Robert Biedroń przekonuje nas, że niemieckie Ministerstwo Spraw Zagranicznych rozdaje pieniądze i nie oczekuje nic w zamian.

 

Na wstępie zaznaczam aby pokazać stroniącym od polityki ludziom, że w ten sposób walczę: poprzez prawdę, ponieważ bezbożni Polacy zaczynają ufać Panu Biedroniowi.

 

Rok temu na wiosnę mozna było przeczytac w Gazecie Pomorskiej takie oto informacje:

 

“W Słupsku wydarzenia są organizowane przez wiele niemieckich fundacji, z czego jestem bardzo zadowolony – podkreśla prezydent Słupska.

Ponieważ prezydent Słupska od czasu do czasu informuje o tym, że niektóre organizowane przez niego imprezy albo jego wyjazdy do Niemiec są finansowane przez niemieckie fundacje, podczas poniedziałkowej konferencji prasowej zapytaliśmy o wyjaśnienie, jakie stosunki łączą prezydenta Słupska z niemieckimi sponsorami. Zapewnił nas, że Niemcy nie oczekują od niego wdzięczności. Wszystko wyjaśnia fragment filmu z poniedziałkowej konferencji prezydenta Biedronia.

https://gp24.pl/robert-biedron-niemcy-nie-oczekuja-ode-mnie-wdziecznosci-wideo/ar/13078747?fbclid=IwAR3rXLrQ3IPGmlCLqWzU_BnmfyYYfUij4dC3cbOvpjh9tUX9QqAwAjpohdo

 

Oto prawdziwa wiosna na wiosnę 2018.

W świetle powyższych informacji proponuje nazwę dla tej partii

 

Duetche Wiosna

lub

Bundes Wiosna

 

Niemcy europejska stolica Islamy i gejokracji i faszyzmu LGBT, marszu (nie)równości nie oczekuje nic w zamian od p. Biedronia. To ciekawe….

Polaków nastawienie do homoseksualizmu jest jeszcze w większości biblijne, a to oznacza, że ten lucyferiański system ma z nami problem i dlatego p. Biedroń został wystosowany aby wprowadzić Nowy (nie) Porządek, gdyż my Polacy z wartościami biblijnymi w okrojonej co prawda wersji ale jednak, jesteśmy tacy zacofani.

 

Pragnę przy tej okazji przypomnieć, gdyż pamięć ludzka jest zawodna, że popełniłem kiedyś artykuł o sondażowni nazywanej IBRIS, która to daje najwyższe noty Deutche Wiośnie:

 

Wiarygodność sondażowni IBRIS.

 

Gdyby mogli daliby Bundes Wiośnie 55%, czyli tyle ile mają cali telewizory, ale jeszcze społeczeństwo nie jest tak bardzo ogłupione przez telewizory 55 cali.

 

Za Biedroniem stoją także komuniści z UE jak Guy Verhostadt:

 Wspaniale widzieć centrowe, pro-europejskie ruchy będące na fali w Polsce. Polacy chcą europejskiej przyszłości! – napisał na Twitterze

 

Nie wiem czy to widzicie, ale nad Polską jest potężna wojna duchowa. Módlmy się, aby zwyciężyli w tegorocznych wyborach ludzie broniący Praw Bożych, bez względu na to czy są z PIS czy Korwin czy Ruchu Narodowego. Bóg wie, kto ma chęć obrony Jego wartości nawet jeśli ten błądzi.

 

 

Dodaj komentarz

    • Dokładnie. Jeden punkt z jego programu wydał mi się wyjątkowo zabawny: ”wprowadzenie do programu nauczania wiedzy o najnowszych technologiach, zmianach klimatycznych, profilaktyce zdrowotnej, językach programowania, „cyberbezpieczeństwie” oraz rozpoznawaniu tzw. FAKE NEWSÓW”. Ciekawe czy to by oznaczało dokładnie to, co myślę… 😉

  1. W Słupsku się lansował krótko. Pojeździł parę razy rowerem rekreacyjnie. Większość czasu wyjeżdżał na parady LGTB miedzy innymi do Las Vegas w ramach promocji miasta. Dla miasta nie zrobił absolutnie nic. Jedyny jego plus to miłość do zwierząt, a tak poza tym to nic. Jego program wyborczy jest żałosny. Boi się mówić o prawdziwych problemach tego kraju jak np. umowy śmieciowe, rolnictwo, sądownictwo, służba zdrowia. Dla mnie to pajac.

  2. “W Słupsku wydarzenia są organizowane przez wiele niemieckich fundacji, z czego jestem bardzo zadowolony – podkreśla prezydent Słupska”
    .
    Między AD ’39 a ’45 Niemcy organizowali nam jeszcze więcej wydarzeń.
    Nie tylko w Słupsku.