Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

3 świątynia i ołtarz ofiarny. Żyd: “Mesjasz nadchodzi i nie jest to Jezus. My nie zmienimy naszego nastawienia. Wolimy wrócić do Auschwitz.

Ważny film uświadamiający. . To są już te czasy czy się nam podoba czy nie.

 

Mesjasz nadejdzie wkrótce i nie jest to Jezus. My nigdy nie zmienimy naszego nastawienia. Wolimy wrócić do Auschwitz.

 

Na pytanie “co zrobicie z chrześcijanami”, odparł że nie wie. co zrobi mesjasz…

Sanhedryn, konsekracja ołtarza ofiarnego  III świątyni.

 

 

Inny Żyd powiada “zbudujemy III świątynie i każdemu będzie się powodzić”. Będzie jedność między religiami. Wspaniale, to oznacza, że będziemy w opozycji i ze Pan Jezus jest już blisko.

 

Komentujący młody chrześcijanin powiada: “kiedy finansujemy tę świątynię, to bierzemy udział w  kłamstwie ponieważ świątynią Ducha są nasze ciała”.

 

Słusznie mówi się o modlitwach o Żydów. Wszak biblia mówi, że będą prześladowani. Antychryst ich w końcu oszuka.

 

Co ciekawe ten chyba syjonistyczny Żyd powiedział, że to nie będzie jedna religia ale jakby zjednoczenie za religią ich, to świat będzie musiał dostosować się do biblii”.

Ma być nowy świat bez nienawiści. Tylko miłość i szacunek. Czyli jak ja napisze o ekumenii ewangelików z Rzymem czy Izraelem, to będzie oznaczać że jestem przeciw pokojowi.

Jak komentujący zwaraca uwagę całe to finansowanie przez chrześcijan budowy świątyni związane jest z dominiomizmem oraz kultem Hebrew Roots.

 

Faktycznie to może być obrzydliwością spustoszenia ponieważ ofiara została już raz poniesiona.

 

Żydzi tez twierdzą, że posiadają czerwoną jałówkę. A przecież o czym pisałem czerwona jałówka wskazuje na Jezusa.

 

 

Chwała Bogu za autorów filmu i polskiego tłumacza.

 

 

 

Updated: 11 lutego 2019 — 15:39

13 komentarzy

Add a Comment
 1. Przepraszam bo nie rozumiem niech ktoś mi wytłumaczy, proszę. Jak ten świat bez nienawiści ma się do Biblijnego Ucisku? Przecież jest napisane, że będzie taki, jakiego od początku świata nie było i nie będzie. Oziębnie miłość wielu. Skoro ma być coraz gorzej wg Słowa Bożego i jest, to jak ma być lepiej?

  1. Gorzej ma byc dla wyznawców Jezusa ktorzy nie zaakceptują Bestii i antychrysta. Świat sie bedzie cieszył jak przyjdzie antek. Za to jak wroci Jezus to swiat bedzie drzal z przerażenia, za to my wyprostujemy plecy 🙂

  2. Chodzi o to, że Antychryst przyjdzie w imię fałszywego pokoju i miłości. Już teraz dąży się do “jednej światowej religii” w imię tolerancji i braku podziałów, zwodząc ludzi, że wszystkie wyznania w rzeczywistości rzekomo czczą tego samego Boga… Może i za czasów Antychrysta będzie się dobrze powodzić, ale tylko tym, którzy przyjmą Znak Bestii. Ucisk przeżywać będą ci, którzy nie odwrócą się od Pana i owego znaku nie przyjmą. Hmm, a “oziębnie miłość wielu”… Mnie wydaje się, że chodzi tu o odwrócenie się od prawdziwego, jedynego Boga, zwiedzenie, ostateczne poddanie się wielu osób pod wpływem ciężkich represji… ale może i o coś więcej.

   To tak w wielkim skrócie ode mnie 🙂

   1. “oziębnie miłość wielu”… w sumie to pasuje m.in. do ostatecznego poddania się z powodu ciężkich represji…

 2. Dziękuję w imię Jezusa za ten film.

 3. Teraz u katolikow juz jest ekumenia z niewierzacymi. Doslownie. Dzis sprawdzalem ze strony watykanu co oni tam podpisali z islamem i dokladnie cytuję:
  Podsumowujac pragniemy aby ta deklaracja stanowila zachętę do pojednania i braterstwa miedzy wszystkimi wierzacymi, miedzy wierzacymi a niewierzacymi, oraz wszystkimi ludzmi dobrej woli.
  Ps.
  Znowu admin mial racje o oszukanczym ekumenizmie. Najpierw niby jednosc w Chrystusie, a teraz jednosc w braterstwie niezaleznie od wiary. JEST TO CZYSTA DOKTRYNA MASONERII. Mozna sparwdzic na wikipedii.
  KTO MA OCZY NIECH PATRZY I NIECH UCIEKA OD TAKIEJ EKUMENII.

 4. Jak głosić ewangelię i jak to robić, kiedy najbliższa rodzina ma niezły ubaw, kpiny, drwiny, wyśmiewanie że Boga nie ma (syn, córka, siostra) i że to dla naiwnych lub wierzą tradycji KrK?(Mój mąż,i pozostała rodzina). Mam im udowodnić,że Bóg istnieje odpowiadać w parę sekund lub wcale. Oni mają milion argumentów na sekundę a ja nie wiem co i jak mam mówić,nawet nie chcą słuchać. Mówiłam kiedy mogłam lub zostawiałam sprawę Bogu ale jak mam milczeć? To już trwa parę ładnych lat i jest coraz gorzej.Jak powiedzieć pełną ewangelię w 2 minuty komuś kto z pobłażaniem patrzy ,wyśmiewa lub nawet oczernia Boga o całe zło. Mówią,że takich jak ja to powinni ubezwłasnowolnić, dawać do psychiatryka lub mówią,że “dobrze,że przyjdzie antychryst to rozprawi się z takimi siejącymi zamęt a śmierć , to będzie przecież, to na co czekasz?” Mąż niestety jest bardzo zadowolony jak coś takiego mówi do mnie a popierają Go syn i córka a jak jest okazja to wszyscy.Mam udowodnić ,że Biblia nie jest stekiem bzdur dla naiwnych, wiarę,że akurat ta a nie inna ,Boga ,bo przecież nie ma dowodów albo jest ich pełno ( wierzenia starożytnych ). Jak mówię o grzechu, to wywołuje złość,śmiech i atak na mnie a jak o łasce to wytykana jest wina Boga za śmierć ludzi podczas potopu lub obecnie. Jak mówię,że to nie byli ludzie, tylko giganci, lub tacy co odrzucili Boga, to wszystko wyśmiewają. Nie mam argumentów, brakuje mi słów, już zupełnie nie wiem, jak i co mówić, jak głosić ewangelię?

  1. Współczuję Ci ale poznanie prawdy jest łaską.
   Gdyby to była tylko kwestia argumentów to ok. Ale to są sprawy duchowe.
   Do pewnego momentu jest sens mówić o Bogu. Później pozostaje Tylko modlitwa.
   Dobrze jest mówić o Bogu kiedy dokonuje się jakieś zło i wtedy pokazywać przyczynę.
   Krk uczynił z wiary posmiewisko i ciężko to odbudować.

  2. Uważam, że nie ma sensu na siłę głosić Ewangelii. Przyjmij do wiadomości, że człowiek zgodnie z wolą Boga ma wolną wolę i może odrzucić Boga. Na siłę niestety nic nie udowodnisz, jeśli łaska nie spłynie na te osoby. Możesz się tylko za nich modlić i trwać w wierze. Pamiętaj, szatan zrobi wszystko, abyś odeszła od wiary, a najlepiej, żebyś znienawidziła najbliższych. O to mu chodzi. Będziesz atakowana boś Jezusowa i złe siły to wiedzą i kierują Twoimi bliskimi. Na pocieszenie Ci powiem, że każdy kto ma być Jezusa Chrystusa będzie wypróbowany. Ciesz się łaską, trwaj w wierze, myślę, że długo to nie potrwa, aż się to wszystko spełni, co zostało nam objawione 🙂

  3. Ja również Ci współczuję.
   Czasem też jestem wyśmiewany gdy tylko wspomnę o Bogu. Z rodziną również miałem wiele rozmów pełnych emocji (z ich strony) i duchowego szantażu.
   Nie ma oczywiście niezawodnego i zawsze działającego sposobu na nawrócenie ludzi. Spotkałem się z opinią, że my mamy przedstawiać ludziom Pana Boga i Jezusa Chrystusa, potem zaś (jeśli gleba właściwa) pracę rozpoczyna Duch Święty. Modlitwa o nawrócenie jest natomiast dobra w każdej sytuacji.
   Jeśli miałbym coś podpowiedzieć, to proponuję pokazać rodzinie serię wykładów Kenta Hovinda nt wieku Ziemi, ewolucji itp. Potem grzecznie zapytać, co o tym sądzą. Te wykłady potrafią otworzyć ludziom oczy.
   Będę się modlił o nawrócenie Twojej rodziny i jestem pewien, że wiele osób z tego bloga również.
   Nie poddawaj się i trzymaj się mocno Pana Boga.

 5. Dziękuję za odpowiedzi i modlitwę adminowi, Boro i Jarkowi, wszystkim.Dziękuję bardzo.Jarku, wykładów Hovinda i kogokolwiek nie chcą słuchać. Szkoda mi najbardziej dzieci, proszę o modlitwę za ich nawrócenie i modlitwę za mnie abym umiała głosić pełną ewangelię bez strachu i w pewności.

  1. U mnie to samo. Pochodzę z katokockoej rodziny, od trzech dni tłumaczę mojej babci i mojej mamie, że kult maryjny i świętych jest niebiblijny, że kult obrazów i figur jest niebiblijny. Jak grochem o ścianę. Czuję sie jak na huśtawce bo z jednej strony dziękuję Jezusowi, że proces otwierania mi oczu rozpoczął kilka lat temu. Zawsze pociągały mnie książki i filmy o tematyce postapokaliptycznej i z ciekawości zajżałam do Biblii, którą kupilam kiedyś od katechetki gdy chodzilam jeszcze do szkoły. Stopniowo zaczęłam czytać Biblię częściej i jednocześnie szukać prawdy. Od dłuższego czasu nie modlę sie już do nikogo poza Jezusem, Bogiem i Duchem Świętym. Nie chodzę od dwóch lat do spowiedzi, coraz częściej mam myśli wystąpić z Krk całkiem, ale wyrwanie się z tego środowiska mieszkając na pipidówie jest bardzo trudne. Nie ma tu żadnych zborów biblijnych chrześcijan. Jest ciężko. Wierze, ze mimo tego Jezus nie odwróci się ode mnie.

   1. Chwała Bogu za Ciebie Katarzyno i za twoje Boga poszukiwania.

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: