Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Spory ruch w kierunku ustawy o dowolności szczepień. PSL, PO i Nowoczesna przeciwne projektowi. Pamiętajmy o tym przy wyborach.

Partie proniemieckie, eksterminujące Polaków na rozmaite sposoby będą głosowały przeciw wnioskowi o skierowanie do dalszych prac w komisjach obywatelskiego projektu likwidującego obowiązek szczepień, co nie oznacza, że PIS nie będzie przeszkadzał w sposób ukryty.

Póki co oficjalnie zarówno PIS jak i Kukiz 15 chcą aby taki wniosek rozpatrzono. PO i PSL i wszelkie ich mutacje są przeciw już na etapie samego rozpatrzenia wniosku.

 

“Marek Ruciński (Nowoczesna) przypomniał, że jest lekarzem i chce ocenić ten projekt z perspektywy swojego 40-letniego doświadczenia. Przytoczył stanowisko Naczelnej Rady Lekarskiej, która oceniła projekt jako “groźny dla bezpieczeństwa zdrowotnego”.”

onet.pl

 

Wystarczy połączyć wyrazy nowoczesna plus lekarz i mamy kompletny obraz intencji człowieka. Jeśli jest jakieś lobby lekarskie, to na pewno przy systemie wywodzącym się jeszcze z czasów komuny, a ono jest skupione wokół SLD, PO i przybudówki PO czyli Nowoczesnej.

 

Z kolei Krystian Jarubas (PSL-UED, z partii stanowiącej symbol nepotyzmu ocenił, że projekt zakłada “otwarcie niebezpiecznej furtki zniesienia obowiązku sczepień. Ocenił, że “szczepienia to największe odkrycie medycyny i najskuteczniejsze narzędzie do walki z chorobami zakaźnymi”. – Jesteśmy kategorycznie przeciwni zniesieniu obowiązkowych szczepień i wprowadzeniu dowolności w tym zakresie – podkreślił.

 

Hitlerowcy również przeprowadzali eksperymenty medyczne dla dobra ludzkości. Gdybyśmy spojrzeli na jakikolwiek reżim, to każdy kierował się zasadami dobra. Zło nie da się w świecie prawdy sprzedać w złym opakowaniu. To jest jak z kościołem Rzymu, czy chipsami. ładne opakowanie a w środku śmierć.

 

Tutaj kłania się zasad wolności, którą jakby nie było głosi Korwin Mikke. Jeśli nie chcesz zapinać pasów bezpieczeństwa, to powinieneś mieć takie prawo.

Niestety, ale państwo ingeruje w rodzinę i naszą wolę w kierunku komunistycznych Chin. Nie jest to dobra ewolucja.

PO, SLD są właśnie takimi orędownikami na Polskę komunizmu, bez oficjalnych deklaracji. Oni mają to w swych programach i bystry człowiek musi się domyślić dopiero, iż ich programy są prokomunistyczne i anywolnościowe. To są partie zamordyzm. Te partie są wrogie chrześcijaństwu i żaden pastor Wam tego nie powie, gdyż pastorzy w znacznej części to syjoniści proizraelscy.

 

Bądźmy aktywni na forach, na fejsie w kwestii tych szczepień. Teraz są wybory i można dużo ugrać, a przecież znaczna część z nas ma sanepid na karku.

Piszmy o SLDowsko-POwskich faszystowskich eksperymentach medycznych na Polakach. Konstytucja gwarantuje nam co do tego wolność.

 

Art. 68.

  1. Każdy ma prawo do ochrony zdrowia.

 

Tak więc w naszym interesie jest chronić nasze zdrowie, przed obowiązkiem szczepień mającym swoje źródło z czasów realnego socjalizmu zwanego potocznie komunizmem.

Każdy przymus medyczny jest złamaniem konstytucji art 68. Należy też zważyć na fakt, iż przed każdym zabiegiem, operacją pacjent podpisuje zgodę na zabieg. Nie wiem dlaczego miałoby być inaczej w sytuacji szczepień młodych organizmów?

Politycy PO, SLD i Nowoczesnej są wrogami Polaków i realizują plan eksterminacji naszego narodu na rozkaz narodu wybranego przez szatana.

 

 

Updated: 4 października 2018 — 09:02

2 komentarze

Add a Comment
  1. Dziękuję za zwrócenie uwagi na to, warto o tym pamiętać!

  2. Hmm, ja jednak jestem zwolennikiem szczepień. Uważam za mocno krzywdzące wrzucanie mnie do jednego wora z synagogą szatana.
    Pozdrawiam

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: