Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Najwyższy rangą Jezuita – papież Bergoglio- w Panamie głosi orędzie antychrysta.

Dziś przeczytałem na onet.pl:

 

Przytoczył słowa męczennika z Salwadoru, świętego Oskara Romero: – Chrześcijaństwo nie jest zespołem prawd, w które należy wierzyć, prawami, które należy przestrzegać lub zakazami. Postrzegane w ten sposób jest odpychające. Chrześcijaństwo to osoba, która mnie bardzo umiłowała, która pragnie i prosi o moją miłość. Chrześcijaństwo to Chrystus.

Czy ja dobrze zrozumiałem?

Akurat przed takimi ludźmi biblia nas ostrzega:

 

“2 Tesaloniczan 2:3-5 – „Niech was nikt w żaden sposób nie bałamuci, ponieważ on nie nastanie, dopóki wpierw nie nadejdzie odstępstwo i nie zostanie objawiony człowiek bezprawia, syn zagłady. Ten się przeciwstawia oraz wynosi nad każdego, kto jest zwany „bogiem” lub przedmiotem wielbienia; zasiada też w świątyni Boga, publicznie podając się za boga. Czy nie pamiętacie, że wam o tym mawiałem, gdy jeszcze byłem z wami?”

 

Oto papież nakłania ludzi by nie przestrzegali Prawa Bożego jak niektórzy polscy pastorzy. Między innymi Andrzej Cyrikas, uważający podstępnie, że prawo Boże to judaizm.

 

“Kto ma moje przykazania i przestrzega ich, ten Mnie miłuje. A tego, kto Mnie miłuje, umiłuje mój Ojciec i Ja go umiłuję, i objawię mu siebie.:”

Jana 14

 

 

Papież wynosi się ponad Boga, zasiada w świątyni rzekomo Bożej i jest w 100% człowiekiem bezprawia.

Pan Bergoglio również mocno akcentował ekumenizm ostrzegając przed takimi jak my, co jest niezwykłym komplementem:

 

” Wiemy, że ojciec kłamstwa woli lud podzielony i kłótliwy niż lud, który uczy się pracować razem.”

 

Oczywiście że jesteśmy podzieleni, gdyż sam Jezus o tym powiedział:

 

“Nie sądźcie, że przyszedłem pokój przynieść na ziemię. Nie przyszedłem przynieść pokoju, ale miecz. Bo przyszedłem poróżnić syna z jego ojcem, córkę z matką, synową z teściową (Mt 10,34).”

 

Zadajmy sobie pytanie patrząc na tę fotkę:

 

 

Czy apostołowie mieli taką obstawę?

Czy Pan Jezus miał taką ochronę?

Kogo witają Ci ludzie? Pana Jezusa czy papieża? Kto jest ważniejszy?

 

Papież podczas wizyty w  Polsce.

 

 

Wyobrażenie Jezusa na podstawie ewangelii:

 

 

 

 

 

 

Updated: 25 stycznia 2019 — 10:04

9 komentarzy

Add a Comment
 1. W ostatnim filmie mówi o Prawie Bożym pastor Jankowski.
  Analizuje wypowiedzi Cyrikasa, Cerońskiego , Fabiana.

  1. nie oglądałem, ale mi opowiedziano, iż p. J. neguje tychże pastorów, ale mamy dwie opcje:

   1. Gra w dobrego i złego policjanta
   2. p. Jankowski się nawraca.

   Niech każdy interpretuje jak chce.

 2. Ważniejszy jest Jezus, a ten tu to tylko wydmuszka… :/

 3. W sumie dobrze powiedziane. Chrześcijanstwo w którym trzeba przestrzegać Bożych Przykazań, walczyć z grzechem i nieść swój krzyż jest oddychające. Kto by chciał takie coś, lepsza jest bezkompromisowa miłość, tania łaska i błogosławieństwa(najlepiej finansowe)

 4. Włączyłem na moment jedynkę. Na podeście na którym odprawiali nabożeństwo na ŚDM centralnie po środku stał obraz z Królową Niebios i rzekomym małym Jezusem. Naszła mnie też taka myśl, że prawo o mowie nienawiści zostanie wykorzystane przeciw dwóm świadkom w Jerozolimie. Idealnie nadaje się jako pretekst do wszczęcia walki z nimi, bo jak wiadomo wytykanie grzechu i zaświadczanie o prawdzie i Jezusie to nie miłość, to nienawiść. Dodatkowo szczególnie w Izraelu, bo Tel Aviv i Jerozolima to światowe stolice środowisk LGBT. I ostatnie – symbol z ŚDM 2016 w Krakowie czyli egipski krzyż Ankh – chyba taki sam pojawia się w filmiku “I, Pet Goat II” u antychrysta płynącego łódką.

 5. Niebawem do nas dotrze odżywająca z wielką siłą koncepcja tzw. preadamitów.

 6. Aktualny papież został bardzo ciekawie pokazany w serialu “egzorcysta”. Ameryka oczekuje na przybycie papieża. Pierwszy raz w historii taka osoba ma stanąć na amerykańskiej ziemi. Serial pokazuje przygotowania do przyjazdu i zarazem prowadzony jest wątek demonologiczny, poruszana jest kwestia tzw. antychrysta.

  Już w drugim odcinku podano najważniejsze cechy papieża: “ubóstwo, pokora i wyrozumiałość wobec gejów”. Wypisz wymaluj medialny obraz aktualnego Franciszka.

  Co ciekawe serial ma pewne drugie dno. Co jakiś czas widzowi na chwilę pokazywany jest obraz z wielkim napisem “On nadchodzi”. Na tym obrazie jest papież ale pokazywany jest od tyłu i za chwilę w fabule pojawia się wątek demonologiczny.

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: