Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Sanhedryn wzywa narody do przestrzegania seksualnej czystości w odniesieniu do roli w trzeciej świątyni.

Niewiarygodne. Raptem dzisiaj brat w wierze przesłał mi link do filmu o wznowieniu ofiar, a tutaj taki news przed chwila przeczytałem…

To są czasy końca. To już nie jakiś tam 23 września z nastawieniem na koniec, ale to początek końca.

 

– W ramach inicjatywy utworzenia Organizacji 70 Narodów w celu zastąpienia Organizacji Narodów Zjednoczonych, Sanhedryn wezwał narody do przestrzegania zasad czystości seksualnej. Rabbi Hillel Weiss, rzecznik Sanhedrynu, wyjaśnił, że zostało to ekstrapolowane z prawa rabinicznego, które stwierdza, że ​​istnieją trzy grzechy, które Żyd musi wybrać, aby raczej męczyć siebie niż popełniać: bałwochwalstwo, morderstwo i transgresję seksualną. Pierwsze dwa grzechy są zabronione jako część kodu Noahide obowiązującego całą ludzkość.

 

“Narody muszą się oczyścić”, wyjaśnił Weiss ”  Breaking Israel News” . “To jest proces oczyszczenia waszych myśli z bałwochwalstwa. Obejmuje to także usunięcie grzechu morderstwa z ich otoczenia, co wyraża się dzisiaj poprzez  aborcję  i  eutanazję . Obejmuje to także czystość seksualną. “Rabin podkreślił, że jest to kwestia przetrwania. “Dzisiaj człowiek może wybrać dobro lub zło. Ale na końcu dni, tylko ci, którzy zdecydują się wziąć udział w Świątyni, przetrwają, “powiedział rabin Weiss, cytując proroka Zachariasza.

 

Kultura stała się jednym z pożądania prowadzonego w amoku. Jeśli kobiety nie rodzą w czystości, we właściwy sposób, to struktura społeczeństwa się rozpadnie. ”

Rabbi Weiss zauważył, że małżeństwo to problem, który leży u podstaw wielu egzystencjalnych zagrożeń społecznych.

 

Podkreślił, że jednym z pól bitewnych dla czystości seksualnej był internet, który opisał jako ucieleśnienie grzechu opisanego w Dziesiątym Przykazaniu, który zakazał pożądania.

 

To bardzo dziwne wypowiedzi ponieważ cały przemysł filmowy należy do nich…

Wychodzi na to, że nadchodzący mesjasz będzie respektował w sposób prawdopodobnie brutalny Torę.

 

 

 

Kilka krajów, w tym Gwatemala, Honduras i Meksyk, podpisało już zobowiązanie do wzięcia udziału w tej organizacji i przyłączenia się do Izraela w doprowadzeniu do Trzeciej Świątyni.

 

W grudniu Sanhedryn zaprosił Nikki Haley na honorowego prezydenta 70 narodów.

 

“Jej poparcie dla roszczeń Izraela do Golan i Jerozolimy wynikało z wiary w biblijne granice Izraela i naszych roszczeń do tych granic dzisiaj”, powiedział Weiss“Jest to rodzaj osoby, której potrzebujemy, aby kierować prawdziwą biblijną organizacją narodów. Tak jak ONZ próbuje również przepisać historię żydowską i ukraść naszą kulturę i granice, może to uczynić dla wszystkich innych narodów. To się nie może zdarzyć. Organizacja ta musi pozostać organizacją uniwersalnej prawdy, a nie narzędziem interesu politycznego. ”

 

Wszystko wskazuje na to, że antychryst nie tylko będzie pochodzenia żydowskiego, ale będzie respektował biblię według Talmudu.

Dodajmy do tego połączenie religii katolickiej z ewangelicznymi a tworzy się nam całość. Nie jesteś w układzie jestem nienawistnikiem.

Chyba, że Żydzi zostaną wyprowadzeni w pole przez organizacje antychrysta, ale póki co wygląda na to, że to oni będa rządzili światem.

 

 

10 komentarzy

Add a Comment
  1. tak antychrystem może być Muzułmanin pochodzenia żydowskiego…

 1. szok jak ostatnio wszystko to przyspiesza, jest bardzo prawdopodobne że będzie Żydem, w końcu oni na Mesjasza ciągle czekają, musi to być więc osoba którą Żydzi uznają, a wraz z nimi inne religie ku nowemu porządkowi.

 2. Zgadza się. Jezus mówił o czasach konca: Wydawać was będą sądom i w synagogach będą was chłostać… Lecz kto wytrwa do końca, ten będzie zbawiony.
  Zapewne parę lat jeszcze zostalo aby Jezus wrócił. Zabawne że Rosjanie na lata 2018-2027 wprowadzają do armii “broń sądu ostatecznego” 🙂

 3. No ładnie, ładnie. Jakoś zawsze najbardziej trzymałam się roku 2033 jako czasu ponownego przyjścia Chrystusa, bo sporo faktów przemawiało za tą możliwością. Ale widząc, w jakim tempie to wszystko się rozgrywa, to wiem, że naprawdę nic nie wiem. 😉 A Antychryst już chyba puka do drzwi, i raczej nie zajmie mu to jeszcze +/- 10 lat…

 4. Może zostało jeszcze więcej czasu niż nam się wydaje… Wkoncu ma być taka ochyda na ziemi jak w Sodomie.. Fajny temat dotyczący czasu porusza baldTV na temat czasu widmowego (że nie żyjemy w 21 wieku lecz w 18.. Albo jeszcze w innych czasach) XD

 5. W 1348 roku nastąpił kataklizm który pozbawił życia ok 80% populacji ludności w europie. Nie była to czarna DŻUMA jak się oficjalnie podaje ale coś z nieba lub podziemi (wyziewy trujące? Uderzenie meteorytu) . Jest teoria że takie kataklizmy pojawiają się co ok 676. (np zlodowacenie ok roku właśnie 676 n. e które zmusiło do opuszczenia ziem Polski prze plemiona Słowiańskie które powedrowaly do Panoni – Wegry dzusiejsze.

  1. A to ciekawe co piszesz, zainteresowało mnie to

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: