Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Biblia w Alabamie przetrwała niszczący pożar domu, doprowadzając strażaka do łez.

 

Człowiek, który mieszka   w Alabamie, powiedział, powiedział  że był to cud i “znak od Boga”, gdy Biblia jego dziadka przetrwała pożar choinki, który zniszczył ich dom.

Scot Byrd, weteran i ojciec czterech, który mieszkał w domu przez 20 lat, stracił wszystko. Ale jedna rzecz pozostała: Biblia.

“Strażak rzeczywiście wyszedł [z domu] ze łzami w oczach i powiedział:” nie uwierzycie w to, musicie przyjść zobaczyć to na własne oczy “,” Byrd powiedział FOX 10. “Ta Biblia nie miał na sobie jednego znaku przypalenia. ”

 

 

http://www.fox4news.com/

 

Pogańskie drzewko spłonęło i to ono spowodowało pożar, ale pokarm Boży jakim jest Biblia i Słowo od Boga zostało zachowane. Niestety nie wszyscy maja taka łaskę poznania tego co jest święte, a co nie jest. Nasza w tym rola, aby uświadamiać ludzi o pogańskim pochodzeniu tych świąt i samej choinki, ponieważ lud Boga ginie gdyż brak mu poznania.

 

 

 

 

Updated: 11 lutego 2019 — 15:46

3 komentarze

Add a Comment
  1. Podobny przypadek do tego 🙂 Chwała Bogu! https://edition.cnn.com/2016/02/22/us/car-in-flames-bible/index.html I chyba też był już opisywany na blogu, chociaż nie pamiętam na pewno.

    1. Wydaje mi się że było to już na blogu… Ale i tak historia warta przypomnienia…

  2. To pewnie znak dla ludzi. Też przypomniało mi się słowo które mówi: “Słowo Pana wypróbowane w ogniu. Siedmiokrotnie oczyszczone”

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: