Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Robert Biedroń przekonuje nas, że niemieckie Ministerstwo Spraw Zagranicznych rozdaje pieniądze i nie oczekuje nic w zamian.

 

Na wstępie zaznaczam aby pokazać stroniącym od polityki ludziom, że w ten sposób walczę: poprzez prawdę, ponieważ bezbożni Polacy zaczynają ufać Panu Biedroniowi.

 

Rok temu na wiosnę mozna było przeczytac w Gazecie Pomorskiej takie oto informacje:

 

“W Słupsku wydarzenia są organizowane przez wiele niemieckich fundacji, z czego jestem bardzo zadowolony – podkreśla prezydent Słupska.

Ponieważ prezydent Słupska od czasu do czasu informuje o tym, że niektóre organizowane przez niego imprezy albo jego wyjazdy do Niemiec są finansowane przez niemieckie fundacje, podczas poniedziałkowej konferencji prasowej zapytaliśmy o wyjaśnienie, jakie stosunki łączą prezydenta Słupska z niemieckimi sponsorami. Zapewnił nas, że Niemcy nie oczekują od niego wdzięczności. Wszystko wyjaśnia fragment filmu z poniedziałkowej konferencji prezydenta Biedronia.

https://gp24.pl/robert-biedron-niemcy-nie-oczekuja-ode-mnie-wdziecznosci-wideo/ar/13078747?fbclid=IwAR3rXLrQ3IPGmlCLqWzU_BnmfyYYfUij4dC3cbOvpjh9tUX9QqAwAjpohdo

 

Oto prawdziwa wiosna na wiosnę 2018.

W świetle powyższych informacji proponuje nazwę dla tej partii

 

Duetche Wiosna

lub

Bundes Wiosna

 

Niemcy europejska stolica Islamy i gejokracji i faszyzmu LGBT, marszu (nie)równości nie oczekuje nic w zamian od p. Biedronia. To ciekawe….

Polaków nastawienie do homoseksualizmu jest jeszcze w większości biblijne, a to oznacza, że ten lucyferiański system ma z nami problem i dlatego p. Biedroń został wystosowany aby wprowadzić Nowy (nie) Porządek, gdyż my Polacy z wartościami biblijnymi w okrojonej co prawda wersji ale jednak, jesteśmy tacy zacofani.

 

Pragnę przy tej okazji przypomnieć, gdyż pamięć ludzka jest zawodna, że popełniłem kiedyś artykuł o sondażowni nazywanej IBRIS, która to daje najwyższe noty Deutche Wiośnie:

 

Wiarygodność sondażowni IBRIS.

 

Gdyby mogli daliby Bundes Wiośnie 55%, czyli tyle ile mają cali telewizory, ale jeszcze społeczeństwo nie jest tak bardzo ogłupione przez telewizory 55 cali.

 

Za Biedroniem stoją także komuniści z UE jak Guy Verhostadt:

 Wspaniale widzieć centrowe, pro-europejskie ruchy będące na fali w Polsce. Polacy chcą europejskiej przyszłości! – napisał na Twitterze

 

Nie wiem czy to widzicie, ale nad Polską jest potężna wojna duchowa. Módlmy się, aby zwyciężyli w tegorocznych wyborach ludzie broniący Praw Bożych, bez względu na to czy są z PIS czy Korwin czy Ruchu Narodowego. Bóg wie, kto ma chęć obrony Jego wartości nawet jeśli ten błądzi.

 

 

4 komentarze

Add a Comment
 1. Oby mu się jednak nie udało… :/
  Że chce wyprowadzić religię ze szkół i ogólnie zerwać konkordat okej, ale nie podoba mi się reszta programu tego człowieka…
  Bundes wiosna… Chyba sobie to zapamiętam…

  1. Dokładnie. Jeden punkt z jego programu wydał mi się wyjątkowo zabawny: ”wprowadzenie do programu nauczania wiedzy o najnowszych technologiach, zmianach klimatycznych, profilaktyce zdrowotnej, językach programowania, „cyberbezpieczeństwie” oraz rozpoznawaniu tzw. FAKE NEWSÓW”. Ciekawe czy to by oznaczało dokładnie to, co myślę… 😉

 2. W Słupsku się lansował krótko. Pojeździł parę razy rowerem rekreacyjnie. Większość czasu wyjeżdżał na parady LGTB miedzy innymi do Las Vegas w ramach promocji miasta. Dla miasta nie zrobił absolutnie nic. Jedyny jego plus to miłość do zwierząt, a tak poza tym to nic. Jego program wyborczy jest żałosny. Boi się mówić o prawdziwych problemach tego kraju jak np. umowy śmieciowe, rolnictwo, sądownictwo, służba zdrowia. Dla mnie to pajac.

 3. Roshe von Thun und Srun vor Bor

  “W Słupsku wydarzenia są organizowane przez wiele niemieckich fundacji, z czego jestem bardzo zadowolony – podkreśla prezydent Słupska”
  .
  Między AD ’39 a ’45 Niemcy organizowali nam jeszcze więcej wydarzeń.
  Nie tylko w Słupsku.

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: