Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Matka Boska zabija.

Postać kryjąca się za rzekomą Marią zabija nie tylko duchowo, ale i fizycznie. Wielokroć pisywałem o “pechu” (vide sporo nieszczęść) w rodzinach gdzie są figury i obrazy tzw matek boskich.

W poprzednim wpisie informowałem umieszczając filmik o bohaterskiej i pełnej empatii postawie policjantów eskortujących rodzinę z dzieckiem, które połknęło agrafkę. Nie wiedziałem jednak, że ta agrafka była przy medaliku tzw Matki Boskiej czyli Królowej Niebios. Stąd uzupełnienie newsa.

 

“Chłopiec leżał w swoim wózku, do którego przyczepiony był medalik z wizerunkiem Matki Boskiej. W pewnej chwili zerwało go i otwarta agrafka została przez niego połknięta.”

http://rzeczkrotoszynska.pl/a/niemowle-polknelo-agrafke-do-szpitala-w-ostrowie-r

 

Po umieszczeniu przez moich czytelników w komentarzach tego niuansu z medalikiem warto podkreślić, jak to owa matka boska, która tak strasznie Polsce “błogosławi” Watykanem i syjonistami tym razem chciała zabić dziecko…

Ja wiem, katolicy wytłumaczą sobie to tym, że to ona to dziecko uratowała…. Jak zwykle rzekoma matka boska, królowa Niebios, nie Bóg Wszechmogący, ale królowa niebios z pod znaku pentagramu…

Pytanie, czy Bóg zaaranżowałby swoim znakiem, a takich nie ma,  wypadek tylko po to, aby ratować? Najpierw stworzę zagrożenie życia, by uratować Cię. Katolicy muszą się zastanowić nad tym, czy Matka Boska chroni, czy ratuje. Jeśli chroni, to nie powinno dojść do takiej sytuacji. Jeśli ratuje, to od samej siebie..

 

 

 

7 komentarzy

Add a Comment
 1. Naprawdę przykre jest to, jak bardzo duża część Polaków, katolicy, przypisują to błogosławieństwo tzw. matce boskiej. Jak widać jest to dowód na to, że od tej królowej niebios, to tak naprawdę jest niebłogosławieństwo, czytaj przekleństwo. Ileż to kapliczek z matką boską jest przy drodze, a ile jest naprawdę wypadków. Statystyki wcale tego nie odzwierciedlają, że tu coś się poprawia. Trzeba spojrzeć prawdzie w oczy, poczytać Biblię i spostrzec, że jest to niewola duchową, gdzie zło jest przebrane za dobro. Tylko w taki sposób można rzetelnie rozróżnić święte od tego co nieświęte, a co naprawdę pochodzi od Boga.
  Chwała Bogu, że uratował to dziecko, dzięki bohaterskiej postawie policjantów. Oby ludzie zwiedzeni Rzymem mogli poznać prawdę, która ich wyzwoli. Z pewnością takiego uwolnienia potrzebuje ta rodzina, skoro taki wypadek miał miejsce. Warto się pomodlić…

  1. otóż właśnie…może ten wypadek będzie dla niektórych jakby ten kubeł zimnej wody na głowę…

 2. Widzieliście to? Czy jest tu ktoś dobry z języka angielskiego? Nie wiem o co chodzi, ale rozumiem wiele komentarzy i dużo ludzi pisze, że coś nadchodzi, albo, że w ciekawych/ostatnich czasach żyjemy.

  1. wszystkiego po trochu. Od chemtriali po koncepcję holograficznego księżyca. Tego typu nagrania mają jedną podstawową wadę – nikt nie podaje parametrów technicznych sprzętu, którym to było filmowane a to jest najistotniejsze bo dla mnie to jest nic innego jak tylko efekt przechodzenia światła księżyca przez soczewkę zapewne komórki.

   w ten sposób rodzą się rozmaite dziwaczne koncepcje. w tym również holograficzny księżyc.

   przypomina mi się tutaj “cud słońca” jaki został zarejestrowany komórką. Komórka miała ustawiony autofocus i kiedy była skierowana na słońce ze względu na intensywność mechanizm nie potrafił złapać ostrości i zostało nagrane migotanie słońca.
   oczywiście zwykły, prosty mechanizm związany z optyką został tłumaczony jako “cud słońca” w ujęciu maryjnym.

 3. maryja to głowa bestii z apokalipsy jana czyli dwa bliskie sobie mocarstwa które rządzą światem a w zasadzie to szatan rządzi posługując się nimi

 4. Potwierdzam, że tzw. maryja niesie nieszczęście, to nie dowcip

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: