Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Mateusz Morawiecki i Sowa, czyli człowiek, który zawierzył Polskę Matce Boskiej gwiazdą afery taśmowej. Wątek Illuminati.

Zbliżają się wybory, a więc jeden gang zwalcza drugi gang, co jest przykładem działania służb.

Wszyscy znamy Morawieckiego z jego religijności i ogłady. Chciałbym napisać, że w taśmach jest inaczej, ale jak może inaczej działać duch królowej Niebios jeśli nie w ten sposób:

 

 

Jagiełło: Nie, ale ten Alfa Bank no to jest kojarzony ze służbami rosyjskimi na wprost.

Morawiecki: (…) ku***, proszę cię, każdy bank dotyczący służb eee… absolutnie (…)

To nie jedyne Ku…. premiera.

Jednak co to może oburzać Polaków będących w niewoli ducha Watykanu… Taki standard.

Morawiecki o OFE

 

Morawiecki: Jakieś wiesz, OFE, nie? To zapytaj tam Johna, co oni o OFE myślą, to za chwilę zrobią nam, jakieś tam wiesz, ruchu na akcjach takie, srakie. OFE pierd**** nam w dół, wiesz, wyceny. Donald się nie zauważy, jak będzie, wiesz, miał bardzo poważny problem, nie. I tak jeździsz po tym świecie, tak się zastanawiasz, wiesz, gdzie jest ta różnica, poza tym, że oczywiście trzysta lat temu daliśmy dupy i zamiast mieć porządnie Oświecenie [?] (…) to się bawiliśmy w jakieś tam liberum veto, demokracje szlacheckie i tak dalej.

Uczniowie szkół dobrze wiedzą, że oświecenie nadało ateizmowi rangę postawy światopoglądowej. Ateizm był przejawem racjonalnego myślenia, odrzucającego istnienie osobowego Boga. To, czego nie wiedzą uczniowie, to fakt, iz Iluminaci (oświeceni) bawarscy – tajne stowarzyszenie założone 1 maja 1776 roku przez Adama Weishaupta w Ingolstadt, oficjalnie za cel stawiało sobie szerzenie oświaty i propagowanie idei oświeceniowych.

Idziemy dalej.

“Mam absolutnie pozytywne zdanie o Merkelowej, Sarkozym czy jak się ten nowy nazywa… Hollande i tak dalej. Że oni w takim świecie, jak dzisiaj są, gdzie przez pięćdziesiąt lat ludziom się wydawało, że zawsze będzie lepiej, emerytury będą dość wysokie, żyć będziemy coraz dłużej, służba zdrowia będzie za darmo ku*** i edukacja za darmo, oni tą krzywą, która wiesz tak szła co do oczekiwań, oni muszą ją odkręcić, nie. I takie rzeczy się dzieją. […] To co robi Merkelowa… Ona działa na najważniejszych rzeczach społeczeństwa czyli oczekiwaniach. Management of expectations. Jak ludzie ci zapier*** za miskę ryżu, jak było w czasach po drugiej wojnie światowej i w trakcie, to wtedy gospodarka cała się odbudowała.”

Morawiecki popiera Merkel, polityka, który posłusznie realizuje politykę Watykanu i sprowadza uchodźców, polityczkę, która napadła ekonomicznie na Polskę, a większość mediów w Polsce jest niemiecka.

“(…) My nie wiemy, ale być może zakończy się to dobrze, jeżeli my ludzie, we the people, prawda, a już zwłaszcza we the people w Niemczech czy w Hiszpanii, we Francji, musimy obniżyć nasze oczekiwania. Bo jak obniżymy, to w ślad za tym wszystko pójdzie dobrze, się da zreperować. Będziemy zapier*** i rowy, ku*** kopać, a drudzy będą zakopywać, będziemy zadowoleni. Będziemy (…) wtedy my jako ludzie mniejsze firmy mieć emerytury. Mniejsze oczekiwania.”

ZUS jest fikcją i oni o tym złodziejstwie dobrze wiedzą i nie mają żadnych skrupułów. Wszystko jedno czy to będzie PIS czy sld, czy PO. Grunt to utrzymać złodziejski system.

Morawiecki i wojna:

 

Morawiecki: Nie chcemy tej wojny, więc to, co robi Merkel, jak się nazywa… Obama, prawda i tak dalej, fantastyczna robota.

Chwilę później Matuszewska dodaje, że „przyzwyczaić się do lepszej sytuacji jest daleko łatwiej niż do gorszej”, na co Morawiecki odpowiada: „Najlepszym sposobem zawsze była wojna. Wojna zmienia perspektywę w pięć minut”.”

Czy widzicie w tym przyszłość? Jak w sytuacji zażegnania kryzysu ekonomicznego lub zamieszek premier lekka ręką wprowadzi stan wojenny? Oni nie mają żadnych skrupułów.

 

Poniżej premierowi włącza się jakieś współczucie:

 

“. Ciekawe doświadczenie, ale tak samo bardzo smutne. Ku*** siedzą ci bogaci Amerykanie, Żydzi, Niemcy, Angole, Szwajcarzy, nie? Siedzą w swoich głębokich, wiesz, fotelach. Mają nakumulowane tego oczywiście kapitału tyle, że możesz ich tam w dupę pocałować. Jeszcze się prosisz oczywiście o ten kapitał, nie? Oni oczywiście w tej swojej chciwości… Ja cały czas tak patrzę na ten świat z punktu widzenia geo i historycznego trochę. I mi się wydaje, że popełniają błąd […] Jakby nie dokonuję pewne redystrybucji tego.”

 

Z wypowiedzi tej wynika, że premier jest tak zaślepiony tym uczestnictwem we władzy, że nie widzi na prawdę celów globalistów z pod znaku pentagrama. No chyba że kryje się przed Matuszewską jak większość masonów.

 

Link do rozmowy:

 

https://wiadomosci.onet.pl/tylko-w-onecie/afera-tasmowa-to-mowil-mateusz-morawiecki-na-tasmie-od-sowy-i-przyjaciol/gcc4sl6

 

Niestety, ale juz nigdy nie będziemy mieć takich polityków jak przed II wojną światową. Premier w tej rozmowie jasno daje znać, żeby Polacy nie liczyli na ZUS. Ich pieniądze po prostu są im zabierane w comiesięcznym haraczu i nigdy ich nie zobaczą.

Socjalizm jest potwornym oszustwem i system przeciwnym Prawu Bożemu, które zakazuje pożyczania, a tutaj aby kupić elektorat Polska jest zadłużana na miliony dolarów. Zresztą tak robiły i poprzednie partie. Niestety ale Polacy nie rozumieją tego i wybory nam pokażą, że jak zwykle u władzy pozostały partie okradające. Na prawdę to nie ma znaczenia kto jest przy władzy: PO, PIS czy sld… Nie ma znaczenia co do ekonomii, ale ma w kwestiach wartości. Premier jest przeciw imigrantom mówiąc, że będzie do nich strzelał.

 

Morawiecki: […] W Nigerii jest więcej osób poniżej siedemnastego roku życia niż w całej Europie. Całej łącznie z Rosją.

Matuszewska: Kiedyś przypłyną.

Morawiecki: No ku***. Wiesz, kiedyś przypłyną, kiedyś coś zrobią. […] Te iphony pokażą im: tu żyje się tak a tu tak. I co my zrobimy jak flotylla tratw ku***, nawet tam z północy Afryki będzie na południe? […] Będziemy strzelać, będziemy odpychać ich, wiesz.

 

Powinniśmy się modlić o premiera, gdyż to od niego zależy nasza jakość życia. My postkatolicy lubimy narzekać, ale kto modli się dzisiaj o polityków> Ponoć nieżyjący już Piotr Stępniak modlił się nawet o Leszka Millera…

 

 

 

Updated: 3 października 2018 — 07:34

11 komentarzy

Add a Comment
 1. Taką pan premier karierę robi dzięki swoim kontaktom prywatnym, że chyba muszą za nim stać “bracia w wierze” masoni. Coraz częściej przyglądam się polityce i coraz bardziej mam wrażenie, że jest to tylko teatrzyk dla nas. Zakulisowo jest rozplanowane, obojętnie jaka partia będzie rządziła, a na dole awantura, żeby prosty lud miał się czym emocjonować 🙂
  I tu fajny link. Korczak (Goldszmit) – masonem 🙂
  https://www.o2.pl/artykul/tajna-organizacja-prezydent-duda-odznaczy-naszego-brata-6301623097284225a

  1. ooo widzisz, dzieki za info, a mówią że masoni to wymysł…

   1. Chyba jednak nie 🙂 To jest ten tzw. deep state czyli tajna władza pociągająca za sznurki. Illuminati to jedna z grup masonerii. Aktualnie trwa konflikt “na górze” o władzę nad światem i się tylko zastanawiam:
    1. Będzie wojna, antek, światowy pokój.
    2. Obędzie się bez wojny, dogadają się i stworzą rząd światowy z tych 10 królów, z antkiem jako przywódcą 🙂
    CYTUJĘ PREMIERA Z SOWY:
    „Najlepszym sposobem zawsze była wojna. Wojna zmienia perspektywę w pięć minut”.

 2. Co do oświecenia – pamiętajcie że poza ateizmem przyniosło też postęp techniczny bez którego nie byłoby internetu i tego bloga, a także wolność religijną, dzięki której powoli zaczęło zmniejszać się prześladowanie niekatolickich chrześcijan (np.koniec dragonad we Francji),kościół katolicki stracił też dużo wpływów.

  1. Nagan, przypisuje Twą infantylność wiekowi. Masz chyba 18lat tak?
   Komunizm przyniósł równość społeczną i zlikwidował arystokrację, a faszyzm bronił państw narodowych
   ehhh wyjątkowo publikuje Twój komentarz, abyś na przyszłość nie dziwił się dlaczego zablokowałem

 3. ciągnie tego człowieka do pieniędzy i władzy…

 4. Nie mam do końca wyrobionego zdania, bo jest sporo wątpliwości, ale nie zgadzam się z:

  “Na prawdę to nie ma znaczenia kto jest przy władzy: PO, PIS czy SLD… Nie ma znaczenia co do ekonomii, ale ma w kwestiach wartości.”

  PiS jednak obniżył wiek emerytalny, to chyba ma jakiś wpływ na ekonomię, ale lepsze jest dla ludzi, by nie był wyższy, jest 500+ i to też pieniądze dla ludzi. Poprzednicy nic nie mogli dać co byłoby z korzyścią dla ludzi – tak na chłopski rozum.

   1. Czy istnieje kraj, który żyje bez długu? Internet podaje, że tylko Libia była bez długu lub z minimalnym. Ciekawa rzecz.

 5. To b. opaczne interpretacje wypowiedzi premiera.

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme