Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

ONZ daje Francji 180 dni na zniesienie zakazu noszenia burki.

Kiedy w USA zakazuje się czytania Biblii, we Francji chcą znieść zakaz noszenia burki.

 

 

Istniejący przy ONZ Komitet Praw Człowieka stwierdził we wtorek 23 października, że obowiązujący we Francji zakaz noszenia nikabów stanowi naruszenie prawa do swobodnego manifestowania swoich przekonań religijnych. Nakazał też wypłacenie odszkodowań kobietom, które w 2012 roku zostały skazane za noszenie nikabów.

 

Czy możemy w tej sytuacji mówić o wolności we Francji? Nie. NWO już od dawna jest, ale teraz  czeka nas tylko Wielki Ucisk. Teoria New World Order jest dla ludzi poszukujących spisków, którzy nie chcą poznać Boga. NWO z tygodnia na tydzień postępuje.

We Francji nie wolno także nosić kominiarek, gdyż ten kraj już dawno przestał być takim jakim pokazywano go na takich filmach jak “Żandarm z Saint Tropez” czy “Różowa Pantera”.

Ten kraj jest niebezpieczny dla przeciętnego człowieka, o czym przekonał nas m.in. wczorajszy film polskiego kierowcy tira.

 

Zniesienie zakazu noszenia burki będzie kolejnym symbolicznym pokazem sił Islamu we Francji. Jej komunistyczno-syjonistyczni włodarze w razie czego powiedzą, że to nie oni zakazują, ale ONZ. Czy więc nie warto w tej sytuacji interesować się polityką?

 

 

Updated: 23 października 2018 — 16:54

1 Comment

Add a Comment
  1. O proszę, gdzie już się mieszają…
    Samą politykę warto obserwować, by być czujnym…

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: