Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Fałszywa flaga w Gdańsku.

Teatr dla gojów szerzej pokazał użytkownik YT EterTV. Nalezy wiedzieć, że ów eterTV jest new ageowcem, a więc ostrzegam przed jego poglądami religijnymi, co nie zmienia faktów przedstawionych w filmie. EterTV zdetronizował Sanyaje w tropieniu okultyzmu, ale wszyscy oni są wrogami Jezusa na dzień dzisiejszy. Uważam, że to powinienem powiedzieć gdyż fakt, że ktos o czymś wie, o czym nie wie reszta społeczeństwa nie czyni go usprawiedliwionym przed Bogiem. Wiedza nie zbawia.

 

 

Ja 21.01 napisałem o firmie prywatnej Adiutare, obsługującej tę scenę po rzekomej śmierci p. Adamowicza, ale Eter poszedł nieco dalej nagrywając 23 stycznia bardzo wartościowy film być idąc moim tropem, pokazując między innymi kilka ważnych rzeczy o firmie Adiutare.

Novum w tym wszystkim jest fakt, iż prezydent Gdańska przed całym zajściem odbył podróż do USA i zakupił w USA mieszkania dla swych dzieci.

Jednak wątkiem głównym jest umieszczony film z kolei z kanału Ripsonarnews OLE DAMMEGARDa o fałszywych flagach.

 

 

Updated: 28 stycznia 2019 — 08:58

5 komentarzy

Add a Comment
 1. To wszystko z tym “zamachem” w tle wygląda jak dobrze zaaranżowany plan sił zła…

 2. nie ma lepszej rekomendacji prawdy aniżeli blokada ze względu na prawa autorskie TVN 🙂

  1. Dziwny ten wyciek 🙂 Opublikowane nagranie, to tylko 1/4 lub 1/5 z całości (z tego co widać pod koniec filmiku na playerze). Właściciel tego nagrania (z komputera) posiada cały oryginał, na pewno jest tam pokazana reanimacja. Śmierdzi mi to grą operacyjną, ale mogę się mylić.

 3. Witam,

  Panie administratorze mam prośbę, aby zwrócił Pan uwagę na filmiki z profilu YT EterTv przed ich umieszczaniem. Te filmiki są niebezpieczne duchowo. Filmik, który Pan umieścił (na szczęście został już ograniczony do niego dostęp z poziomu stron www) zawiera w początkowych minutach podkład muzyczny z glossami satanistycznymi, inwokacjami w dziwnym języku ale od razu czuć od nich atak demoniczny. Pan EterTV i środowisko z którego się wywodzi (“Jasna Strona Mocy”) jest dziwnego pochodzenia. Uprawiają tam magię, psychomanipulacje, pogaństwo i inne dziwaczne praktyki. Myślę jednak, że w dobrej wierze nie zauważył Pan szarlatanerii w tle filmiku.

  Taka moja propozycja, aby nad filmikami tego rodzaju umieszczać informację aby wyłączać muzykę a czytać same teksty, zachęcać do modlitwy przed słuchaniem/oglądaniem filmików z takich źródeł. Takie treści zawsze pozostawiają skutki duchowe, to jest to samo co muzyka satanistyczna – która jest zawsze modlitwą, dziełem na cześć szatana.

  Co do Pana OLE, to człowiek ze środowiska satanistyczno-okultystycznego. Lokuje się w społeczeństwie swoich ludzi, którzy tłumaczą (wtajemniczają) co jest grane – w ten sposób kontrolując “wychodzących z kłamstwa”. Dziwne, że tylko oni mogą to bezkarnie robić i nikt na nich zamachów nie robi 🙂

  Dwóch satanistów się spotkało, OLE i Lucas Alexander – https://ibb.co/4ZCzYpk

  Jak Pan uważa czemu mają w studiu logo oka, a w nim piramidę, kolejne oko i T w środku.
  Jasne, można powiedzieć że robią sobie wolne żarty 🙂 Nic z tych rzeczy.

  Nie będę do tych satanistów linkował dla celów dowodowych nawet, bo tego chcą aby się nimi zajmować.

  Pozdrawiam.

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: