Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Angielska szkoła uczy sześciolatków pisania gejowskiego listu miłosnego.

To jest to, co nazywam czasami postępowym satanizmem. krok po kroku do przodu by wstawiać dewiacje, czyli na nasze odejście od Prawa Bożego. Stąd owo Prawo Boże jest przypisywane przez zwodzących pastorów judaizmowi. Szanujesz dekalog – jesteś judaistą mawiają. Tacy pastorzy to sataniści z krwi i kości. Agenci Watykanu – lewica pobożna.

Szkoła brytyjska uczy 6latków, aby napisali gejowski list miłosny do przynależności do małżeństwa tej samej płci. 

Czy widzimy dlaczego szkoły podstawowe są obowiązkowe? Jak nie jak tak jak to mawiał pewien klasyk. Oczywiście pod płaszczykiem walki z analfabetyzmem.

 

W zeszłym miesiącu Radio BBC w Manchesterze opublikowało krótki film o lekcji, której uczono dzieci w szkole podstawowej Bewsey Lodge w Warrington w Anglii.

Wideo  pokazuje nauczycieli, Sarah Hopson, instruowała jej klasę  udawać fikcyjny  bajkowy charakter  o imieniu  „Książę Henryk” i napisać list miłosny do sługi księcia „Thomasa”, mówiąc, że  o byłby to „genialny pomysł “żeby się pobrali.

Według BBC, szkoła uczy dzieci od najmłodszych lat o związkach LGBT. Film pokazuje studentów uczących się o małżeństwach osób tej samej płci poprzez pisanie listów miłosnych.

“Wyjdą na ten świat i odnajdą tę różnorodność wokół siebie, a odkryją to także w młodym wieku” – powiedziaał Hopson BBC. “A im więcej mogą zaakceptować w tym wieku, nie będziecie się z tym dalej borykać, ponieważ dzieci będą akceptować teraz i będą akceptować różnorodność wokół siebie.”

 

Szkoła podstawowa, która ma około 345 uczniów, szczyci się tym, że zawiera naukę LGBT .

Według BBC szkoła ma neutralną pod względem płci politykę, w której uczniowie mogą wybrać strój, który chcą nosić, aby nie urazić uczniów, którzy mogą zmagać się z dysforią płciową i identyfikować się jako członkowie płci przeciwnej.

Ponadto w szkole uczestniczą wszystkie grupy wiekowe w lekcjach dotyczących włączenia LGBT.

W lecie Bewsey Lodge stała się pierwszą szkołą w regionie, która wygrała  nagrodę “Best Practice Gold Award” dla osób LGBT “Educate and Celebrate”, przyznawaną szkołom, które walczą z “homofobicznym, biphobicznym i transfobicznym nękaniem”…..

 

Szkoła prowadzi program “Osobisty, Społeczny i Edukacji Zdrowotnej”, który jest nauczany od wieku przedszkolnego do klasy 6. W ramach programu uczniowie uczą się o “zdrowiu i dobrym samopoczuciu”, “relacjach” i “życiu w szerszym świecie”. . “

 

 

W ramach programu uczniowie otrzymują “możliwość poznania różnic między płcią, tożsamością płciową i orientacją seksualną a terminami związanymi z płcią, tożsamością płciową i orientacją seksualną”.

Zgodnie z przewodnikiem PSHE  opracowanym przez szkołę w 2014 r. Uczniowie muszą mieć możliwość “zakwestionowania własnych podstawowych wartości i tego, jak ich wartości wpływają na ich wybory”.

Po otrzymaniu negatywnego oddźwięku na Facebooku od widzów BBC, którzy uważali, że nauczanie małego dziecka LGBT ma na celu atak na ich niewinność, odpowiedziała dyrektor Emma Wright.

“Interesujące jest to, ile osób uprawiało seksualizację treści naszego programu nauczania” – napisał Wright w komentarzu na Facebooku do filmu BBC. “To, co staramy się osiągnąć, to kultura akceptacji i szacunku – po prostu żyjcie i pozwólcie żyć. Uczymy o miłości, a miłość jest we wszystkich kształtach i rozmiarach. Staramy się osiągnąć to, aby dzieci nas opuściły, uzbrojone z wystarczającą ilością informacji do podejmowania świadomych wyborów, dzieci, które mogą spojrzeć na życie / sytuację innej osoby i powiedzieć: “To różni się od mojego życia lub sposobu, w jaki się czuję lub myślę, ale to jest w porządku”.

 

Tutaj ukazana jest szatańskość rodziny królewskiej i polityków UK. Oni nie mają nic wspólnego z Jezusem. Toi są wrogowie Jezusa.

 

“Uczymy także o rasizmie, ekstremizmie i religii, a ta sama filozofia przenika przez to wszystko” – dodał Wright. “Chciałbym rzucić wyzwanie każdemu, kto wątpi w moc tego, co próbujemy zrobić wokół lgbt +, aby przyjść i porozmawiać z kilkoma naszymi małymi ludźmi.”

W 2017 r. Brytyjski związek nauczycieli narodowych wezwał  do nauczenia dzieci o homoseksualizmie i transpłciowości już w przedszkolu….

 

Ozeasz napisał słowami Bog: “lud mój ginie, bo brak mu poznania”

 

Tutaj można rzec “lud mój ginie, bo nie ma Bożych kierowników, nie ma pasterzy Boga”

W UK głównie są pasterze Baala.

 

 

 

W Stanach Zjednoczonych niektóre szkoły spotkały się ze sprzeciwem za zaangażowanie w rzecznictwo LGBT.

Okręg szkolny w Pensylwanii otrzymał słowa krytyki  od rodziców i aktywistów po tym, jak uczniowie z Emmaus High School musieli obejrzeć cztery filmy podczas LGBT “Unity Week” w kwietniu.

 

 

Filmy zostały uwzględnione w działaniach zorganizowanych na “Unity Week” i ogólnopolski “Day of Silence”, sponsorowanych przez krajową grupę lobbingową LGBT GLSEN. Cztery filmy, które zostały pokazane w liceum, były sponsorowane przez szkolny klub Gay Straight Alliance.

 

W hrabstwie Fairfax w Wirginii rodzice wypowiadali się  przeciwko zmianom wprowadzonym do programu edukacji seksualnej, który nie tylko usunął z programu nauczania słowo “płeć biologiczna”, ale również zastąpił je słowem “płeć przypisana przy urodzeniu”. Rodzice skarżyli się również, że nowy program nauczania nie informuje uczniów o niebezpieczeństwach i szkodliwych skutkach operacji przejścia płciowego i terapii. Rodzice i aktywiści oskarżyli także program nauczania o zachęcanie do niebezpiecznych praktyk seksualnych, ucząc studentów o profilaktyce premedykacyjnej zapobiegającej AIDS.

Podobnie, wiele hałasu wzbudził  w kalifornijskim systemie szkolnym po tym, jak zaczął narażać uczniów szkół podstawowych na książki, które nauczały o transpłciowości. Po tym, jak system w zeszłym roku orzekł, że rodzice nie mogą wybierać swoich dzieci z lekcji, dziesiątki rodziców zareagowały, wyciągając dzieci z systemu szkolnego.

 

Kiedy opisuje tego typu newsy, to mam poczucie że jestem w protestantyzmie sam. Nauczyciele zamknięci w zborach, nie widzą zła wokół, nie walczą, nie sprzeciwiają się żadnemu złu w Polsce poza kilkoma pastorami jak choćby pastor z Gdańska Bartosiak.

 

Można by zaśpiewać “gdzie ci chłopcy z tamtych lat”…i ten song dedykuje leniwym i nie wrażliwym na zło pozazborowe pastorom:”

 

 

Gdzie są żołnierze Chrystusa? dzielne chwaty….czas zatarł ślad.

 

 

 

Zaktualizowane: 4 października 2018 - 09:36

5 komentarze

Dodaj komentarz
 1. Piotrze, nawet jak bardzo będziemy się denerwowali na zmieniający, otaczający nas świat to Pismo musi się wypełnić. Będzie jak w Sodomie. Taki Bóg ma plan, aby wyłowić jednostki jak Lot. I do takiego świata zmierzamy. Na szczęście Jezus to przerwie 🙂
  Łukasz 17.28 “Podobnie jak działo się za czasów Lota: jedli i pili, kupowali i sprzedawali, sadzili i budowali, 29 lecz w dniu, kiedy Lot wyszedł z Sodomy, spadł z nieba deszcz ognia i siarki4 i wygubił wszystkich; 30 tak samo będzie w dniu, kiedy Syn Człowieczy się objawi.”
  ps. zachowajmy zdrową naukę do końca 🙂

 2. może mam głupie pytanie, ale co myślisz o logo skody?

  Wiem nie jest to istotne ale jak napisałeś o tych BMW to mi się jakoś skojarzyło.
  Nasz kochany Bóg nas ostatnio zaskoczył i pobłogosławił nam. Dostaliśmy/kupiliśmy samochód, którego się nie spodziewaliśmy. To nasz pierwszy w życiu samochód. Dziękuję Ci Boże wszechmogący za taki zwykły przedmiot jak samochód i jestem bardzo wdzięczna, że nas doprowadziłeś bezpiecznie do domu, bo ty był cud jaką mieliśmy drogę a pierwszy raz jechałam ponad 160 km. w deszczu i z zamazanymi szybami w nocy. W ogóle to była moja pierwsza jazda. Dziękuję Ci w imieniu Jezus Chrystus!!!!!!!!!!!!

  1. Chwała Bogu za Twoja pokorę Dina :-).

   Rozumiem, że z ciekawości pytasz, gdyż w korzystaniu z aut o takich symbolach nie ma nic złego. To okultyści wykorzystują ziemie Boga do swych celów, więc nie widze powodów do jazdy autem z dwuznacznym logo..

   Na upartego przekręcamy znak i mamy trzy szóstki, ale to że oni coś kryją niech nie przestrasza kogokolwiek.
   Oni sa przegrani a nam auto ma służyc do pracy, zarobku, przewożenia dzieci itd

   1. No tak masz rację, nie przejmuję się tymi markami, może lepiej nie zajmować się takimi głupotami 🙂 Bóg posługuje się przecież tymi wszystkimi rzeczami na swoją korzyść.
    Ja jeszcze nie wiem c=do czego będzie nam z mężem służył ten samochód ale chciałabym by to było na chwałę bożą i zgodnie z Jego wolą.

 3. Straszne, do tego strata czasu… pokazywać ludziom piękno natury- tak, ale gejowski list? serio? i do tego pisany przez dzieci (!)…makabra…

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
pl_PLPolish