Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Najbliższy współpracownik papieża Franciszka pedofilem. Czy katolicy będą konsekwentni i wyjdą z tego Babilonu razem z ewangelikami?

“Jeden z najbliższych do niedawna współpracowników papieża Franciszka, kardynał George Pell został uznany winnym czynów pedofilii przez ławę przysięgłych sądu w Melbourne w Australii – podały media. Decyzja zapadła w grudniu, a ogłoszono ją po dwóch miesiącach.”

https://wiadomosci.onet.pl/swiat/australia-kardynal-pell-uznany-winnym-czynow-pedofilii/13lr810

 

Jak bardzo trzeba mieć zaciemniony umysł, aby po takich wiadomościach i setkach innych newsów o pedofilii nadal tkwić w tym kościele?

Znanymi kontr argumentami są takie tłumaczenia jak:

 

-Pan Jezus też miał Judasza koło siebie,

-nikt z nas nie jest bez grzechu,

-to jest jedyny kościół Boga

 

Problem polega na tym, że ten kościół, ta instytucja dochodowa nigdy nie reprezentowała Boga i jest przepełniona Judaszami i to dlatego wypełnia  się 2 rozdział listu do Rzymian.

 

 

“Ale to z Waszego powodu imię Boga znieważone jest wśród pogan”.

 

 

To z winy kościoła Rzymu powstaje antyklerykalna Wiosna Biedronia, notabene oficjalnie przeciwna Watykanowi a nieoficjalnie z ramienia Watykanu (Biedroń zbiera figurki matki boskiej).

 

To z winy Watykanu i Rzymu powstają na fejsbuku grupy żywiące się zepsuciem księży.

To z winy katolicyzmu ludzie odchodzą od Boga, gdyż taki jest cel główny katolicyzmu.

Głównym celem biblijnej nierządnicy jest odejście do Prawa Boga, które odzwierciedla Jego naturę. Kościół wprowadza ludzi w religijność zrywając więź ze stwórcą.

W słynnym filmie kanału & metrów pod ziemią” pt “Byłem księdzem” ten były uczestnik zepsucia rzymskokatolickiego powiedział znamienne słowa “ja dopiero po wyjściu z kościoła poznałem Boga”.

Myślę, że to tyczy się wszystkich, którzy wyszli i pokochali Słowa Boże. Tych wszystkich, którzy modlą się nie modlitwą koncertu życzeń., ale pragną mieć relacje z Bogiem jak apostołowie mieli z Jezusem. Żywą relację, osobisty kontakt. To jest sedno wiary: mieć kontakt ze stworzycielem źródła miłości.

 

Niestety, ale nawet ewangelikom nie przeszkadza ekumenizm z tym kościołem pedofilii. Na ich miejscu drżałbym o zbawienie czytając listy do zborów w apokalipsie. Niestety ale oni nie drżą. Nie boją się Boga i wszystko jest zmiatane pod dywan. W zborach są tchórze.

Co powiecie ewangelicy będący jako denominacje w ekumenii na krzywdę dzieci w kościele Rzymu? Co powiecie, na stosunki seksualne księży z dziećmi w kontekście ekumenii? Zaraz zaraz jak się nazywa ta cecha, gdzie jedno się myśli a czyni inaczej?

Co powiecie? Oj tam oj tam? a może no cóż stało się..?

 

Już byli za czasów Jezusa tacy strażnicy wiary, kapłani, wybrańcy, dostojnicy.

 

Apokalipsa 18

“I usłyszałem inny głos z nieba mówiący: Ludu mój, wyjdźcie z niej, byście nie mieli udziału w jej grzechach i żadnej z jej plag nie ponieśli: (5) bo grzechy jej narosły – aż do nieba, i wspomniał Bóg na jej zbrodnie. (6) Odpłaćcie jej tak, jak ona odpłacała, i za jej czyny oddajcie podwójnie: w kielichu, w którym przyrządzała wino, podwójny dział dla niej przyrządźcie1 (7) Ile się wsławiła i osiągnęła przepychu, tyle jej zadajcie katuszy i smutku! ‘

 

 

1 Comment

Add a Comment
  1. Smutne…
    Jak ostatnio była akcja z obaleniem pomnika tego zmarłego księdza w Gdańsku, to cały “komitet budowy pomnika” skrzyknął się, żeby znów postawić pomnik i pilnować go na zmiany- warty, obserwacje, ktoś nawet wynajął mieszkanie w pobliżu pomnika (!!!), by mieć na oku to otoczenie…
    Nie popieram niszczenia (choć włos się jeży na głowie, jak się słyszy historie ofiar tego człowieka), ale ta cała histeria z pilnowaniem to już też ostra przeginka w drugą stronę… :/

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: