Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Lady Gaga i Bradley Cooper, oscarowa gala i okultyzm.

 

Kiedy świat koncentrował się na oscarowej gali oraz rzucającym się w oczy romansie Lady Gagi z Bradleyem Cooperem rzekomo (wg portali) zdradzającym modelkę Irinę Shayk, ja zauważyłem coś co powinno zainteresować tych wszystkich, którzy takie bzdury oglądają.

 

https://www.rmf24.pl/raporty/raport-oscary-2019/oscary-2019/news-oscary-2018-bradley-cooper-i-lady-gaga-wykonali-shallow-wyst,nId,2854603

 

 

Po pierwsze song, który rozczulił świat jest jak to zwykle w takich masowych imprezach  dziełem mającym na celu propagowanie kultu śmierci.

 

 

Powiedz mi coś, dziewczyno
Czy jesteś szczęśliwy w tym nowoczesnym świecie?
Czy potrzebujesz więcej?
Czy jest jeszcze coś, czego szukasz?
Upadam
we wszystkich dobrych chwilach, w których się znajduję,
tęskniąc za zmianą,
aw złych czasach lękam się samego siebie
Powiedz mi coś, chłopcze
Czy nie jesteś zmęczony próbując wypełnić tę pustkę?
Czy potrzebujesz więcej?
Czy nie jest trudno utrzymać to tak mocno?
Upadam
_________
Admin Piotr.
Ewidentnie jest to piosenka depresyjna. Niestety, ale modnie jest widzieć statystyki depresji, ale nie modnie jest widzieć przyczyny…
No i dalej:
___________
we wszystkich dobrych chwilach, w których się znajduję,
tęskniąc za zmianami.
W złych czasach lękam się samego siebie
Zerwałem z głębokiego końca, obserwuj jak nurkuję
Nigdy nie spotkam ziemi
Przebij się przez powierzchnię, gdzie nie mogą nas zranić
Jesteśmy daleko od płytkiego teraz
W płytkim, płytkim
W płytkim, płytkim
W płytkim, płytkim
Jesteśmy teraz daleko od płytkiego
Och, oh, oh, oh
O!
Zerwałem z głębokiego końca, obserwuj jak nurkuję
Nigdy nie spotkam ziemi
Przebij się przez powierzchnię, gdzie nie mogą nas zranić
Jesteśmy daleko od płytkiego teraz

______

 

No i na tym koniec tekstu.

 

Teraz według MOJEJ oceny najważniejsze. Mojej, ponieważ JESTEM ODDZIELONY  od tego świata  do czego namawiam i innych.

Notabene proszę o modlitwy o mnie. To jest walka. W świecie fizycznym walczy się fizycznie i jeśli jest jakiś komandos to reszta go asekuruje. W świecie duchowym jest podobnie. Nie mogę nic więcej pisać bo czytuje mnie pseudochrześcijaństwo i nie mam wcale na myśli zwodzicieli.

 

Wracając do pani Gagi i jej partnera bynajmniej recitalowego. Oglądałem to chyba na kilku filmach i był tam bardzo duży aplauz spowodowany zapewne fałszywymi uczuciami płynącymi z “zakochania” częstokroć utożsamianego w “świecie” z motylami w brzuchu. Chrystusowcy nie mają motyli w brzuchu ale decydują się na związek do końca życia. To, co jest dla świata miłością, to dla Bożych ludzi jest decyzją. Chrystusowcy nie zrywają przymierza. To poganie je zrywają.  Bradley ma inną kobietę. Ale jak wspomniałem nie o to chodzi. Świat mediów charakteryzuje się rozwiązłością i to nie to mnie w tym poruszyło, że ten Bradley notabene mi nieznany ma romans.

Poruszył mnie aplauz. Poruszyła mnie naiwność i zakochanie świata w tym songu, w tym wykonaniu, w Lady Gaga.

 

 

https://www.youtube.com/watch?v=f2qdRTDD6Ts

 

Teraz przechodzimy do rzeczy cięższych, ale prawdziwych. Szatan daje sukces. Na prawdę go daje i to również nie jest moim celem w tym tekście aby to ukazać. Jest masa materiałów o tym w internecie.

 

Chciałbym, abyście w tej chwili poznali prawdziwe oblicze tej zakochane Gagi. Zwłaszcza Ci, którzy oglądają MTV itp programy. Chciałbym abyście wyszli z ciemnoty i świata szatana.

 

Zacznę od kwestii łagodnych.

 

Oto logo kanału, który wstawił ten film:

 

 

Skrzydła symbolizujące upadłych aniołów oraz rogata postać. Film ma 2 miliony wyświetleń, a więc jest to kanał raczej współpracujący z Gagą. Jednak jeszcze nie to jest tak bardzo istotne.

Przejdźmy do rzeczy cięższych.

Znajomą Gagi jest Marina Abramovic. W świecie szatana nazywają takich ludzi artystami….

 

To jest … artyzm Abramovic.

 

Czy wiecie jak się to nazywa? To nie tylko forma “artyzmu”. To jest także rytuał okultystyczny nazywany “spiritual cooking”, czyli inaczej duchowe gotowanie.

Nie wiem czy pamiętacie, ale przewodniczący kampanii pani Hilarowej Clinton John Podesta został właśnie zaproszony na “kolację do gotowania potraw” autorstwa Mariny Abramovic, by wziąć udział w okultystycznym rytuale założonym przez satanistę Aleistera Crowleya.. W e-mailu z dnia 28 czerwca 2015 r. Abramovic napisała: “Nie mogę się doczekać kolacji Spirit Cooking u mnie. Tony Podesta przekazał następnie e-mail do swojego brata Johna Podesta (przewodniczącego kampanii Hillary Clinton), pytając go: “Czy jesteś w Nowym Jorku w czwartek 9 lipca Marina chce, żebyś przyszedł na obiad”.

 

Czym jest “gotowanie duchowe”?

Gotowanie duchowe odnosi się do “sakramentu w religii Thelemy, który został założony przez Aleistera Crowleya” i obejmuje okultystyczne wykonanie, podczas którego krew menstruacyjna, mleko kobiece, mocz i plemniki są używane do stworzenia “obrazu”…..

Artyzm czy satanizm? Chyba tylko człowiek opętany może uwierzyć w artyzm.

 

 

Według Mariny Abramovic, jeśli rytuał odbywa się w galerii sztuki, jest to po prostu sztuka, ale jeśli rytuał jest wykonywany prywatnie, wówczas reprezentuje intymną ceremonię duchową.

Umieszczony powyżej film przedstawia dziwaczny charakter ceremonii. Abramovic miesza razem gęsto zakrzepłą krew jako “przepis” na “malowanie”, który składa się ze słów: “Z ostrym nożem wyciętym głęboko w środkowym palcu lewej ręki zjadaj ból”.

 

Ceremonia “ma symbolizować związek między mikrokosmosem, człowiekiem i makrokosmosem, Boskością, która jest reprezentacją jednej z głównych maksym w hermetyzmie” jak wyżej, tak poniżej “.

 

“Abramovic jest znana ze swojej często krwawej sztuki, która konfrontuje się z bólem i rytuałem. Jej pierwszy występ był wielokrotnie powtarzany. Kolejne przedstawienie pokazało, jak rzuciła paznokcie, paznokcie u rąk i włosy w płonącą pięciopunktową gwiazdę – która ostatecznie wskoczyła do środka, powodując utratę przytomności “, pisze Cassandra Fairbanks.

 

 

Gotowanie duchowe jest także “okultystyczną praktyką stosowaną podczas rytuałów kultu seksu”, jak wyjaśniono w książce “Gotowanie w duchu z niezbędnymi recepturami afrodyzjaków” – zauważa Mike Cernovich.

Objawienie, że John Podesta, przewodniczący kampanii Hillary Clinton, jest prawdopodobnie zainteresowany dziwnymi, krwawymi ceremoniami okultystycznymi, było zbyt soczyste, by nawet Wikileaks mogli zignorować.

Kolacja “The Podestas” “Spirit Cooking”? To nie to co myślisz. To krew, sperma i mleko matki. Ale głównie krew “, organizacja napisała na Twitterze.

 

Gaga zafascynowana… sztuką:

 

Po kolacji i aukcji, której gospodarzem był Alan Cumming (znany aktor, reżyser i biseksualista), goście tańczyli z kilkoma kobietami nago.

https://www.dailymail.co.uk/tvshowbiz/article-2380831/Lady-Gaga-nonchalant-as-eats-fake-blood-womans-naked-body-art-show.html

 

Słuchajcie, tu nie chodzi o sensację. Moim celem jest pokazanie Wam jak ten świat jest zepsuty. Żebyście z niego wyszli i przyszli do Jezusa. Nie do mnie, a do Jezusa.

 

Oto religia Lady Gaga i źródło jej sławy:

 

 

 

 

Pokazuje Wam to wszystko po to, byście uciekli z ciemności do światłości. Większość polskich gwiazd również albo wyznaje satanizm, albo mu sprzyja.

 

Poniżej Bob Dylan otwarcie przyznaje się do swego pana:

 

 

Takich deklaracji jest więcej.

 

To, co oni robią jest praktyką Okna Overtona, czyli przesuwaniem granicy zła.

Chrońcie swoje dzieci, bliskich. Bądźcie dla siebie dobrze, uciekajcie z tego systemu mass mediów, rozrywki gdyz nadchodzą ciężkie czasy.

Szukajcie Boga dopóki daje się znaleźć.

Czytajcie biblie.

Świat nazywa zło dobrem podobnie jak prezydenta Gdańska wprowadzającego do szkół homoseksualizm.

Nachodzą ciężkie czasy. Bądźcie mocni w wierze. Uciekajcie od tego świata.

 

 

 

Zaktualizowane: 26 lutego 2019 - 08:38

10 komentarze

Dodaj komentarz
 1. Jezus Chrystus jest Panem i Zbawicielem .Zostawcie umarlym grzebanie ich umarlych . Pojdz za Mna ja jestem Bogiem Zywych !

 2. Cześć . Pisałam, pisałam i zeżarło…..nie opublikowało mojego komentarza . Zanaczam Twojego bloga i jeszcze napiszę bo nadajemy na tych samych falach ,…..choć rozbieżności występują i to miejscami poważne 🙂 Miło pogadać z kimś ,….kto nie uzna Cię za “wariatkę ” , chociaż doskonale wie ,że to wszystko co mówisz jest absolutną PRAWDĄ .Przecież Szatan to ojciec klamstwa i manipulacji Szatan robi wszystko, żeby ludzie go bagatelizowali i nie traktowali poważnie, „bo jest kłamcą i ojcem kłamstwa” (J 8,44).

 3. Brakuje mi tekstów Radtrapa ? bywa, że zapełniasz tą pustkę. Dziękuję ?

 4. Szkoda że ona się w tym wszystkim plącze, bo umie śpiewać…

 5. Będzie potrzebna PILNA modlitwa w piątek o 18.00 (8 marca 2019).
  „Pt 8.03.2019 w Centrum Sztuki Współcz. w Toruniu godz. 18 00 odbędzie się zamknięte spotkanie miejscowych elit na satanistycznym wernisażu Mariny Abramowicz (USA), mające na celu poddanie Polski kultowi szatana. PROŚBA: spontanicznie zbieramy się w tym czasie wokół budynku CSW, by w ciszy modlić się różańcem.
  Kto nie może – niech łączy się na Mszy Św. lub w domu. Panie, przebacz Polakom …
  (taka modlitwa zablokowała na stadionie w Rosji ‘uzdrawianie’ mocą zła innej satanistce, gdy wielbiący Boga chrześcijanie otoczyli stadion). Kilku księży modli się za nas i będzie z nami duchowo 8 marca.
  Proszę roześlijcie dalej wiadomość.”
  W piątek Polska ma zostać oficjalnie przeklęta.
  Modlitwa każdego z Was jest na wagę złota!
  Zbieramy się wszyscy w swoich domach o godz. 18.00
  Sprawa jest poważna i chwała Panu, że ujrzała światło dzienne. PODAJ DALEJ. Szczęść Boże?

  1. o widzisz Diana a myślałem o tej modlitwie i zapomniałem….
   dzięki

  2. a to Ty jesteś inna Diana, z kościoła Rzymu, bo różańcem się modlicie, ale my będziemy się modlić po swojemu.
   Tak czy owak przypomniałaś mi o czym wcześniejszej mówił mi brat Krzysiek.

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
pl_PLPolish