Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

„Kto nie przyjmuje komunii, umrze we śnie, a potem będzie się smażył w ogniach piekielnych”

Jakże wiele krzywdy można zrobić słowem, przekonali się rodzice dziecka, które takie właśnie słowa usłyszały od katechetki:

 

Kinga Łyszczyńska spod Warszawy przyznaje, że jej dzieci zostały ochrzczone, posłała je nawet do pierwszej komunii, przez pewien czas chodziły na religię. Do czasu.

– Wszystko zaczęło się od tego, że niedługo po komunii zauważyłam potężną zmianę w zachowaniu mojej córki, nagle przestała spać w nocy, krzyczała, stała się bardzo nerwowa – wspomina Łyszczyńska, po godzinach administratorka facebookowej grupy „Nasze dzieci nie chodzą na religię”. Zdecydowała się na wejście w internetową społeczność ludzi bezwyznaniowych, bo nie wytrzymała tego, jak szkoła krzywdzi jej dzieci.

Zaczęła w końcu dopytywać córkę o przyczyny jej dziwnego stanu. Okazało się, że pani katechetka oświadczyła w klasie, że jeśli ktoś nie chodzi regularnie do kościoła, nie przyjmuje komunii, na pewno umrze we śnie, a potem będzie się smażył w ogniach piekielnych.

Łyszczyńska: – Powiedziałam: basta. Nie pozwolę, by moje dziecko czuło się odrzucone, przeklęte.”

 

źródło:

https://www.msn.com/pl-pl/wiadomosci/polska/%E2%80%9Ekto-nie-przyjmuje-komunii-umrze-we-%C5%9Bnie-a-potem-b%C4%99dzie-si%C4%99-sma%C5%BCy%C5%82-w-ogniach-piekielnych%E2%80%9D/ar-AAwPI9Z?ocid=spartandhp#page=1

 

 

Należałoby sobie zadać pytanie: ileż takich spraw nie ujrzało światła dziennego? ile dzieci, a później dorosłych żyje w potępieniu, gdyż nie poznali prawdziwej ewangelii a co za tym idzie miłości Jezusa.

 

Kościół rzymski nadal krzywdzi ludzi. Można by książkę o tym napisać.

Oni są jak Owsiak. Pod otoczką oferowanej pomocy i dobra zasiewane jest zło.

Miejmy nadzieję, że biblijna nierządnica długo nie pociągnie.  Ale rodzice powinni zastanowić się nad tym czego i jak ich dzieci są nauczane na lekcjach religii.

 

Updated: 8 maja 2018 — 09:33

3 komentarze

Add a Comment
 1. Świętosława

  Ja za to słyszałam, że dzieci bez chrztu (nawet noworodki) idą do piekła. Nie wierzę, żeby Bóg był takim sadysta żeby posyłal małe dzieci do piekła :/

  1. Ani ja, przecież takie powiedzenie nawet nie trzyma się kupy, noooo… :/
   A ta katechetka to chyba naprawdę nie myślała mówiąc coś takiego…ale mama dziecka dobrze zrobiła z tym wypisaniem, zawsze to jedno dziecko mniej na religii 🙂

 2. Dlatego co piątek o 20.00 wszyscy chętni (tam, gdzie aktualnie się znajdujemy) modlimy się i wspólnie prosimy Boga o uwolnienie jak największej ilości ludzi w tym kraju z duchowej niewoli Babilonu, który używa strachu do przyprowadzania ludzi siłą i podstępem do oddawania czci demonom.
  Oby takich duchowych przebudzeń było jak najwięcej 🙂

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: