Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Czy da się powstrzymać nienawiść żydowską do Polaków? Jedynie Bóg.

Do tej pory nie mam wyrobionego zdania co do żydowskich polityków na Polskę  w ostatnich dniach, ale póki co doskonale wyjaśnia to Jacek Międlar.

 

 

Nie mam problemu umieszczać na mym blogu wypowiedzi katolika i osoby młodszej. Dla mnie ważna jest prawda, a do czytelnika należy zadanie odcedzić prawdę od poglądów osobistych autorów tychże filmików jak przy okazji pani Iwony, której filmik umieszczałem wczoraj.

 

 

Iluminacka data konferencji (nie) pokojowej w Polsce nt Bliskiego Wschodu:

 

Sekretarz Stanu Mike Pompeo:

 

Życie Franka Bleichmana było świadectwem odporności polskiego narodu i amerykańskiego ideału, że każdy kto ma duże marzenia, może wznieść się na wyżyny – bez względu na to, od czego zaczynasz – na konferencji prasowej powiedział sekretarz stanu USA Mike Pompeo. Problem w tym, że Bleichman, o którym wspomniał, to żydokomunistyczny kat. powiedział Międlar

 

wprawo.pl/2019/02/13/mike-pompeo-gloryfikuje-zydokomunistycznego-oprawce-poznajcie-jego-zyciorys/

 

 

Katz

 

“- Ja sam jestem synem ocalonego z Holocaustu. Nie zapomnimy i nie wybaczymy. Było wielu Polaków, którzy kolaborowali z Niemcami – powiedział w izraelskiej telewizji I24 News Israel Katz, szef izraelskiego MSZ. Katz zacytował również słowa Icchaka Szamira, premiera Izraela z lat 80., który stwierdził, że “Polacy wyssali antysemityzm z mlekiem matki”.

Czytaj więcej: https://polskatimes.pl/skandaliczne-slowa-szefa-izraelskiego-msz-mateusz-morawiecki-i-jacek-czaputowicz-nie-jada-do-izraela-na-szczyt-v4/ar/13896760#fakty

 

Warto przy tej okazji dodać, iż prawdziwe nazwisko Karola Wojtyły brzmi identycznie jak szefa izraelskiego MSZ – Katz.

 

Netanjahu

 

“Polacy kolaborowali z nazistami. Widzicie? Mówię o tym. To fakt. I nie znam ani jednej osoby, która miałaby proces za to, że to powiedziała – takie słowa miał według izraelskich mediów wygłosić premier Izraela, Benjamin Netanjahu w czasie spotkania z dziennikarzami w Muzeum Historii Żydów Polskich POLIN w Warszawie.”

https://www.tvp.info/41316550/izraelskie-media-netanjahu-powiedzial-ze-polacy-kolaborowali-z-nazistami-podczas-holokaustu

 

Polscy Żydzi o Polakach:

 

 

 

 

Co można powiedzieć do tego wszystkiego co już wiele mediów faktycznie polskich niemainstremowych napisało?

Ano to, że pycha idzie przed upadkiem.

To uzurpatorskie państwo, które trzęsie całym światem i zarządza też Polską w czasie wielkiego ucisku zostanie ukarane, gdyż cytat biblijny “pycha idzie przed upadkiem” dotyczy nie tylko jednostek ale i grup.

 

Kiedy mordowana Pana Jezusa Żydzi powiedzieli “jego krew na dzieci nasze”. Tak się stało po zmartwychwstaniu Jezusa. Żydzi nie doczekali się mesjasza, który ich wyzwoli, więc wzięli sprawy w swoje ręce co skończyło się rozgromieniem powstania przez imperium Rzymu.

Następnie za swoje złe czyny, byli wyganiani z całej Europy. Skutek? Holokaust.

Teraz ponownie pokazują swoją siłę bez oparcia się w Bogu YHWH, gdyz maja tego samego boga co Watykan. Jaki będzie skutek możemy się tylko spodziewać.

Żyjemy w czasie okupacji, a naszym wyzwolicielem i zbawcą będzie Jezus Chrystus. Nie żaden polityk, ani tzw matka boska, ale Jezus Chrystus.

 

 

 

 

Updated: 19 lutego 2019 — 13:52

14 komentarzy

Add a Comment
 1. Na te wypowiedzi ocalałych z holokaustu trzeba czasami brać dużą poprawkę.
  Kiedyś Adam Michnik udzielając wywiadu niemieckiej gazecie powiedział, że jego rodzice zginęli w holokauście.
  Przeciętny czytelnik nie sprawdzi, że urodził się w 10/1946 co już się samo wyklucza. A na marginesie dodam, że jego rodzice zmarli dużo później.

 2. Obecna sytuacja w Polsce ukazana w krótkim fragmencie filmu. Film nie jest długi ale najciekawsze albo najsmutniejsze dzieje sie w 5-6min. 1. Cała śmietanka ówczesnego rządu RP, jeszcze za czasów Beaty Szydło. 2. Oczywiście tło za gospodarzem lub lepiej aranżacja miejsca. 3. Słowa dyrektora Rydzyka o Polakach. 4. Zobaczcie zachowanie Danielsa jak ciśnie ze śmiechu jak przetłumaczono Mu słowa Rydzyka. Jak mnie pamięć nie zawodzi to po tej imprezie była słynna kolacja szabatowa, po której Pani Beata spadła z siodła i pojawił się Mateusz Morawiecki https://youtu.be/OMt8khd_5Ck

 3. Watykan zarzadza Polska nie Izrael gdyby Izrael zarzadzal Polska nie domagal by sie odszkodowan tylko by po prostu je wzial sobie . Syjonizm to ruch od wzgorza Syjon gdzie Watykan chce sie przeniesc po zniszczeniu zydow i Watykanu (aktywa pieniezne juz zostaly przeniesione do West Bank Jeruzalem ) syjonisci to agenci ksiazat kosciola rzymskokatolickiego ,natanjahu i cala reszta sa masonami a masoneria to twor watykanu , mozna zostac syjonista nie bedac zydem to nie jest twor zydowski ,oni prowadza zydow na zaglade obecni przywodcy Izraela celowo zeby zrobic miejsce dla Papieza i jego zakonow ,nawet znany fakt juz w 93 roku dla naszego papieza Izrael przekazal dla watykanu Wzgorze Swiatynne.Domagaja sie odszkodowan od Polakow moim zdaniem dlatego zeby wzbudzic w Polakach silny antysemityzm to jest polityka ,zeby zydzi znow mogli ulec zagladzie ,watykan i jezuici maja w swoich encyklikach za cel wymiesc zydow z powierzchni ziemii na II WS plan powiodl sie tylko czesciowo . Chodzi zeby zydow nikt nie bronil ,zeby zostali sami jak przyjda i beda ich zabijac i wywlekac z mieszkan i ziemii. Chwala Bogu Jezu Ufam Tobie

  1. Ze zdecydowaną większością się zgadzam.
   Prawdą jest także o czym zapomniałem dopisać, że wielki ucisk będzie czasem ucisku dla Jakuba, dla prawdziwych Judejczyków w Izraelu.
   Oczywiście, że syjoniści to agenci Watykanu gdyż masa Żydów jest biskupami o czym wielokrotnie pisałem.Ale ciężko pominąć w tym wszystkim Żydów, którzy sprzyjają reżimowi świata. Cięzko nie widzieć Rotchildów, Kushnera, Lubawiczów i innych.
   Problemem jest tylko rozpoznanie bestii. Albo neo Izrael, albo jak AD7 uważają papiestwo tudzież Islam. Dlatego własnie że nie ejstem pewien żadnego typu nie publikuje tekstu o Islamie.

   Ale dziękuję za ten komentarz bo musze sobie to wszystko poukładać ponieważ to z czym mamy do czynienia to huśtawka w rozpoznanawaniu totalitaryzmu: watykan albo Izrael.

   Tym komentarzem przypomniałeś mi cenny wykład pewnego mesjanisty, który umieszczę

  2. “…gdyby Izrael zarzadzal Polska nie domagal by sie odszkodowan tylko by po prostu je wzial sobie.”

   No i właśnie to robi. Bierze sobie. Ten cały spektakl to najprostszy z najprostszych zabiegów do osiągnięcia celu. Żydzi między sobą negocjują udając kilka stron konfliktu plując jednocześnie na Polske i Polaków a później inni Żydzi łagodzą napięcie apelując o zmiane retoryki i przeprosiny co zachowuje pozory i uspokaja nastroje społeczne. Ten spektakl idzie na arene międzynarodową i jest więcej profitów niż gdyby wszyscy Żydzi nagle rzucili się jednomyślnie na Polskę i ją rozszarpali na oczach całego świata.

 4. Cieszy co Maciej napisał .Ja nie wiem co mam ale odkąd pamiętam szanuje Izrael i wiem że są Żydzi i Żydzi i że są wypaczenia ale ja skupiam się na tych rozmodlonych starego jak i nowego przymierza.To są nasi bracia.

 5. Kushner w święto Paschy odbywające się między 19-27 kwietnia ma przedstawić propozycję planu pokojowego. Podobno do połowy maja ma zostać podpisana deklaracja pokojowa. 11 maja jest 70 rocznica zatwierdzenia Izraela w ONZ. 9 kwietnia wybory parlamentarne, 9 maja dzień niepodległości. Oby podpisali pokój jak najszybciej.

 6. Dziekuje Adminie ja rowniez duzo sie ucze od Ciebie ,milo ze moglem cos rozjasnic , Chwala Bogu ,Niech Pan Jezus czuwa nad ludzmi na tym blogu i niech umacnia ludzi w wierze zeby poznawali prawde .Poznacie prawde a ona was wyzwoli . Dokladnie to sa tak zwani krypto zydzi w Biblii jest cytat :podaja sie za zydow a nimi nie sa a sa synagoga szatana , nie chce wybielac ze wszystkiego zydow , wszakze Rotschild to pierwotnie Bauerowie po zinflirtowaniu ich przez jezuite Adama Weishaupta ,przyjeli nazwe Rotschild czyli po lacinie Obroncy Skarbca Watykanskiego . Nawet w czasie wojny aszkenazyjscy zydzi mordowali biblijnych zydow . Watykan po lacinie znaczy Swiety Waż

 7. Czekam na ten wyklad Piotrze ,bardzo chetnie sie dowiem czegos ciekawego , To jedyny taki blog i strona gdzie prawda nie jest zagluszana i zamiatana pod dywan . Chwala Bogu . Wszystko moge w tym ktory Mnie umacnia.

 8. Wolny komentarz przy kawie. Wydaje sie mnie, że Watykan, póki jeszcze istnieje, to rządzi w Polsce ale oddolnie w warstwie mas a mniej w warstwach mejstrimowej polityki, biznesu itd. Pomijam tu, że o swoje interesy już zadbał: grunty, nieruchomości, brak kontroli przychodu i wydatków kasiorki. Widać, że nad Watykanem zbierają się czorne chmury. Powoli dmuchany jest balon tylko nie jest on pompowany powietrzem tylko fekaliami. Jak huknie to wszystko wyjdzie na jaw korupcja, zabójstwa, pedofilia, ofiary, rytuały itd. Ludzie się zagubią. I na to miejsce być może szykowana jest podmianka. Ostatnio sporo jest odważnie mówiących księży Murzyński, Natanek, Langa choć dalej tkwią w tej instytucji. Polska narodem wybranym. Jak często już się o tym mówi. Podbija temu ton sytuacja na zachodzie. Ile było wizji, przepowiedni na ten temat. W razie awarii Watykanu elektorat zostanie zagarnięty przez miejscowych. Wszak znamy wielu katolików co nie zgadzają się z papieżem a nawet za nim nie przepadają ale tradycja robi swoje – każdy prawdziwy Polak to katolik. Pomoże temu jedno może dwa objawienia maryji i pójdą za tym tłumy. Wszak infrastruktura już przygotowana: sanktuarium matki bożej w Częstochowie, sanktuarium maryjne w Licheniu. Polacy nie gęsi swoj Watykan mają. Tak sobie żem napisał ☺

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: