Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Uczniowie w Chinach zmuszeni do podpisania deklaracji

 

Około 300 dzieciom w chrześcijańskiej prowincji Zhejiang Dzieciom wręczono kwestionariusz w klasie na temat wiary, co nie jest normalne – wyjaśnia obserwator prześladowań religijnych dodając, że wtrącanie się w wiarę dzieci  wydaje się być częścią nowej inicjatywy “w celu zidentyfikowania chrześcijan i wywarcia na nich presji. tego czy innego rodzaju. ”

 

 

Prowincja  Zhejiang nazwana jest  “Jerozolimą Wschodu” ze względu na swoją silną obecność chrześcijańską i tam właśnie  poproszono o wypełnienie formularza stwierdzającego, że nie podążają za religią,

Pomimo tego wiele dzieci, które zdecydowały się zachować swoją pierwszą odpowiedź jako “chrześcijanina”, po wielu ostrzeżeniach, wszyscy oprócz jednego z uczniów zmienili na “bez religii”.

 

Szkoły w Chinach są kontrolowane przez rząd i finansowane, a zatem komunistyczne w ideologii, a chrześcijańskie dzieci miały czasem do czynienia z “zawstydzającymi” incydentami “, ale zasięg takiego zawstydzenia polegał na uniemożliwieniu im wstąpienia do Komunistycznej Ligi Młodzieży, tym samym odmawiając im jakiegokolwiek z nich. dodatki, które w późniejszym okresie życia posłużą do członkostwa w Partii Komunistycznej ”

“Wygląda na to, że nauczyciele mieli ostatnio obowiązek wywierania presji na dzieci, oddzielając ich od innych uczniów, aby” doradzili “lub poważnie rozmawiali z nimi o” konsekwencjach “mówienia o byciu chrześcijaninem wierzącym w szkole, wzywając ich do napisania ” Brak (bez) religii “na ich kwestionariusz – wyjaśnił obserwator ds prześladowań.

 

“To jest dla dobra dziecka i aby ograniczyć rozwój chrześcijaństwa wśród młodych ludzi”.

 

 

Rzeczywiście, nie są to puste zagrożenia wysuwane przez rządowy personel edukacyjny. Jeśli uczniowie nie podporządkują się i odważą się wyrazić swoją wiarę, najprawdopodobniej utracą jakąkolwiek możliwość, na przykład, zostać reprezentantem klasy. W cięższych przypadkach mogą nawet nie uzyskać świadectwa ukończenia szkoły po ukończeniu szkoły, co utrudnia studentowi uzyskanie członkostwa na uniwersytecie.

W rzeczywistości prześladowania mogą pójść nawet dalej niż dla młodych naśladowców Jezusa. Każdy wybór dokonywany przez dziecko w związku z jego oficjalnym statusem religijnym jest zapisywany w jego “pliku”. Są one następnie przechowywane przez urzędników państwowych na stałe. Tak więc odpowiedź nie na linii może spowodować utrudnione możliwości zatrudnienia. “Oczywiście są to hipotetyczne scenariusze i zależy w dużej mierze od poziomu zaangażowania poszczególnych szkół, ich nauczycieli i dyrektorów”.

“Ale ogólnie rzecz biorąc, chodzi o uprzedzenia wobec chrześcijan”.

Kontynuujcie modlitwę za chrześcijan w Chinach i prześladowany Kościół na całym świecie.

 

 

Jak widzimy nie tylko religie są sponsorowane przez rząd i finansowane. Właśnie po to, aby nie szerzyła się zdrowa nauka o jedynym zbawicielu Jezusie.

Jezuici powiadali “dajcie nam sześciolatka” a będzie on myślał tak jak my chcemy.

 

Ten system w Polsce  budują wszystkie religie zaangażowane w Alians Ewangeliczny będący częścią ekumenii.

 

 

Updated: 3 października 2018 — 12:32

1 Comment

Add a Comment

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: