Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Czy Duch Święty zabije papieża Franciszka? Bergoglio nazwał Ducha Bożego “katastrofą”.

Gdybyśmy literalnie rozumieli ten oto poniższy wers:

 

Dlatego powiadam wam: Każdy grzech i bluźnierstwo będą odpuszczone ludziom, ale bluźnierstwo przeciwko Duchowi nie będzie odpuszczone. Jeśli ktoś powie słowo przeciw Synowi Człowieczemu, będzie mu odpuszczone, lecz jeśli powie przeciw Duchowi Świętemu, nie będzie mu odpuszczone ani w tym wieku, ani w przyszłym” 

 

…to pan Bergoglio o pseudonimie marketingowym Franciszek powinien zostać niebawem ukarany.

Jednak to nie nasza sprawa, ale Boga.

 

 

z tekstu źródłowego katolickiej strony:

 

“Przemawiając do uczestników Międzynarodowej Konwencji promowanej przez Kongregację ds. Instytutów Życia Konsekrowanego i Stowarzyszeń Życia Apostolskiego, Franciszek odłożył na bok przygotowane uwagi, ponieważ, jak powiedział, chciał „powiedzieć rzeczy pasujące do tej chwili”, rzeczy „dostosowane do tej chwili”…

Oto kolejny „dowcip”:

— Następnie jest coś jeszcze: ten Duch Święty jest katastrofą, ponieważ nigdy nie zmęczy się kreatywnością! Teraz, z nowymi formami życia konsekrowanego, jest naprawdę twórczy, z charyzmatami …

Jest interesujący: jest autorem różnorodności, ale jednocześnie Stwórcą jedności. To jest Duch Święty. Dzięki tej różnorodności charyzmatów i wielu rzeczy tworzy jedność Ciała Chrystusa, a także jedność życia konsekrowanego. I to także jest wyzwaniem.”

Włoskie słowo, które zwykł odnosić do Trzeciej Osoby Trójcy Przenajświętszej, to słowo calamità, które odpowiada angielskiej „katastrofie” lub „nieszczęściu”. Hiperbola, czy nie, żart lub nie, to bluźnierstwo! Zarówno tłumaczenie, jak i oryginał Watykanu, — nawiasem mówiąc, zauważają, że był „śmiech”, kiedy w ten sposób obraził Ducha Świętego.

https://gloria.tv/article/8jnmrsYbEsTY3s1rjUH1exJM4

 

 

 

To Franciszek wyjątkowo kreatywnie miedzy wierszami niby w żarcie a to godzi w Prawo Boże, a to uwłacza Duchowi Bożemu.

To wszystko złego co się dzieje na świecie jest dowodem na wielka łaskę Boga, ale nie jest ona wieczna wobec zła.

Jesteśmy w erze łaski, czyli możliwości nawrócenia się, ale drzwi mogą być zamknięte nawet dzisiaj wieczorem. Wtedy juz nie Pan Jezus będzie kołatał, ale wszyscy, którzy czynili bezPrawie (lamali Prawo Boże). Wtedy Jezus powie: nigdy Was nie poznałem. Nie znam was.

 

 

 

5 komentarzy

Add a Comment
  1. „Każdemu, kto mówi jakieś słowo przeciw Synowi Człowieczemu, będzie przebaczone, lecz temu, kto bluźni przeciw Duchowi Świętemu, nie będzie przebaczone” (Łk 12, 10)

  2. Nigdy nie wejdzie do Królestwa Bożego choćby nie wiadomo co robił. Współczuję mu głupoty… To jest aż niemożliwością, że ludzie wybierają kilka lat życia na tej planecie, zamiast wieczność z Bogiem w szczęściu i radości.

  3. Marka: “Kto by się stał powodem grzechu dla jednego z tych małych, którzy wierzą, temu byłoby lepiej uwiązać kamień młyński u szyi i wrzucić go w morze.” Można powiedzieć że papierz poprzez te jego brednie jest powodem do zgorszenia dla wielu zwiedzionych, jest prowodyrem zła, więc jego sytuacja jest tragiczna a wiedząc że nie ma juz dla niego zbawienia nie jest w stanie odwrócić się od swoich okropności. Ponoć szatan który ich wszystkich oszukuje obiecał swoim pachołkom wolność oraz nieśmiertelność dla tego z taką premedytacją wykonują oni jego rozkazy. Pozdrawiam braci i siostry w Chrystusie.

  4. Sam jest chodzącą katastrofą, zwłaszcza jak coś powie to nie wiadomo czy się śmiać czy płakać…

  5. Papież Franciszek grzeszył już dawno przeciwko Duchowi Świętemu. Dlaczego? Dlatego, że Duch Święty przekonuje o grzechu i o sądzie. Więc jeśli ktoś nie widzi grzechu w oddawaniu czci figurom, wymyślonym pośrednikom do Boga, opłatkom, itd. a nawet sam stawia się w pozycji Boga i chętnie odbiera cześć która należy się tylko Bogu, to nie poddaje się działaniu Ducha Świętego.
    Bo grzech przeciwko Duchowi Świętemu to nie tylko słowa, ale bunt przeciwko Jego głosowi wyrażony w codziennym zachowaniu.

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: