Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Siła w jedności.

Na bardzo interesujący mem natrafiłem. Nie jest on prześmiewczy, ironiczny.

Jest on złotym wyjściem, którego Polacy się nie podejmą, tak jak ktoś żyjący w depresji nie może wyjść ze swojego więzienia.

 

 

Prawda jest taka, że rządzi nami mniejszość, a my tej mniejszości sie poddajemy…

Smutne to jest.

 

 

Updated: 8 maja 2018 — 07:46

3 komentarze

Add a Comment
 1. Widząc tę scenę od razu skojarzyło mi się, jak ludzie automatycznie padają na kolana przed opłatkiem w kościele. Jest to bałwochwalstwo, ponieważ oddają cześć która należy się tylko Bogu, przedmiotowi który jest produkowany masowo na taśmie produkcyjnej składającemu się z mąki i wody. Ktoś im wmówił (ok. 1200 r.), że mieszka tam Jezus. Jezus mieszka po prawicy Boga w Niebie, nie w żadnym przedmiocie.
  Obyśmy mieli wiarę i pokazywali ludziom dobry przykład jak w historii przedstawionej w trzecim rozdziale Księgi Daniela
  “A herold wołał wielkim głosem: Wam się rozkazuje – ludziom, narodom i językom! Gdy usłyszycie głos trąby, piszczałki, liry, trójkąta, harfy, dud oraz wszelkich instrumentów muzyki upadnijcie i oddajcie pokłon złotemu obrazowi, który wystawił król Nabukadnecar. A kto nie upadnie oraz nie odda pokłonu tej godziny zostanie wrzucony w środek pieca pałającego ogniem. […] Szadrak, Meszak i Abedne; ci mężowie za nic mają twój rozkaz, o królu, nie służą twoim bogom, oraz się nie kłaniają złotemu obrazowi, który wystawiłeś.”
  Nie kłaniajmy się pogańskim obrzędom, przedmiotom, ani “duchownym” ludziom. W ten sposób nie tylko sami będziemy czyści przed Bogiem, ale wskażemy innym kierunek jaki wyznacza nam sam Bóg. Amen!

  1. Otóż to!! 😀
   jakoś nigdy nie lubiłam chodzić do kościoła, chyba że na jakiejś wycieczce jako część zwiedzania to jeszcze architekturę da się przeżyć, zwłaszcza że czasem ze sposobu budowy i stylu budowy można też sporo wyczytać…

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: