Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Muzułmanin miał plan, by zabić kuzyna chrześcijanina, zanim Chrystus pojawił się we śnie. „Teraz bym umarł za Jezusa”.

Muzułmański Egipcjanin, który planował zamordować swojego chrześcijańskiego kuzyna, ujawnił swoją historię cudownego nawrócenia. W opowieści przypominającej nadprzyrodzone spotkanie Apostoła Pawła z Jezusem na drodze do Damaszku, „Mostafa” powiedział Open Doors USA, że jego rodzina kazała mu zabić własnego kuzyna z powodu jego pobożnej wiary w Jezusa Chrystusa. Poszanowanie jego rodziny, pomyślał, oznaczało, że musi ukończyć to mordercze zadanie. Pewnego dnia jego kuzyn „Mohammed” siedział w kościele
uważnie słuchając kazania. Mostafa skradał się z tyłu i siedział, czekając, aż nadejdzie jego czas. Ale wtedy wydarzyło się coś nadprzyrodzonego. Mostafa uświadomił sobie, że nie był jeszcze uderzony słowami pastora, ani też nie odrzuciły go głosy wzniesione na cześć Jezusa. W rzeczywistości jego serce było poruszone całym doświadczeniem. Szybko uświadomił sobie, że zabicie jego kuzyna jest niemożliwe, i postanowił wyspowiadać się Mahometowi na miejscu

„Przeszedłem całą drogę od naszej rodzinnej wioski, by szpiegować ciebie i zobaczyć, czy rzeczywiście zostałeś chrześcijaninem”, powiedział ze łzami spływającymi po twarzy. „Powinienem poinformować twoją rodzinę o tym, co zobaczyłem, ale po prostu nie mogę. Myślę, że dokonany wybór mógł być właściwy. Możesz powiedzieć mi więcej? Dlaczego opuściłeś islam dla chrześcijaństwa? „

Mahomet natychmiast zabrał Mostafę z powrotem do domu i zaczął wyjaśniać mu Ewangelię. Para przez cały wieczór rozmawiała o życiu i obietnicach Jezusa Chrystusa. W końcu Mostafa zdecydował, że musi odpocząć po tym emocjonującym dniu.

Ale Bóg jeszcze z nim nie skończył. Kiedy spał, miał sen. Jezus ukazał mu się na krzyżu i powiedział: „Wszystko to zrobiłem, ponieważ was kocham i chcę, abyście byli wolni od swoich grzechów”.
Następnego ranka Mostafa wybiegł z łóżka i poprosił Mahometa, aby się za niego pomodlił. W jednej chwili otrzymał zbawienie, a jego grzechy zostały zmyte przez krew Jezusa. Mahomet natychmiast zaczął spowiadać i obiecywać swoje życie i miłość Jezusowi: „Planowałem zabić mojego kuzyna, waszego wyznawcę” – powiedział. „Ale teraz jestem gotów oddać życie za Ciebie”.

Miesiąc później, Mostafa został ochrzczony, ze swoim kuzynem i najlepszym przyjacielem u boku. On teraz ślubował, że będzie chodził z Jezusem przez wszystkie dni swego życia.

Jednak ze względu na poważne i śmiertelne konsekwencje nawrócenia się na chrześcijaństwo w państwie takim jak Egipt, większość muzułmanów musiała trzymać swoją historię nawrócenia w tajemnicy przed własną rodziną. Razem z Mohammedem studiują Biblię, modlą się i odbywają tajne spotkania. Tylko wtedy, gdy uznają, że jest to bezpieczne, dzielą się Ewangelią z tymi, którzy są blisko. Ten poziom prześladowań i ryzyka jest wspólny dla wierzących w krajach, w których wiara w Jezusa jest obraźliwa i bluźniercza dla większości populacji.

 

źródło: czasy-ostateczne.pl/muzulmanin-mial-plan-by-zabic-kuzyna-chrzescijanina-zanim-chrystus-pojawil-sie-we-snie-teraz-bym-umarl-za-jezusa/

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Updated: 26 lutego 2019 — 12:28

4 komentarze

Add a Comment
  1. Chciałbym chociaż raz usłyszeć głos Pana, choćby we śnie…

    1. Usłyszysz. I to nie we śnie 🙂

      Całkiem też możliwe, że w pewnym sensie już usłyszałeś:
      “Oto stoję u drzwi i kołaczę: jeśli kto posłyszy mój głos i drzwi otworzy, wejdę do niego i będę z nim wieczerzał, a on ze Mną.” (Obj 3,20)

  2. Masz zachcianki ciesli , blogoslawieni ktorzy nie widzieli i nie slyszeli a uwierzyli .

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: