Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Szymek – Polski Alfie Evans – miał ponoć zostać odłączony od aparatury wbrew woli rodziców.

Oto historia Szymka z internetu. Najpierw poinformowała mnie czytelniczka, a następnie zweryfikowałem w necie. Faktycznie informacja została umieszczona w dużym portalu Microsoftu MSN Polska.

 

Ja kopiuje informacje z facebooka:

 

______________

 

Kochani pół roku temu cieszyłam się z moim bratem i bratowa szczęściem jakie ich spotkało na świat przyszedł Szymonek. Zdrowy, radosny dzidziuś.

16 01 2019r zgodnie z kalendarzem szczepień mama poszła na szczepienie pneumokoki. Na 4 dobę wystąpiła gorączka. Zaniepokojona bratowa poszła z Szymonem do lekarza. Może być po szczepieniu taka temperatura. Wieczorem 21.01. 2019ok 22 Szymonek dostał drgawek I sztywności trafił do szpitala.

Nastepnego dnia rano atak się powtórzył zrobiono TK głowy. Padło podejrzenie zapalenia mózgu. Dziecko dostało dużo leków wyciszajacych po których drgania ustąpiły. Został przetransportowany lotniczym pogotowiem ratunkowym do szpitala w Warszawie. Szpital Dziecięcy na ul. Niekłańskiej 22.01 dziecko trafiło w stanie krytycznym na OIT. W nocy zaczęły zanikać funkcje życiowe dziecko było reanimowane, po czym zrobiono kolejne TK głowy powstał obrzęk mózgu. Rodzice usłyszeli prawie na 100%jest śmierć mózgu. Proszę się pożegnać z dzieckiem i zmowic modlitwę. W piątek 25. 01 mama dostaje informacje ze dziecko dołączone zrozpaczona poinformowała lekarz że ona nie wyraża zgody. USŁYSZELI ŻE ZWŁOK TO ONI NIE BĘDĄ WENTYLOWAC. po przeprowadzeniu procedur związanych ze stwierdzeniem śmierci mózgu zebrała się komisja I jeden z badajacych lekarzy wyczuł delikatne tętno ciemiaczku.

Zaprzestali dalszych czynności. Nie znają przyczyny stanu Szymonka. Zostały odstawione leki na zapalenie mózgu po 14 dniowe kuracji. Zaczęliśmy szukać pomocy u innych profesorów. Profesor Talar z Bydgoszczy podjął się pomocy. Dał nam iskierka nadziei tylko trzeba Szymonka stymulować aby sam zaczął oddychać. Wczoraj Szymonek miał robione próby odruchów drgala mu nóżka ale podobno to z rdzenia takie odruchy. Dziś miał kolejne badania EEG i rezonans eeg nie wyszło dobrze. MAMA SZYMONKA POPROSIŁA P ORDYNATOR BY SPOWOLNIĆ TE PROCEDURY ŻE CHCĄ GO STYMULOWAĆ TAK JAK POWIEDZIAŁ PROFESOR. OBURZONA POWIEDZIAŁA ŻE NIE WYRAŻA ZGODY BY. MARTRETOWAC ZWLOKI. I NIE BĘDZIE CZEKAĆ. JAK BĘDĄ WYNIKI REZONANSU TO ZNOWU BĘDZIE KOMISJA LEKARZY I CHCĄ ODŁĄCZYĆ SZYMONKA. BOŻE NIE MOŻEMY POZWOLIĆ BO TEN MAŁY WIELKI CZŁOWIEK WALCZY SERDUSZKO BIJE INNE NARZĄDY TEŻ PRACUJĄ BEZ ZARZUTÓW. PROSZĘ UDOSTEPNIAJCIE TEN POST. BŁAGAMY Was dołączam zdjęcia Szymonka w chwili narodzin 30.07. 2018. 25.12.2018.i zdjęcie z 4.02.2019

 

 

 

Co twierdzi szpital?

W komunikacie, który został m.in. udostępniony przez Pawła Skuteckiego, poinformowano, że Szymek został przywieziony do szpitala „w stanie skrajnie ciężkim”. „Rokowanie co do jego zdrowia i życia jest od początku bardzo poważne o czym informowana jest na bieżąco rodzina pacjenta. Od pierwszej chwili prowadzona jest specjalistyczna, wielokierunkowa, intensywna terapia dziecka z wykorzystaniem wszelkich dostępnych środków” – zaznaczyli przedstawiciele placówki. Dodali, że „do obecnej chwili nie ma potwierdzenia, że stan dziecka mógłby mieć związek z przebytym szczepieniem”.

źródło MSN.com

 

 

 

Szymek żyje. Pani dyrektor szpitala, w mojej obecności, kategorycznie zapewniła jego Mamę, że nie zostanie odłączony od respiratora. Kwestia NOP jest właśnie teraz tematem narady w której biorą udział m.in. prof. Jackowska i minister Pinkas. Ale to drugorzędna kwestia, bardzo ważna, ale drugorzędna. Najważniejsze, że Szymek walczy i nikt mu w tym nie zamierza przeszkadzać. Modlitwa na pewno mu się przyda…

 

Komunikat szpitala:

 

 

Pewien fejbsukowicz, specjalista ds motywacji napisal taki oto post:

 

.czy oby nie jesteśmy oszukiwani?
czy oby nie jesteśmy manipulowani?

#Media głównego nurtu TVP Info, @tvn, POLSAT milczą, choć umiera 7miesięczny chłopiec.
Dlaczego milczą też i gazety?
Hm, bo blisko 70% nie należy do nas? Nie, to nie to.
Hm, bo nie został chłopiec zamordowany przez konkubenta?
Bo nikt nie potrącił go na pasach?

Nie.

Bo walczy o życie po podaniu szczepionki…
oj, przepraszam.
Tego nie wolno napisać, powiedzieć.

Ale czy prezydent jest, czy też nie na nartach potrafią trąbić wielokrotnie.
Pokazywać jak mantre ciągle te same twarze, które stwarzają pozory pseudo różnic programowych, kłócąc się nieustannie i bez końca składając obietnice bez pokrycia, by finalnie niewiele lub nic wnieść do naszego życia, udostępnia się im nielimitowany wręcz czas antenowy.

Czy dotarło do społeczeństwa,
że zmarła 4miesieczna Zuzia po podaniu szczepionki?
Tak zmarła. To znaczy, była wielka radością i szczęściem młodych rodziców, a dziś już jej nie ma, bo…

Czy informuje się społeczeństwo,
że 4 letnia Ola, przegrała walkę z padaczką poszczepienną i nie będzie mogła spełnić żadnego swego marzenia, bo już jej z nami nie ma, bo…

Czy dotarło do społeczeństwa,
że w latach 2007-2015 do urzędu rejestracji produktów leczniczych zgłoszono śmierć 13stu dzieci po szczepieniach⁉️
A ile nie zgłoszono i niezakwalifikowano jako #nop śmiertelny, tego już niewiadomo…

A przecież szczepionki to najlepiej przebadany i najbezpieczniejszy “lek” pod słońcem…
Jedyny zresztą lek, którego zastosować na wskazana chorobę nie można…
To słońce szybko jednak zachodzi,
gdy potrzebna jest pomoc rodzinom,
które zmagają się z ciężkimi powikłaniami,
a w konsekwencji ich życie zmienia się nieodwracalne.
Państwo nie pomaga.
Farmacja milczy.

To przecież nie tematy dla mediów.
Jak i to, że 2.06.2018 ponad 10 tysięcy obywateli, rodzin przeszło ulicami Warszawy, żadając dialogu i zmian w prawie związanego z kwalifikacją do szczepień oraz jego obowiązkiem.
Nic. Zero. Śladu nie było. Ludzie wyparowali, szło przecie stado ułomne.
Ale gdy kilka osób w kodowych nastrojach wykrzykuje zarzuty wobec władzy, wie o tym cały kraj.
Gdy ulicami kroczy marsz czarny, przeciw życiu, wie o tym cały kraj.
Co powie lub czego nie zrobi Pani Pawłowicz, wie cały kraj.
Co Pan Schetyna wyduka z zawiści do PIS wie cały kraj.
I tak bez końca by można.

Ale co dzieje się np. na wyspach zielonego przylądka, mało kto z nas wie.
Niewiele wiemy, co słychać w Europie, choć 46 państw w jej szeregach stoi.
Za to wiemy doskonale co w #UE w liczbie kilku sztuk się nieustannie dzieje. Szczególnie, gdy źle mówi się o nas, Polakach i Polsce.
Oj, przepraszam. To też wstyd i nacjonalizm.
Ale gdy na juesej movi powiewa flaga American a na torebce czy skarpetach jest grejt brytan to już okej and proud.

Mówi się nam, że perfekcyjna Pani domu lub inna znana się rozwodzi, okładki magazynów trąbią wtedy do bólu.
Dlaczego?
Bo to się niesie, bo to się sprzedaje.

Zabawne i smutne zarazem.

Osoby, które rozważają czy jest zasadne szczepienie w pierwszej dobie i w ogóle podważają jakość kwalifikacji uznaje się za oszołomów, antyszczepów i ludzi zaściankowych. No pojebańców wręcz.

Godni pochwały są za to wszyscy Ci, którzy ślepo wierzą w to co zasłyszą, nie mają pytań i idą ramię w ramię zgodnie z tym co “mądrzy” im nakażą, a kalendarz wskaże.
W imię dobra ludzkości… W imię…

Dziwne, bo Niemcy, nasz Wielki sąsiad, którego tak często za wzór nam się podaje, wzór biznesowy i “jakościowy”, niemiecki proszek i auto najlepsze, sławetne ordnung muss sein, obowiązku szczepień nie ma i mają się świetnie. A może świetnie mają się właśnie dlatego…?

Czy ślepa wiara w gusła i inne doprowadziła by ludzkość tu gdzie jest?
Czy gdyby nie pasja i ciekawość Kopernika czy innych odmieńców, rozumne myślenie szaleńców, poparte twardą analizą i nowymi wnioskami to jako ludzkość szli byśmy tak prężnie do przodu?

?

Czy oby myślenie, rozumowanie, wyciąganie wniosków, analizowanie, łączenie faktów i samostanowienie wraz z odpowiedzialnością za siebie i za potomstwo nie jest jedną z fundamentalych różnic pomiędzy nami, a zwierzętami?
Nie wspominając już o zdolności do wiary i sumienia.

Gdzie jesteście zacne #media?
Pytam, gdzie?
Dlaczego tak bardzo boicie się tematów niewygodnych związanych ze szczepieniami?
Czyż tylko same ochy i achy i największe odkrycie ludzkości mieści się w tym formacie?

Brawa i podziękowania dla za otoczenie opieką prawną jak i formalną Ogólnopolskie Stowarzyszenie Wiedzy o Szczepieniach STOP NOP za nocleg, transport) rodziny małego Szymka, której nie było stać na zakwaterowanie w Warszawie.
Za nagłaśnianie sprawy.

Tak dziwnie się składa, że zafiksowane “antyszczepy” pomagają rodzinie, której dziecko zostało zaszczepione i walczy teraz o życie, a zwolennicy milczą twierdząc usilnie, że sprawy nie ma i nic się nie stało…

Prawda dziś kruszczem szlachetnym i jakże rzadkim.
Tak wielu dziś mówi, tylko gdy im się to opłaca.

Boże, pomóż.

 

______________

Mój komentarz.

Prawda jest taka, że dziecko urodziło się zdrowe. Jest chore. Mamy przymus szczepień. Media milczą. Polaków nie interesuje nic poza uspokojeniem sumienia podczas przekazania symbolicznej kwoty na WOSP i na cały rok wypoczynek od pomocy i przede wszystkim myślenia. Jak można pomagać jeśli nie prawdą o tym, co z nami robią.

 

Przypominam co odkryłem ostanio pisząc o szczepieniach. oto logo najbardziej wpływowej firmy szczepionkowej:

 

 

 

6 6 6

 

Dzisiaj bohaterowie są cisi, a politycy to marionetki możnych tego świata. Laleczki, które ubrały się w garnitury i krawaty.

 

Jestem ciekaw co na to pracownicy Sanepidu? Zawsze można obarczyć winą kogoś innego. Bo ustawa, bo politycy, ale to WY skazujecie ludzi i jesteście współodpowiedzialni chorób, powikłań, trwałych uszczerbków na zdrowiu. To wy pracownicy sanepidu pośredniczycie w tym procederze. 24 grudnia na wigilie a codziennie wysłane pisma do rodziców z wezwaniem do szczepienia.

 

Módlmy się za pracowników sanepidu, aby Bóg poruszył ich sumienia, módlmy się za polityków aby Bóg chociaż część zrobił z nich mężczyznami i w końcu módlmy się o Szymka i jego mamę.

 

 

 

 

Zaktualizowane: 11 lutego 2019 - 20:03

8 komentarze

Dodaj komentarz
 1. Straszne to co się stało z tym chłopcem…i niby te zastrzyki takie bezpieczne? Ta, jasne…
  Oczywiście że pomodlę się za chłopca…

 2. Pomodlilam się o chłopczyka i jego rodziców. Media mocno naglasniaja gdy terapie naturalne komuś nie pomogly w ciężkiej chorobie. Tymczasem brak oficjalnych statystyk na temat leczenia akademickiego różnych chorób. Przyjdź Panie Jezu.

 3. https://www.youtube.com/watch?v=R-MTIsroQ5A Chwala Bogu ,warto obejrzec ,wzruszajace swiadectwo tej kobiety. Jezus Chrystus jest Panem i Zbawicielem.

 4. https://vaccine-schedule.ecdc.europa.eu/
  Może już wrzucałem. Zadaje sobie pytanie po lekturze kalendarza szczepień EU dlaczego oswiecone Niemcy i UK nie mają żadnych szczepień przymusowych?

 5. Szczepionki to zabójstwo mój brat z ma rl w. 1981 roku mając nie całe 9 lat z chorobą walczył 3 lata ( Centrum Zdrowia Dziecka) leczenie Urodził się zdrowy do przedszkola chodził rozpoczął 1 klasę i tu bęc niedowład rąk nóg nierówne czytanie później niewyraźne rozmowa czy ktoś powiedział prawdę nie
  Szczepienia miał zgodnie z kalendarzem
  Przyczyną POWIKŁANIA po szczepieniu ODRA
  Czy mamy dalej z kim rozmawiać
  N I E

 6. Pochodzę z okolic Bydgoszczy i powiem wam szczerze, że takich lekarzy jak prof. Talar teraz sie tłamsi. Dlaczego? bo myślą i wiedzą co szkodzi a co nie. Szukają alternatyw. Tutaj w środowisku medycznym próbowano zdegradować tego lekarza ponizyć i zniesławić.
  Naszczescie znalazł grupe odbiorców, ktorym juz nikt nie daje szans. Widac co sie liczy, nie zdrowie tylko pieniądze.

 7. To znaczy prawda jest gdzies po srodku , np ludzie teraz coraz rzadziej szczepia dzieci na odre i mamy rosnaca epidemie i to wlasnie wsrod dzieci niezaszczepionych , nie wszystkie szczepionki sa szkodliwe, kiedys napewno szczepionki byly mniej szkodliwe,jednak fakty mowia same za siebie . To jest popularne teraz zwalanie wszystko na szczepienia ale to nie jest do konca prawda ,ze dzieci umieraja od szczepien ,czesto rozkreca,sie nagonke , pomogly zachowac ludzi od ciezkich chorob ktore zostaly wyeliminowane dzieki szczepionkom ,tez.

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
pl_PLPolish