Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Demony są wśród nas cz. II

Przypominam II część mojego tekstu. Niebawem napisze zupełnie nowy w oparciu o nowa wiedzę. Pragnę także uświadomić czytelników, iż ten i inne stare moje artykuły  były pisane na całkiem innym poziomie poznania aniżeli teraz. Niektórych spraw jestem pewien, a inne zweryfikowałem..

 

_____________

W związku z tym, że pod poprzednią częścią jeden z moich czytelników okazał przerażenie, strach tym o czym pisuje się zarówno u mnie,  to ostrzegam że ta część nie będzie przeznaczona dla osób nazbyt wrażliwych.

Może część z Was może spojrzeć na mnie ze zdziwieniem ale na początku tego roku miałem ni to sen, ni to jawę. Być może było to przejawem oczytania jak w tytule a być może jakieś przeczucie zostało uruchomione sam nie wiem. W pół śnie nad ranem  usłyszałem mocne dobijanie do drzwi domu. Myślałem, że sąsiad prosi o przestawienie auta i nie za bardzo chciało mi się wstawać tym bardziej, że było jeszcze ciemno. Nagle lekko obudziłem się słysząc jak od drzwi w stronę mieszkania pędem biegły jakby jakieś zwierzęta. Po tym się obudziłem. Nie znam świata duchowego i nie wiem jak było naprawdę. Wiem jednak, że tak można sobie wyobrazić pobyt demonów wśród nas ludzi. To był jedyny taki przypadek. W tym dniu prosiłem wyjątkowo Jezusa o ochronę.
Wahałem się czy o tym napisać ale myślę że będzie to dobry wstęp do dalszej części, której znaczną część będą stanowić przeżycia i opisy świata duchowego Howarda Pitmana. Nie wiem na ile mu można wierzyć, ale jego książka stanowi jeden z nielicznych materiałów w tej kwestii.
Howard był rzekomo oprowadzany przez aniołów Boga po świecie duchowym. Czytałem tę książkę z doża krytyki i w zasadzie nie mogę się niczego przyczepić.

 


Demony czają się na swoje ofiary

Howard w zadziwieniu patrzył jak demony chodziły w poszukiwaniu ludzkich ofiar. Uważa on, ze nie było w tym żadnej przypadkowości.

W każdej z tych osób szatan znalazł coś co stało się celem ataku.
Przedstawienie którego był świadkiem przypominało polowanie, chociaż nie takie jak człowiek poluje na zwierzęta. Wszystkie ofiary były bardzo dobrze dobrane i skatalogowane. Każdy z kusicieli otrzymywał zadanie w obszarze słabości ofiar. Śledził ofiarę czekając na najodpowiedniejszy moment, w którym ofiara wykazywała najwyższą podatność a następnie zastawiał pułapkę. Czaił się chwile do momentu, gdy ofiara stawała się słaba i podatna na pokuszenie a następnie skakał na nią.

Mam kolegę, który przyznaje że jest czasem bardzo agresywny w domu i jak wpada w szał to bliscy mu mówią, że aż jego białka stają się jakieś dziwne. Teraz już wiem jak się to dzieje. On sam siebie za to nie lubi, ale to jest silniejsze od niego. Zazwyczaj odbywa się to po wypiciu alkoholu choć nie zawsze. Wygląda na to, że demon wskakuje nagle na niego równie,ż a on przestaje być sobą….

Dodam tu od siebie że od momentu przeczytania tej książki zrozumiałem sens postu. Nie robimy tego dla Boga, ale dla siebie. Jezus chciał nam pokazać poszcząc aby ćwiczyć wolę i nie dać się skusić.

Mt (4, 1-2)
Wtedy Duch wyprowadził Jezusa na pustynię, aby był kuszony przez diabła. A gdy przepościł czterdzieści dni i czterdzieści nocy, odczuł w końcu głód.

 

 

Zaraz też Duch wyprowadził Go na pustynię. Czterdzieści dni przebył na pustyni, kuszony przez szatana. Żył tam wśród zwierząt, aniołowie zaś usługiwali Mu.

Osobiście jestem właśnie w trakcie postu, który rozpocząłem trochę wcześniej niż KRK.
Bibliści najczęściej pokazują, że post Jezusa ma przede wszystkim znaczenie symboliczne. Podobnie może być z liczbą 40. Izrael przebywał 40 lat na pustyni przeżywając czas swojej próby. 40 dni i nocy padał deszcz gdy powstał potop (Rodzaju 4, 12). 40 dni i tyleż nocy przebywał Mojżesz o obłoku z Bogiem zanim dał ludowi 10 przykazań (Wyjścia 24, 18; 34, 28). Co ważne, też w te dni nie jadł i nie pił. A potem znów przez 40 dni i nocy leżał przed Bogiem pokutując za grzech ludu.
Być może 40 dni ma jeszcze jakiś inny sens. Wiem, że wątroba regeneruje się przez około 30 – 40 dni. Ludzie nadmiernie pijący alkohol czy zbyt wiele jedzący, lekomani mogą sobie pomóc.

Ofiara nigdy nie pozostaje sama. Kiedy zadanie zostało wykonane, demon nigdy jej nie opuszczał. Niezależnie gdzie ofiara się udawała towarzyszył jej zawsze niewidzialny towarzysz. W wielu przypadkach była to grupa demonów

Człowiek nie musi się poddawać

Kwestią kluczową jest wola. Dlatego tak usilnie wciska się nam wszelkie środki uśpienia woli. Proszę zwrócić uwagę na wyposażenie sklepów spożywczych. Co stanowi w nich, jakie artykuły znaczną część,  a i często większość zaopatrzenia. Oczywiście alkohol. Od niedawna są „modne” sklepy specjalistyczne które tytułują się np „galeria alkoholi”.
Dochodzą do tego jeszcze papierosy wpływające na układ nerwowy i ostatnio energetyki pobudzające bardziej niż kawa. Znam kilka osób które nie powinny pić kawy ponieważ nie są sobą po wypiciu kawy zwłaszcza tej po turecku.

Prostokątne skrzynki odbierające sygnał antenowy – telewizory. Następny wróg osłabiający naszą wolę. Każdy patrzy w ekran nie wiedząc że jest w tym czasie hipnotyzowany. Umysł przestaje działać jest w stanie tzw alpha. Świetna sprawa dla demonów.
Gry komputerowe. Czy zauważyliście co się dzieje z graczem komputerowym podczas jego nałogu? nie dość że duża część gier ma zawartość stricte demoniczną jak choćby słynne Diabolo, to niestety ale i tu wyłącza się umysł i wola.  Uzależnienie od gier komputerowych jest tym samym co uzależnienie od hazardu.
Obniżanie standardów życia pomaga sięgać zarówno po używki jak i  obniża próg wierności partnera. Dlatego wszystkie rządy są wiernymi pachołkami szatana i okradają nas z owoców naszej pracy. Polska jest bogatym krajem co widać po „inwestowaniu” w misje wojskowe, wpłaty do kasy UE. Polacy to dzielny i szlachetny naród słowiański wychowywany przez wieki w wartościach, które są sprzeczne ze światem obecnym. Nasze kobiety są jednymi z najpiękniejszych na świecie i dlatego tak bardzo chce się je poniżyć wciągając w system wartości szatana.

Człowiek z egoistycznych pobudek pożąda rzeczy którymi jest kuszony przez demony. To nie jest tylko alkohol czy używki. To jest każde lenistwo i szukanie usprawiedliwienia dla niego i wiele innych słabości jak sex, luksus, sława etc.
W wielu miejscach na świecie jest bardzo duże natężenie działalności demonicznej. Autor książki powiada, że był w świecie duchowym na stacji benzynowej gdzie była masa demonów nie wiadomo z jakiego powodu. Jedne przychodziły inne odchodziły. Przypuszcza iż ma to związek z handlem paliwami, że być może w czasach ostatecznych paliwo odegra ważną rolę.
Ponad przeciętną działalność także widział w szpitalu.

Szatan zwrócił cały swój gniew przeciw ziemi. Wierzy, że nadszedł czas realizacji  jego mistrzowskiego planu. Od początku zaplanował, aby przenieść swój tron poprzez niewidzialną ścianę wymiaru z duchowej strony na stronę fizyczną. Od zawsze pragnął, aby człowiek oddawał mu cześć, a jego szczytowym marzeniem jest postawienie tronu w Mieście Syjon Dn12. Biblia nazywa ten okres panowaniem antychrysta.

Według mnie demony na stacjach paliw są ponieważ tam właśnie jest najwięcej używek.

 

 

Z racji upływu 6 lat od pierwszego tekstu jak wspomniałem napiszę całkiem nowy.

 

Zaktualizowane: 8 listopada 2018 - 10:56

12 komentarze

Dodaj komentarz
 1. Krzysztof Żołnierz

  Ubiegałem się o mieszkanie,i dostałem numer 40 na 3 piętrze uwielbiam się modlić,prosiłem o pracę dostałem umowę na czas nieokreślony,dostałem piękną perłę to moja żona,śliczne zdrowe dzieci,ale modlitwa to wielki trud,modląc się często na kolanach zniszczyłem stawy w obydwu kolanach,być może nie tylko modlitwą ale też z powodu pracy,i na to Bóg znalazł sposób by mi pomóc, znalazłem się na kursie w Łodzi,pokazano mi jak potężne siły są w tym mieście ,zacząłem o to miasto walczyć w modlitwie i za ludzi,nagle znalazł się doktor który chce mi zoperować jedno kolano,jeden z lepszych specjalistów normalnie szczęka opada jak to wszystko nasz Ojciec robi,już nie będę mówił jak idą egzaminy bo to coś nie możliwego,jak czegoś nie dałem rady się nauczyc mówię o tym Bogu na ustym losuje łatwe pytanie,kolega przychodzi mówi tylko żebym nie wylosował tego,i losuje właśnie to oczyma mówił czego nie umie,tak dział diabeł na tych którymi łatwo manipuluje.Chwała niech będzie Najwyższemu Bogu Naszemu Ojcu,oraz Jego Synowi Jezusowi Chrystusowi

  1. walka na kolanach procentuje więc 🙂
   Chwała dla Boga za Twe modlitwy,
   bo są dla demonów ostre jak brzytwy 🙂

  2. Jak twoje zdrowie? Bo pamiętam ogłoszenie admina żeby się za ciebie modlić (nie pamiętam już dlaczego ale wiem że było) 🙂
   Trzymaj się i wszystkiego dobrego tobie i Twej rodzinie! 🙂

   1. Krzysztof Żołnierz

    tuAsia moje zdrowie super diabeł chciał mnie już dawno zniszczyć jak immoje zdrowie za modlitwy które wznoszę do Boga,wyratował mnie od zwierzęcia miało tone wagi gdy mnie zaatakowało,od śmierci jak skakałem na spadochronie,nammisji w Afganistanie,od przepukliny kręgosłupa,to także dzięki waszym modlitwom,choć Bóg też mnie sprawdzał czy będę cierpliwy w modlitwach o uleczenie trwało to chyba z 2 miesiące,niekiedy do modlitwy dałem na kolanach lub jak pies tak bolało lecz się nie poddałem,teraz według woli Boga trafiłem do łodzi na kurs jakie tu potężne siły zła działają mówię wam ile zostało mi pokazane,wiem dlaczego zostałem tu śćiągnięty ? walczcie modlitwą wznośćie do Boga swe prośby nie raz lecz do skutku jak dziecko Bóg zobaczy czy to o co prosisz naprawdę ci zależy,

 2. Krzysztof Żołnierz

  Dobrze że te sprawy poruszasz Piotrze niech ci Bóg błogosławi, prowadzi nas ten sam Duch dziś piszesz o wolnej woli,ja powiedziałem o niej wczoraj mojemu koledze z pokoju ?

  1. Krzysiu i Tobie niechaj nasz Ojciec błogosławi w imie Jezusa.

 3. Jaki tytuł ma ta książka Howarda Pitmana? Z chęcią też bym przeczytała. Pozdrawiam 🙂

 4. Pamietam jak na drugim roku stiudiow Bóg zaczął pokazywac mi prawde. Trafilem na tego bloga. Oczy zaczely mi sie otwierac. Moje podejście do życia zmieniło się. Temu złemu nie podobało się to. Pewnej nocy po „przebudzeniu” miałem sen. Stalem przed wejsciem do domu a za rogu wyszla jakas postac. Proponowala, ze da mi cos wspanalego, cos atrakcyjnego, cos niepowtarzalneg. Powiedzialem ze nic nie chce. Gdy wchodzilem do domu ta postac wepchnela mnie do srodka i powiedziala, ze naleze do niej, ze nic mnie nie uratuje. Wtedy stana przede mna Jezus, jakby przezroczysty. Z postaci wystrzelil w moją strone waż. Jezus przyjął cios ktory byl dla mnie. Ciemnosc jaka probowala mną zawladnac byl przerażająca. Jakby ktos wydzieral mi dusze. potem poczulem tylko ból w klatce piersiowej. Obudzilem sie sparalizowany nie moglem nic powiedziec. Czulem tylko ucisk w klatce, ból i duszności. Modlilem sie do Maryi wydawalo mi sie, ze ponad godzinę i nic sie nie zmienilo. Pomyślałem, ze tylko Jezus moze mi pomoc. Sprobowalem. Krzyknąlem Je.. Je.. Jezus! Wszystko momentalnie mnie puscilo. Usłyszałem daleko w mieszkaniu trzasniecie drzwi jakby ktos byl na maksa wkurzony. Poczułem, ze jestem mokry jakbym mial 39° goraczki. Na drugi dzien spytalem kolege, ktory ze mna spal w tym samym pokoju czy cos slyszal. Powiedzial, ze absolutnie nic. Bylem naprawde zdziwiony. Od tamtej pory naprawde wierzę jaka moc ma nasz Pan, Jezus. I ze demony dzialaja jak tylko mogą zeby nas zniszczyc, przestraszyć, zniewazyc i upodlic. Mialem jeszcze kilka atakow nawet ostatnio. Ale Jezus zawsze jest ze mną ? chwala Panu Jezusowi i Bogu Ojcu. Modlmy sie za nas wszystkich. Chwala Jezusowi za wszystko co uczynil w Twoim zyciu Krzysztofie.

  1. Dziekuję Konradzie za świadectwo.
   Ten schemat jest podobny. Zastraszenie, tudziez oferta nie do odrzucenia i słowo Jezus i pozamiatane

  2. Krzysztof Żołnierz

   Ciekawe świadectwo Kondzio

 5. Super. Ja nawrocilam się tym świadectwem i wierze że jest prawdziwe doświadczyłam mocy bożej podczas słuchania św hawada pitmana na YouTube.

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
pl_PLPolish