Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Jan Olszewski masonem, współpracownikiem Urbana.

Na wstępie pragnę zaznaczyć, że podejmowanie się omówienia życiorysu osoby niedawno zmarłej  w kontekście negatywnych aspektów działalności publicznej, mieści się w granicach rzetelności dziennikarskiej i publicystyki co wspomniał w filmie poniżej nie tylko Jacek Międlar, ale i ostatnio kilku jeszcze komentatorów politycznych na Yutube.

Jan Olszewski był osoba publiczną, taką jak prezydent Adamowicz czy Napoleon, Stalin, Piłsudski i mamy pełne prawo dokonania introspekcji życiorysu społecznego takich osób zwłaszcza, że media centralnego nurtu przedstawiają nam zakłamany lub niepełny obraz.

 

Pomimo, iż mam wielce odmienne zdanie od Jacka Międlara co do wiary w Boga – on maryjny i prokatolicki – to chcąc być uczciwym przyznaję, że nagrał bardzo wartościowy film o zmarłym Janie Olszewskim.

 

Pomijając fakt samego uczestnictwa Olszewskiego w masonerii, o czym wiedziałem i ja i wielu innych dawno temu, podaje on wiele szczegółów o tym, jak masoneria budowała obecne elity. To własnie te elity tworzą zespół “prawd”, który wstrzykują bezkrytycznemu społeczeństwu.

 

Jacek Międlar o:

 

-planie zbudowania świątyni Jerozolimskiej

-współpracy Urbana z Olszewskim,

-Żydach w masonerii i polityce,

-lożach masońskich,

-grupie masonów “Krzywe Koło”, do której należał Olszewski,

-podkreśleniu przez Olszewskiego o jego domu rodzinnym, w którym panowały idee PPS

 

 

 

https://www.youtube.com/watch?v=B3dxSNb6sWY

 

Jacek Międlar na końcu filmu słusznie w końcu skomentował i doszedł do myśli uświadamiającej o całkowitym przejęciu władzy przez Żydów masońskich, ale przy tym nie wyciąga właściwych wniosków inwestując swoje idee i nadzieje w Ruchu Narodowym, zwłaszcza, że sam podkreśla to co ja stale od początku bloga, że oni maja wszystko, resorty, prezydenta, premiera, ministerstwa, policję, urzędy.

Obecnie jedynym sensem jest obrona wartości biblijnych, a nie przejęcie władzy w Polsce, gdyż na tym etapie historii jest niemożliwe.

Wolę  myśleć o Jacku M. jako o człowieku błądzącym, który odkryje prawdę podczas wielkiego Ucisku, aniżeli o katoliku budującym ten system, w którym Rzym ma taki sam udział jak i Żydzi. To kościół Jacka Międlara ten przedsoborowy jeszcze niemasoński wydawał pierwszych reformatorów na okrutna śmierć poprzez spalenie żywcem na stosie. To kościół J. Międlara zatrudniał rzezimieszków do wypraw krzyżowych. Można by dużo pisać, ale módlmy się za Jacka aby poznał prawdę, która go wyzwoli.

 

 

 

Updated: 12 lutego 2019 — 10:09

3 komentarze

Add a Comment
 1. “To kościół Jacka Międlara ten przedsoborowy jeszcze niemasoński wydawał pierwszych reformatorów na okrutna śmierć poprzez spalenie żywcem na stosie. To kościół J. Międlara zatrudniał rzezimieszków do wypraw krzyżowych. Można by dużo pisać, ale módlmy się za Jacka aby poznał prawdę, która go wyzwoli”

  Drogi Piotrze, uczciwość nie tylko dziennikarska ale również przed Stwórcą nakazuje pokazanie również drugiej strony medalu, tej protestanckiej jak np.:
  – doprowadzenie do prawie całkowitej zagłady ludności tubylczej w Ameryce Północnej oraz Australii(w pierwszym przypadku często schrystianizowanej; w drugim nawet na początku tego stulecia Aborygeni byli traktowani jak zwierzęta, holokaust jest niczym wobec zbrodni protestantów w kranie “Oz”zie) – Indianie przetrwali tylko w katolickim Quebecku i Meksyku
  – wymordowanie i doprowadzenie do śmierci głodowej 1/3 ludności katolickiej Irlandii przez Cromwella (1649 r.)
  – niewolnictwo i kolonializm,
  – IRA, ETA, itp.
  – zbrodnie Habsburgów,itp.
  Można by tak wymieniać i wymieniać. Nigdy nie byłem ani K ani P ani też wyznawcą jakiejkolwiek religii z wiadomego powodu ale jako człowiek stojący obok widzę jak jedno “wyznanie” stojące po usta w fekaliach mówi o drugim, że stoi umoczone w tym samym po szyję. Albo obiektywnie albo wcale.

  1. tyle, że to nie protestantyzm, ale córy Nierządnicy

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme