Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Wyborcy w Kolorado wybrali pierwszego w kraju homoseksualnego gubernatora.

Witamy w Sodomie XXI wieku.

 

Wyborcy w Kolorado wybrali pierwszego w kraju homoseksualnego gubernatora, wybierając Jareda Polisa na poziomie 52 procent w stosunku do republikańskiego pretendenta Walkera Stapletona, który uzyskał 45 procent głosów. Jared Polis, który wychowuje dwoje dzieci ze swoim partnerem, Marlonem Reisem, od 2009 r. służył w Izbie Reprezentantów Stanów Zjednoczonych. Wyjaśnił podczas swojej kampanii, że prawa homoseksualne są ważne dla niego zagadnieniem i obiecał, że  będzie pracował nad uchwaleniem przepisów chroniących homoseksualistów i tych, którzy identyfikują się jako osoby transpłciowe. “Jared pracował nad tym, aby wyeliminować dyskryminujący zakaz w odbywaniu służby wojskowej dla gejów .

 

Oto  “rodzina” nowego gubernatora Colorado:

 

 

Nie wiem kto tu jest żoną, a kto mężem, ale w domyśle, ma to być nowoczesna rodzina. Być może pies jest transseksualistą, ale tego już nie wiem.W razie czego gdyby to zwierzę było płci damskiej nie mówcie suka, tylko to piesowo.

Taki sarkazm przez żal nad upadkiem społeczeństwa amerykańskiego, a niebawem polskiego patrząc po tym, kto wygrał w stolicy.

 

To są już te czasy i co raz bardziej uświadamiam sobie, że jednym z głównych znaków przyjścia Pana Jezusa po za ewangelią w każdym narodzie, będzie, jest sodomia.

 

Każdy tydzień przynosi więcej i więcej przykrych informacji z zakresu wzmocniania władzy środowiska LGBT. Dlaczego? Bo chrześcijanie są letni i nie głosują na mniejsze zło, czyli tzw prawicę. Dlatego władzę odbiera LEWICA wraz ze swoimi kozłami.

 

 

Pan Polis podziękował swojemu partnerowi z podium, który zauważył, że jest teraz  “pierwszym człowiekiem” w Kolorado. Tłum ponownie wiwatował z entuzjazmem, a Reis uśmiechnął się i pomachał w odpowiedzi.

 

W Księdze Przysłów 29: 2 czytamy: “Gdy sprawiedliwi mają władzę, lud się raduje, ale gdy grzesznicy rządzą, ludzie się smucą”.

 

Czy wiecie dlaczego tak bardzo zwalcza się Torę? Bo w niej jest Prawo Boże, a ono mówi, że to jest obrzydliwością:

 

Kpł 18:22.24-25.29
22. Nie będziesz obcował z mężczyzną, tak jak się obcuje z kobietą. To jest obrzydliwość!
24. Tymi wszystkimi rzeczami nie plugawcie się, bo tymi wszystkimi rzeczami plugawiły się narody, które wypędzam przed wami.
25. Także i ziemia stała się nieczysta. Ukarałem ją więc za jej winę, a ziemia wypluła swoich mieszkańców.
29. Bo każdy, kto czyni jedną z tych obrzydliwości, wszyscy, którzy je czynią, będą wyłączeni spośród swojego ludu.”

 

 

 

Gubernator w świetle Prawa Bożego czyni obrzydliwość!

 

 

Dziwnym trafem niby za prawicowego Trumpa to wszystko się dzieje. Istotnie nadchodzą trąby apokalipsy.

Updated: 8 listopada 2018 — 12:06

1 Comment

Add a Comment
  1. Biedne Kolorado…
    Jakby lepszych kandydatów nie było…

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: