Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Wykorzystywanie Hawkinga po jego śmierci do indoktrynowania świata. “Boga nie ma, musimy zaangażować się w poszukiwaniu życia poza Ziemią.”

W “Krótkich odpowiedziach na wielkie pytania”, ostatniej książce opublikowanej przez rzekomego fizyka Stephena Hawkinga, można przeczytać, że Boga nie ma.

 

“Przez wieki, że osoby niepełnosprawne  takie jak ja, żyją pod przekleństwem, które zostało dane przez Boga” powiedział Hawking.

Dodał także “wolę myśleć, że wszystko można wytłumaczyć inaczej, wg praw natury”.

 

Otóż tak działa natura właśnie, że gro ludzkich problemów, chorób wynika właśnie z oddalenia się od Boga co skutkuje otworzeniem furtek dla demonów: patrz przekleństwo Polski wynikające z oddania się Królowej Niebios.

Hawking mówi niczym pastorzy zwalczający Prawo Boże: przekleństwa już nie istnieją, Prawo Boże już nie obowiązuje, to co zrobisz jest nieważne. Czy widzicie ten wspólny język węża?

 

W wydanej pośmiertnie książce Hawking uznał, że istnieje życie w kosmosie i sztuczna inteligencja przechytrzy ludzi.

W ten sposób system szatana autoryzuje nie tylko trans humanizm, ale i ingerencje demonów jako tych obcych inteligentnych. Gdyby byli inteligentni, to byliby przy Bogu. tak więc ci rzekomi obcy nie są niestety inteligentni.

 

Ci ciekawe, Hawking   wielokrotnie odwiedzał Izrael i opierał swoją rewolucyjną teorię na pracach izraelskiego naukowca. Ale również bojkotował Izrael wspierając Palestyńczyków.

 

Prawdopodobnie najbardziej znany naukowiec na świecie, Hawking cieszył się specjalną relacją z nieżyjącym już izraelskim fizykiem Jakobem Bekensteinem, który zmarł w 2015 roku. Bekenstein, który był profesorem zarówno na Uniwersytecie Ben-Guriona, jak i Uniwersytecie Hebrajskim w Jerozolimie, jest uważany za mężczyznę, który nauczył Hawkinga coś na temat czarnych dziur .Hawking był początkowo jednym z krytyków Bekensteina, ale ostatecznie objął “przełomowe” pomysły izraelskiego naukowca, które posłużyły za podstawę jego własnej rewolucyjnej teorii, że czarne dziury wydzielają promieniowanie.

Piękna bajka jak zwykle wywyższonego Izraela.

Hawking jest wiarygodny ale inaczej.

Fotka z Benedyktem może tylko potwierdzić jego “wiarygodność”

 

 

System szatana usilnie chce pokazać, że Boga nie ma,  albo że  jest podły i zły. Często osoby niewierzące twierdzą właśnie w tak bardzo sprzeczny sposób.

Wszystko wina Boga, a szatan ma oczyszczone ręce.

Stąd my chrześcijanie, winniśmy dbać o dobre imię naszego Ojca i ja to czynię.

Za wszelkim złem stoi Szatan (przeciwnik, buntownik, rebeliant, oskarżyciel) – największy bandyta na świecie.

 

Chwała Panu Jezusowi za Jego miłość i dobrowolną śmierć za nasze grzechy.

 

 

 

 

 

Zaktualizowane: 23 października 2018 - 14:32

7 komentarze

Dodaj komentarz
 1. “Chwała Panu Jezusowi za Jego miłość i dobrowolną śmierć za nasze grzechy.”
  Amen

 2. “Złodziej (szatan) przychodzi tylko po to, aby kraść, zabijać i niszczyć. Ja przyszedłem po to, aby /owce/ miały życie i miały je w obfitości.”
  Ewangelia Jana 10:10 BT

 3. Facet również powiedział, że cytuje: “Boga nie ma ale podróże w czasie są możliwe”.
  Więc proponuje, niech zbudują ten wehikuł czasu i następnie sfilmują moment powstania ziemi.

  A co do podróży kosmicznych to stanowią one jedyny sens w teorii ewolucji gdzie koroną ludzkiego istnienia ma być podbój kosmosu i zasiedlanie innych planet. Teoretycznie (podkreślmy teoretycznie) byłoby to możliwe ponieważ od momentu lotu Braci Wright do startu pierwszego wahadłowca minęło zaledwie 80 lat (!).

  Kiedyś rozmawiałem z pewnym genetykiem. Opowiadał o swojej pracy i w pewnym momencie powiedział coś ciekawego. Coś w stylu, że na poziomie molekularnym widać, że te wszystkie komórki, dna, cząsteczki sprawiają wrażenie zaprojektowanych oraz, że nie jest możliwym aby coś takiego doskonale złożonego i perfekcyjnie działającego mogło powstać w wyniku jakiegoś przypadku czy nawet ewolucji. Cały czas powtarzał, że ten mikroświat stanowi nic innego jak tylko odcisk palca jakiegoś projektanta.

  1. Kiedyś rozmawiałem z pewnym genetykiem. Opowiadał o swojej pracy i w pewnym momencie powiedział coś ciekawego. Coś w stylu, że na poziomie molekularnym widać, że te wszystkie komórki, dna, cząsteczki sprawiają wrażenie zaprojektowanych oraz, że nie jest możliwym aby coś takiego doskonale złożonego i perfekcyjnie działającego mogło powstać w wyniku jakiegoś przypadku czy nawet ewolucji. Cały czas powtarzał, że ten mikroświat stanowi nic innego jak tylko odcisk palca jakiegoś projektanta.

   Bardzo interesujące…

   1. Właśnie, ciekawie to ów genetyk wyraził…

  2. Dlatego właśnie, że coraz bardziej widać projekt i coraz wiecej osob nad tym sie zastanawia podważając teorię cudu w shakerze, to niedlugo objawi się rasa obcych, którzy nas rzekomo zaprojektowali. Juz coraaz wiecej tekstów w gazetach i filmow na Discovery czy National geografic przyzwyczaja ludzi do tego. Nałukofcy podkreślają, że wyglada to jak zaprojektowane, wiec musi byc projektant ale to napewno ni Bóg tylko jakiś ufok. Ludzie klaszczą, bo zaczyna im sie układać w całość to, co zaczeli zauważać i szatan ma spokój na nastepne lata, zanim ktos zada pytanie…a kto zaprojektował tych projektantów? Ale, że kosmos jest nieskończony to można to ciągnąć aż do skonczenia świata.

 4. Trochę racji ma, że wszystko działa według praw natury. Sama natura też przecież uległa zmianie wskutek grzechu ludzkiego. Sprawiedliwości na świecie nie ma – banał, ale ostatecznie wszystko dzieje się według woli Bożej. Można być dobrym człowiekiem, być blisko Boga i przytrafiają się choroby lub inne cierpienia (Hiob). Można być daleko i mieć “szczęśliwe” życie i dostatnie w zdrowiu ale być ubogim, bo nie znać Boga.
  Sądzę, że Hawking jest z tych, którzy doświadczyli niesprawiedliwości i przeklinają Boga lub Go odrzucają. Szkoda.

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
pl_PLPolish