Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Donald Trump, ujawni plan pokoju w celu rozwiązania izraelskiego konfliktu palestyńskiego krótko po otwarciu ambasady Stanów Zjednoczonych w Jerozolimie.

Uważa się, że prezydent Stanów Zjednoczonych, Donald Trump, ujawni plan pokoju w celu rozwiązania izraelskiego konfliktu palestyńskiego krótko po otwarciu ambasady Stanów Zjednoczonych w Jerozolimie.

 

Sprawy się zmieniają jak w kalejdoskopie…

Izrael będzie musiał pójść na ustępstwa wobec Palestyńczyków po tym, jak USA przeniosą swoją ambasadę z Tel Awiwu do Jerozolimy, powiedział minister obrony Izraela Avigdor Liberman dla  Channel 2.

 

Liberman przemawiał przed ceremonią 14 maja, aby zaznaczyć otwarcie ambasady. Są spekulacje, że prezydent USA Donald Trump odsłania plan pokojowy, aby rozwiązać konflikt izraelsko-palestyński wkrótce po otwarciu.

Były ambasador Izraela w USA MK Oren (Kulanu) powiedział w poniedziałek prasie Foreign Press Association, że Trump wprowadził “ostatnie poprawki” do planu.

Liberman powiedział, że jest “cena za narodową ambicję i realizację wizji. Będzie cena za otwarcie ambasady USA w Jerozolimie i warto ją zapłacić. ”

Przeniesienie ambasady” jest ważne, historyczne i dramatyczne – powiedział Liberman.

Dodał oczywiście, że ma nadzieję, że Stany Zjednoczone nie zażądają żadnej koncesji.

Liberman ostrzegał również, że prawdopodobnie dojdzie do protestów przeciwko przeniesieniu ambasady.

Przedstawiciele USA podobno przedstawili Libermanowi część planu pokojowego Trumpa, gdy był w Waszyngtonie pod koniec kwietnia. Powiedzieli mu, że Izrael zostanie poproszony o wycofanie się z czterech arabskich dzielnic we wschodniej Jerozolimie – Jebl Mukaber, Isawiya, Shuafat i Abu Dis – które prawdopodobnie staną się stolicą przyszłego państwa palestyńskiego.

Amerykańscy urzędnicy przemawiający do The Jerusalem Post kategorycznie zaprzeczyli sprawozdaniu.

 

 

 

Updated: 7 maja 2018 — 22:15
Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: