali ludzi w imię równości społecznej. Co powinno zastanowić wielu wprowadzono go na całym świecie.

 

 

19 marca 1911 roku po raz pierwszy Międzynarodowy Dzień Kobiet obchodzono w Austrii, Danii, Niemczech i Szwajcarii. Domagano się prawa kobiet do głosowania i obejmowania stanowisk publicznych, praw kobiet do pracy i szkoleń zawodowych oraz zaprzestania dyskryminacji w miejscu pracy..

W latach 1913 i 1914 podczas Międzynarodowego Dnia Kobiet odbyły się demonstracje antywojenne. Tego dnia święto było obchodzone po raz pierwszy w Rosji. Wiece odbywały się tam w ostatnią niedzielę lutego wg kalendarza juliańskiego. Dzień Kobiet obchodzony był w również innych krajach.

 

 

W czwartek 8 marca 1917 (23 lutego 1917 roku wg kalendarza juliańskiego) kobiety w Rosji zorganizowały strajki i protesty pod hasłem “chleb i pokój” rozpoczynając rewolucję lutową. Cztery dni później abdykował car, a rząd tymczasowy przyznał kobietom prawa wyborcze[4]. Po rewolucji październikowej, feministka bolszewicka Aleksandra Kołłontaj przekonała Lenina do ustanowienia 8 marca oficjalnym świętem w Rosji. Stało się tak, ale do 1965 roku był to normalny dzień pracy. 8 maja 1965 roku dekretem Prezydium ZSRR Międzynarodowy Dzień Kobiet ustanowiono dniem wolnym od pracy “w celu upamiętnienia zasług kobiet sowieckich w budowie komunizmu,.”

 

Tak więc 8 marca jest świętem kobiet budujących komunizm i jest obchodzony w krajach o gospodarce socjalistycznej z ideologicznym komunizmem:

 

w Albanii, Algierii, Armenii, Azerbejdżanie, Białorusi, Bośni i Hercegowinie, Brazylii, Bułgarii, Burkina Faso, Kamerunie, Chinach, Kubie, Laosie, Kazachstanie,Kirgistanie, Macedonii, Mołdawii, Mongolii, Czarnogórze, Polsce, Rumunii, Rosji, Serbii, Tadżykistanie, Ukrainie, Uzbekistanie, Wietnamie, Włoszech i Zambi

 

W inne pogańskie święto zwane Walentynkami, jeden z nielicznych aktorów mających jeszcze resztki męskiego charakteru i nie płynącego tak bardzo z prądem, czyli Bogusław Linda powiedział, że to bardzo uwłaczające święto, aby świętować miłość i wyznawać sobie ją jednego dnia, a nie przez cały rok.

Myślę, że spokojnie możemy zaadoptować ten pogląd do dnia kobiet. Raz w roku kupować kwiaty i to w święto upamiętniające kobiety zasłużone dla komunizmu jest   podpisywaniem się pod zbrodniczym systemem.

 

 

Ja wiem, że ciężko się jest przestawić. Tradycja i obyczaj mają kolosalną siłę. Ale trzeba w pewnym momencie sobie powiedzieć: hipokryzja czy uczciwość wobec samego siebie.

Jest pewne wyjście z tej niezręcznej sytuacji, w którą zostaliśmy wkręceni. Proponuję robić to, co zaproponowałem z Mikołajem.

Na przykład 2 tygodnie przed kupić prezent lub kwiaty.

 

Niestety, ale świąt Bożych nikt nie obchodzi. Tak działa ten system. Wszystkie, dosłownie wszystkie święta mają fundament pogański, a to święto dodatkowo buduje kult kobiety, co skutkuje buntem.

 

 

Updated: 8 marca 2019 — 10:20

3 komentarze

Add a Comment
  1. Kiedyś inaczej podchodziłem do tematu .Dziś święta różnego rodzaju nawet urodziny niezbyt mnie interesują gdyż każdy dzień należy nie do nas a do Boga . Owszem skoro już kobiety mają sobie święto to można miłym słowem gestem coś tam napomknąć nawet ten kwiat nie zaszkodzi ale by nie wynosić tych dni ponad inne lepiej czynic to bez okazji.Pamietajmy że nawet jeśli coś ma na celu by świętować takie czy inne dni to diabeł tkwi w szczegółach.Niby “dzień kobiet” a już pod to podepna się feministki itp .To tak jak z legalizacja czegoś z pozoru niegroźnego to przyjdzie demon i weźmie ze sobą kilka i wtedy stan człowieka gorszy niż poprzednio.Pan z Wami .Trzymajcie się Boga ,przede wszystkim Jego

  2. To tak jak z tzw. “Walętynkami”, o kobietach warto cały rok pamiętać i doceniać gdy trzeba 😀

  3. Ja w tym dniu nikomu nie nskladalem zyczen a za to tesciowa z wielkim fochem i wyrzutami ze nic jej nie dalem ani slowem nie pisnalem, i nie ma tu znaczenia co mysle o tym swiecie, jak widac swiat obchodzi to i ty musisz a jak nie to swiat cie zje.

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: