Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Przypominam o modlitwie przeciw imprezie Abramowicz.

Dzisiaj o 17.00 (katolicy o 18 się modlą różańcem…) pomódlmy się o to, aby dobry Bóg zablokował ten jej jak to ładnie nazywa się patologie performance.

 

 

Osoby, których ciekawość jest większa niż czystość oczu mogą za mną sprawdzić wstukując w youtube hasło:

The Lips of Thomas

 

 

W „Thomas Lips”,  w 1975 roku w Innsbrucku, a później powtórzonym jeszcze kilkakrotnie Abramović połączyła  pogańskie i chrześcijańskie symbole w praktykach hedonistyczno-sadystycznych wymierzonych w swoje ciało. Spektakl rozpoczęła od zjedzenia kilograma miodu i wypicia litra wina, następnie wycięła sobie na brzuchu żyletką pentagram, później samobiczowała się by następnie położyć się pod nagrzewnicą na lodowym krzyżu, tak by krew z ran sączyła się szybciej. Zrobiła to  przed fotografią jej kochanka Thomasa Lipsa i publicznością….

 

Oto artyzm wg Gazety Wyborczej. Notabene sieć kin Helios jest Michnika.

 

Kobieta, która wycięła nad swym łonem pentagram jest uznawana za artystkę, a edomska Gazeta Wyborcza pokrętnie tłumaczy satanizm Abramowicz spychając jak Gargulec takie osoby jak my do fascynacji teoriami spiskowymi:

 

Prawicowe media w USA i miłośnicy teorii spiskowych zaczęli mówić, że oto przedstawiciel amerykańskiej administracji weźmie udział w „satanistycznym konklawe”. – Ci wszyscy ludzie mogli później zobaczyć w sieci, jak wycinam sobie na brzuchu pięcioramienną gwiazdę podczas jednego z performance’ów. Z perspektywy średniowiecznego Amerykanina wydałam się im satanistką. Dostawałam później wiele pogróżek i wiadomości, że mam w swoim ciele armię diabłów, którą trzeba ze mnie wypędzić. A prawda jest taka, że jestem najbardziej pokojowo nastawionym człowiekiem na świecie – opowiadała artystka w Toruniu.”

http://torun.wyborcza.pl/torun/7,48723,24526872,czy-marina-abramovic-jest-satanistka-protest-w-toruniu.html

 

 

Czy jest pokojowo usposobiona osobą tego nie wiemy, gdyż ofiary na mszach satanistycznych nie są nagrywane na Youtube…

 

Nie wiadomo tez, co może oznaczać to oto foto:

 

 

 

Wiemy natomiast, że nikt o zdrowych zmysłach, nikt z Ducha Bożego nie kaleczy swego ciała.

Obecnie sztuką można nazwać nawet zrobienie stolca. Przepraszam za wyrażenie, ale taka jest prawda. Czasami wyjdzie walec, a czasami coś rzadkiego.

 

Zło nazywane dobrem.

Tylko, że coś za dużo symboliki satanistycznej w jej  hmmm „twórczości:

 

 

Abramowicz obok satanisty Crowleya. Taka sztuka….

 

 

 

To, że ona tu przyjeżdża, jest ekspansją sił duchowych . Popatrzcie na progres zła. Skąd się on wziął?

Z upadania społeczeństw, z bezbożności społeczeństw. Jeśli chcecie satano-kultury w polskiej kulturze, to nie módlcie się do Jezusa o zablokowanie tej  …wystawy…

 

Ja jednak nakłaniam abyśmy spotkali się o 17.00 celem modlitwy o zablokowanie tego satanizmu Abramowicz. Dzisiaj Abramowicz a jutro kto lub co? Módlmy się o to, by dobry Bóg pokrzyżował plany sił duchowych, które chcą przejąć Polskę.

Dobry Boże, prosimy Cię jeśli jest to zgodne z Twoja wolą zatrzymaj napływ satanizmu do Polski, zablokuj imprezę Abramowicz. Niech się tak stanie. Amen.

 

 

 

 

 

 

2 komentarze

Add a Comment
  1. Krzysztof Żołnierz

    Prosimy cię o pomoc zbawicielu świata pokrzyżuj plany diabła i jego sług na polskiej ziemi,długo wczoraj rozmawiałam na ten temat z Bogiem ,teraz Jego ruch,biorę pod uwagę wszystko nawet to że tą kobietę też można uwolnić od sił ciemności,biorę pod uwagę że Bóg chce Polakom zwrócić uwagę na postępujący atak satanizmu sił zła,Bóg ma we wszystkim plan,i wszystko potrafi obrócić na swoją korzyść,i jeszcze nas pouczyć,niech się dzieje wola Twoja.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: