Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Skąd bierze się potęga Państwa Żydowskiego?

Bardzo ciekawa analiza apokalipsy Krzysztofa Króla.

Różnimy się co prawda w rozumieniu nierządnicy (ja – KRK, on – Jerozolima), ale całość jest bardzo interesująca.

 

Bardzo dziwnym jest, że taka potęga polityczno-finansowa jak syjonizm była przeoczana przez pastorów. Nawet AD7 nie widzą problemu z syjonizmem.

 

Updated: 3 października 2018 — 18:05

6 komentarzy

Add a Comment
 1. Ile tu wiadomości…w istocie, interesująca analiza…

 2. Mysle ze Narod uprzednio wybrany nie bedzie w calosci usuniety,kraj piekny Izrael tez nie ,nawet jak beda zawieruchy wojenno ,ekonomiczne czy inne bo choc moze duza czesc Zydow ma swoje grzechy ,reszta jak mowi Pismo bedzie zbawiona.A moze tez byc tak ze jak z Sodoma ,czy jesli bedzie tam 10sprawiedliwych czy Panie zniszczysz to miasto ,kraj? Druga sprawa autor filmu mowi ze swiat w podziwie pojdzie za bestia a przeciez swiat delikatnie mowiac nie przepada za Izraelem ,Żydami to gdzie to swiatowe poparcie? Oby sie nie okazalo ze ci co mysla ze walczac z Izraelem czynia dobrze bo moze byc tak ze nie wiedzac o tym walcza z Bogiem .

  1. Czy świat nienawidzi Zydów? Po pierwsze myśle, że garstka jest takich. W swoim otoczeniu prywatnym nie znam ani jednej osoby nienawidzącej tej nacji.
   Po drugie, jeśli przyjdzie wybawca od problemów ekonomicznych, to nikt nie będzie patrzył mu w metrykę..
   Wystarczy popatrzeć na popularność Trumpa w Polsce. Ludzie go bardzo lubią a jest ultrasyjonistą. Przyjechał do Polski powiedział niczym do 15 latki pare miłych słów, dokonał biznesu korzystnego dla USA i poleciał, a owa 15latka do tej pory jest szczęśliwa że jej ego jest połechtane.

 3. weźmy choćby kwestię ataku Ameryki na Irak. Dlaczego w ogóle Ameryka zaatakowała Irak. Na logikę było to bez sensu ponieważ Husejn był sprzymierzeńcem Waszyngtonu.

  To od Ameryki Husejn dostał broń chemiczną na potrzeby wojny z Iranem i użył jej czego rezultatem było zagazowanie tysięcy Kurdów.

  Izrael oszukał Amerykę w kwestii produkcji borni chemicznej. Owszem mieli ją ponieważ sami amerykanie im ją dali ale to Izrael wszystkich oszukał, że rzekomo Husejn sam zaczął produkować broń.

  To była jedna z przyczyn tej wojny. Izrael oszukał Amerykę a Ameryka oszukała resztę świata (gównie należy wspomnieć Europę Zachodnią). Od tamtej pory Izrael zaczął na ostro realizować swoje plany w stosunku do Bliskiego Wschodu. Teraz mamy Syrię a końcowym etapem jest Iran.

  To nikt inny jak tylko John Kerry w swoich publikacjach jasno i wyraźnie powiedział, że to Izrael oszukał Amerykę. Ciekaw jestem czy facet ponownie da się nabrać w kwestii Iranu bo z tego co można dowiedzieć się to na razie lawiruje na linii Izrael-Stany a Iran.

  1. Atak na Irak i inne kraje bliskiego wschodu takie jak Libia to był atak na złoża ropy. Aktualnie to się nawet z tym nie kryją różni generałowie. Było to zaplanowane przed atakami na wieże WTC. Wieże były tylko pretekstem dla opinii publicznej. Ewidentnie zostały one wyburzone. Liczyłem, że Trampisko coś ujawni, ale widzę, że on z tej samej bajki: zbieramy haki na wszystkich, a ujawniamy w momentach dla nas dogodnych. Coś jak u nas podsłuchy w Sowie lub “odnajdujące” się kartoteki agentów SB 🙂

 4. jeszcze mała ciekawostka. Washington Times z 10.09.2001 roku. Proszę zwrócić baczną uwagę na datę.

  link do strony: https://www.washingtontimes.com/news/2001/sep/10/20010910-025319-6906r/

  mogą być problemy z wejściem z Polski więc link do zrzutu ekranu: https://zapodaj.net/831db66cca3dd.jpg.html

  w telegraficznym skrócie:

  1* Elitarne Centrum Badawcze US Army opracowało plan egzekwowania ważnego izraelsko-palestyńckiego porozumienia pokojowego które wymagałoby stacjonowania w całym Izraelu oraz nowo utworzonego państwa Palestyny ok. 20 tyś dobrze wyszkolonych żołnierzy;
  2* Administracja Busha nie jest przychylna temu projektowi;
  3* Dalej opisane jest działanie Szkoły Zaawansowanych Studiów Wojskowych, która m.in. przyczyniła się do opracowania planu ataku na Irak w 1991 dzięki czemu wojska Irackie zostały pokonane blisko w 100 godzin;
  4* Oficerowie SAMS przeprowadzili ćwiczenia jak miałoby wyglądać takie egzekwowanie pokoju w przypadku realizacji planu dwóch państw;

  Oto wnioski:
  1* żołnierze Izraela zostali określenia mianem 500 funtowych goryli, dobrze uzbrojeni i wyszkoleni. Operujący na terenie Gazy gdzie prawo praktycznie nie funkcjonuje;
  2* żołnierze Mossadu zostali określeni jako bezwzględni, przebiegli w ataku na amerykańskich żołnierzy tak aby wyglądało to na robotę Palestyńczyków/Arabów.
  3* Palestyńczyków określają mianem “młodych armat”, skłonnych do przemocy ale pozostających pod kontrolą;
  4* Raport wspomina również o konieczności poinformowania Syrii, Egiptu i Jordanii o możliwych atakach (w domyślę ze strony Izraela);

  Proszę zwrócić uwagę. Na dzień przed 11 września pojawia się raport mówiący, że Izrael bez mrugnięcia okiem jest w stanie zaatakować nawet swojego sojusznika Amerykę.

  Pamiętajmy, że już raz to zrobił m.in. w 1967 gdy zaatakował statek Liberty. Całe wydarzenie miało miejsce podczas tzw. zimnej wojny. Izrael tłumaczył się, że nie wiedział, że to był amerykański statek.
  Jednak późniejsze dochodzenie z 2003 roku potwierdziło, że statek obserwowany był z powietrza przez… 8 godzin. Nieoznakowane samoloty zrzuciły napal i jednocześnie blokowane były kanały łączności. Wg. komisji celem ataku było obwinienie Nassera (Egipt) o przeprowadzenie zamachu.

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: